در یک لحظه ناظران به عنوان یک توصیف گفتن صفحه نمایش از حمایت هر دو حزب برای تغییر رژیم است که حاکم در واشنگتن دی سی دموکرات کنگره تحسین همراه با همکاران جمهوری خواه خود را پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده دولت از آدرس اتحادیه سهشنبه شب به ستایش líder ژوئن Guaidó که رهبری شکست خورده ایالات متحده-حمایت کودتا علیه کشور خود را رئیس جمهور منتخب در سال گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد Guaidó—که در حضور و غیاب برای آدرس—به عنوان “درست و مشروع رئیس جمهور ونزوئلا” یک خط بود که ملاقات با یک زن زیبا ایستاده از اعضای هر دو حزب سیاسی از جمله مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) نماینده دموکرات در کنگره است.

به عنوان NPR گزارش “Guaidó دریافت تمدید دو حزبی ایستاده اند. این یکی از معدود دفعاتی که مجلس نانسی پلوسی و دموکرات ها ایستاده بود به تحسین مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سخنرانی.”

تماشا کنید:

کین Bhatt, سیاست, مشاور بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.), توییتی در پاسخ به این نشان از وحدت است که “هیچ بهتر وجود دارد تقطیر واشنگتن از دولت از اتحادیه که در آن Nancy Pelosi—داشتن فقط چراغ استیضاح دونالد “همه راهها به پوتین’ مغلوب ساختن پیشی جستن—دو بار در یک محرک ایستاده خوان Guaidó تهمت را منصوب ‘رئیس جمهور’ از ونزوئلا است.”

CodePink بنیانگذاران Medea Benjamin واکنش نشان داد و با ترس به دو حزبی تشویق ایستاده برای Guaidó که کودتا علیه رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو به سرعت سقوط در سال گذشته با وجود پشتیبانی از ایالات متحده و دیگر کشورها است.

“دموکرات ها از جمله پلوسی فقط به تحسین خود اعلام کرد ‘رئیس جمهور’ از ونزوئلا ژوئن Guaidó ایم” بنیامین. “مداخله در ونزوئلا سیاست های داخلی است که یک چیز است که هر دو حزب! چه غم انگیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im