هیچ سازشی بدون عقب نشینی: شکست در جنگ علیه آفریقایی/مردم سیاه و سفید در ایالات متحده و خارج از کشور

عدالت برای جورج فلوید mobilizations امروز منعکس شده دولت را بدترین کابوس یک چند ملیتی و چند نژادی عمل آغاز شده توسط مردم سیاه و سفید با سیاه و رهبری است.

“یک تغییر رخ می دهد باید به دور از تمرکز بر فردی عدالت برای Floyd به نقد و مخالفت با ادامه خشونت ساختاری از سیستم.”

بنابراین ما می گویند: عدالت برای جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery, Tamir برنج ساندرا مطلوب برای ما زندانیان سیاسی; فوق العاده-بهره برداری سیاه و سفید و قهوه ای طبقه کارگر برای مظلوم بومی ملل و برای میلیون ها نفر در معرض آمریکا طلبی از تحریم و جرم و جنایت. به ما می گویند این به تغییر تمرکز از فرد از این هفته سرکشی به هدف سازه های سفید supremacist جهانی استعماری/سرمایه داری سلطه. (BAP عضویت در خبرنامه)

طبقه حاکم است befuddled و اشتباه در مورد چگونه برای پاسخ به ادامه تظاهرات خیابانی برانگیخته توسط قتل جورج فلوید. این mobilizations به وضوح مختل برنامه های خود را به صورت “عادی” با مجبور به باز کردن اقتصاد است. شدت این تظاهرات که تا به حال دیده شده است و پس از مختصر قیام در سال 92 در پاسخ به رادنی کینگ حکم به نظر می رسد که گرفتار مقامات ،

در سال 1992 خیابان اقدامات در لس آنجلس کشور و جهان اول دیدم چند نژادی, چند ملی اقدام خیابانی بود که بسیار متفاوت از قیام لرزاند که ایالات متحده در دهه 1960 است. در حالی که پیکربندی از شرکت کنندگان دستگیر محدوده غیر اروپایی اقلیت های ملی جوامع مهاجر و مردم از سراسر آمریکا’ منطقه است.

“این mobilizations به وضوح مختل برنامه های خود را به صورت “عادی” با مجبور باز از اقتصاد است.”

اما حتی در خروج از آنچه رخ داده است در 92, عدالت برای جورج فلوید mobilizations امروز منعکس شده دولت را بدترین کابوس یک چند ملیتی و چند نژادی عمل سفیده Latinx, LGBTQ مهاجر و کارگران مهاجر و جوانان آغاز شده توسط مردم سیاه و سفید با سیاه و رهبری است. پاسخ از حاکمان قابل پیش بینی بود اما تعجب آور در آن ایدئولوژیک و استراتژیک انسجام برای شکستن است که در حال ظهور ائتلاف نیروهای اجتماعی.

من posted a comment on Facebook, در پاسخ به آنچه که من دیدم به عنوان ضد حرکت های ساخته شده توسط دولت است. از من خواسته شد که توسط چند نفر به استادانه درست شده در آن نقطه که من را در اینجا.

در اصلی Facebook پست من گفت:

“دشمن می داند که چگونه به سرعت وفق دهند در مبارزه ایدئولوژیک: 1) تضعیف ظهور وحدت با همزن تبلیغات 2) دنبال با اعلامیه در برابر چیزی به نام Antifa به عنوان یک گروه تروریستی, 3) دستور پلیس برای پیوستن به دموی و ابراز همبستگی 4) با انتشار بیانیه ای از روسای پلیس و هل دادن دیگران بد سیب تم و مهم ترین 5) نگه داشتن تمرکز بر روی فرد و تماس برای “عدالت” که فردی برای جلوگیری از توجه سیستماتیک و پایدار از عناصر سیاه و قهوه ای و استعمار ظلم و ستم.”

سفید خارج همزن استعاره. اگر آن را ترسناک به اندازه کافی برای دیدن تصاویر از جوان سفید کودکان و نوجوانان راهپیمایی شانه به شانه با آفریقایی و دیگر استعمار مردم از دیدن سفید کودکان و نوجوانان در واقع درگیر در شبه تعامل با مقامات پلیس که رفت و فراتر از تایید فرم های مقاومت باعث شناختی معضل تقریبا جدی به عنوان زمانی که آنها سعی در درک و توضیح دهید که چگونه چین می تواند فرار از COVID-19 با پنج هزار مرگ و میر در حالی که این ویروس به قتل ده ها هزار نفر در ایالات متحده آمریکا

که ناهماهنگی شناختی تنها می توان با احیای خارج همزن مفهوم است که ظهور در 30s و کارگردانی شد و در سازمان از حزب کمونیست و مبارز اتحادیه سازمان که مشغول به کار بودند در آمریکا جنوبی. اما این استعاره داده شد کمال خود فرم در مبارزات حقوق مدنی در 50s و 60s.

این نقل و انتقال امروز بشود به 1) delegitimizing سیاه و سفید آژانس با یادآوری میکند که مقاومت از این نوع بود که کارگردان مردمی سفید و 2) ایجاد سوء ظن و حتی خصومت نسبت به سفید شرکت کنندگان است. اعطا مسائل ضد تولیدی تاکتیک و پلیس نفوذ هستند و مسائل واقعی. اما دولت دیدم یک آسیب پذیری در فراخوانی سفید همزن استعاره است که خرده بورژوا مدیران در شهرهای مختلف با شور و شوق در آغوش گرفت.

Antifa به عنوان یک گروه تروریستی: با ایدئولوژی بنیاد سفید خارج, همزن, گام بعدی ایجاد شد بیشتر قابل فهم هدف با اختراع یک شکل سازمانی به منظور تهدید جدی تر و شوم ، مشکل شده اند باید هر چند که Antifa است که واقعا یک سازمان اما یک ایده با یک شبکه از برخی از سازمان ها و بیشتر افراد بسیاری از آنها آنارشیست ها با بسیاری از دیگر سیاسی جهت که بر این باورند که ایالات متحده با آن مواجه است یک neofascist تهدید است که نباید نادیده گرفته شود.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اما واقعیت این است که Antifa یک سراب ثانویه است که هدف این است که به درایو دستور کار ایدئولوژیک. موفقیت این است که هنوز به تعیین خواهد شد.

آموزش/تشویق پلیس به درگیر شدن در روابط عمومی , شنت مانند گرفتن یک زانو یا حتی راه رفتن با تظاهرکنندگان در برخی از نقاط. کاهش فاصله بین پلیس و تظاهرکنندگان آسان است که به این موضوع است که قاب شده به عنوان “عدالت” برای جورج فلوید و با مفهوم ایده که قاتلان او بودند “سیب بد.”

این نوع از سیاسی مانع نیست و حتی متناقض با یک صفحه نمایش به طور همزمان از نظامی دلاوری و سنگین-دست درمان تظاهرکنندگان به خصوص اگر ایده گرفتن نگه دارید که آن را “بد سیب” در میان تظاهر کنندگان که مستحق پلیس.

عمیق بحران ساختاری نظام جهانی و ملی سرمایه در حال ایجاد شرایط برای neofascism به عنوان یک سرمایه داری استراتژی اصلاحات.

بد اپل استعاره نقش به یاد ماندنی سیاسی خطا بودن ساخته شده توسط مقاومت کنندگان با نگه داشتن تمرکز بر روی جورج فلوید به عنوان یک فرد حتی اگر با فرمت نقد گسترش به پلیس و پلیس به عنوان یک کل. بد اپل مفهوم معاف است و باید از این نهاد به عنوان یک کل و انتقال توجه از یک درک عمیق تر از نقش پلیس به عنوان پیشرو در لبه دستگاه سرکوبگر دولت سرمايه داری.

صدها نفر از سیاه و Latinix مردم در حال مرگ هستند و هر روز از چه سیاه است پشت ائتلاف خواستار استعماری ویروس شناخته شده به عنوان COVID-19. در عین حال از آنجا که ما در حال تماشای مادر بزرگ او را آخرین نفس در ونتیلاتور پس از داشتن شده است تخمگذار در اطراف بیمارستان برای روز های غیر ضروری خود را از مرگ و از جمله مرگ و میر هزاران نفر از مردم ما به ارمغان بیاورد و نه مردم از خانه های خود را در طول مستند و به خیابان ها.

کسانی که مرگ ادامه خواهد داد و تا مدتها پس از دیگری پلیس ها شارژ و نظامی امنیت شهرها و مردم رفتن به خانه به دلیل مرگ و میر کسانی که تولید شده توسط این تناقضات سرمایهداری است. آنها تولید می شود با ساختاری خشونت ذاتی است که در یک سیستم است که devalues در تمام طول زندگی به خصوص زندگی غیر اروپایی کارگران و فقرا است.

بنابراین دولت پاسخ داد. چالش ما این است که چگونه ما در مقابله با دولت را به تلاش برای قبضه کردن توسعه یک حرکت جدید.

تعریف “مردم” است تاریخی که پدیدار از بتن مبارزه با شرایط تاریخی خاص. عمیق بحران ساختاری نظام جهانی و ملی سرمایه در حال ایجاد شرایط برای neofascism به عنوان یک سرمایه داری استراتژی اصلاحات. ما باید اجازه نمی دهد دولت به تضعیف پایه ای برای ساخت فرم های جدید از همبستگی در میان افرادی که صدای خود را پیدا میکنند.

“بد اپل مفهوم معاف است و باید از این نهاد به عنوان یک کل و انتقال توجه از یک درک عمیق تر از نقش پلیس.”

و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است چهره این جنبش و توجه عمومی ثابت در اکثر بمب افکن اظهارات و منظره مسلح گروه های شهروند در دولت های مختلف پایتخت را کامل قدرت واقعی حاکمان سرمایه است. مغلوب ساختن پیشی جستن به سختی کنترل قوه مجریه است و تا به حال برنامه های خود را از رادیکال ناسیونالیست اصلاحات اقتصادی از جمله برش Obamacare محدود. در عوض او را تبدیل به یک مدیر نئولیبرالی دستور کار مانند گذشته پنج رئیس جمهور قبل از او.

آن است که آن دسته از نیروهای طبقه حاکم که از ترس توده ها را به تهمت و یا حتی بایدن اگر او انتخاب شود سلطنت رایگان به ادامه jettison آخرین بقایای لیبرال دموکراسی به منظور حفظ حاکمیت سرمایه است. زمانی که روشن شد به دولت اوباما که او نمی خواهید به قادر به co-opt جنبش اشغال کرد و با اقدام قاطع به آن را تعطیل در سراسر کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت خواهد کرد همانطور که قاطعانه و با همان سطح از طبقه حاکم پشتیبانی برای خاموش کردن اعتراضات هنگامی که او آن را می بیند سیاسی به نفع خود به انجام این کار.

دو چیز باید اتفاق می افتد نسبتا به سرعت. در سطح ایدئولوژیک یک تغییر رخ می دهد باید به دور از تمرکز بر فردی عدالت برای Floyd به نقد و مخالفت با ادامه خشونت ساختاری از سیستم. روشن است که دولت تمایلی است و قادر به حفاظت از حقوق اساسی بشر از مردم است. تقاضا برای مردم(s) محور حقوق بشر را فراهم می کند گسترده رادیکال چارچوب برای پیشبرد خواسته های بتن که می تواند متحد بخش های گسترده ای از جمعیت است.

و ثانیا و مهمتر از همه موضوع و پیام اطراف اهمیت سازمان باید به شدت پیشرفته. توده mobilizations داشته باشد اما در حال توسعه به اشکال سازمانی است که ساخت و حفظ قدرت لازم را در مورد رادیکال تغییر اساسی این است که چالش اصلی و تاریخی وظیفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de