‘هیچ بهتر تقطیر واشنگتن’: حزب دموکرات و جمهوریخواه پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن در ایستاده برای شکست ونزوئلا کودتا رهبر ژوئن Guaidó

در یک لحظه ناظران به عنوان یک توصیف گفتن صفحه نمایش از حمایت هر دو حزب برای تغییر رژیم است که حاکم در واشنگتن دی سی دموکرات کنگره تحسین همراه با همکاران جمهوری خواه خود را پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده دولت از آدرس اتحادیه سهشنبه شب به ستایش líder ژوئن Guaidó که رهبری شکست خورده ایالات متحده-حمایت کودتا علیه کشور خود را رئیس جمهور منتخب در سال گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد Guaidó—که در حضور و غیاب برای آدرس—به عنوان “درست و مشروع رئیس جمهور ونزوئلا” یک خط بود که ملاقات با یک زن زیبا ایستاده از اعضای هر دو حزب سیاسی از جمله مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) نماینده دموکرات در کنگره است.

به عنوان NPR گزارش “Guaidó دریافت تمدید دو حزبی ایستاده اند. این یکی از معدود دفعاتی که مجلس نانسی پلوسی و دموکرات ها ایستاده بود به تحسین مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سخنرانی.”

تماشا کنید:

کین Bhatt, سیاست, مشاور بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.), توییتی در پاسخ به این نشان از وحدت است که “هیچ بهتر وجود دارد تقطیر واشنگتن از دولت از اتحادیه که در آن Nancy Pelosi—داشتن فقط چراغ استیضاح دونالد “همه راهها به پوتین’ مغلوب ساختن پیشی جستن—دو بار در یک محرک ایستاده خوان Guaidó تهمت را منصوب ‘رئیس جمهور’ از ونزوئلا است.”

CodePink بنیانگذاران Medea Benjamin واکنش نشان داد و با ترس به دو حزبی تشویق ایستاده برای Guaidó که کودتا علیه رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو به سرعت سقوط در سال گذشته با وجود پشتیبانی از ایالات متحده و دیگر کشورها است.

“دموکرات ها از جمله پلوسی فقط به تحسین خود اعلام کرد ‘رئیس جمهور’ از ونزوئلا ژوئن Guaidó ایم” بنیامین. “مداخله در ونزوئلا سیاست های داخلی است که یک چیز است که هر دو حزب! چه غم انگیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>