بدون غذا و بدون مشکل: چرا مساجد را در آغوش مجازی ادیان رویدادهای این ماه رمضان

سالت لیک سیتی — هر سال صدها نفر از مساجد میزبان ادیان وعده های غذایی در طول ماه رمضان. که سنت زندگی می کند در این سال با توجه پیچ و تاب.

مسلمانان و غیر مسلمانان هنوز هم در جلسه به بحث در مورد روزه, نماز و منحصر به فرد خود سنت های مذهبی. اما آنها به داد و ستد مشترک جداول برای زوم تماس به دلیل COVID-19.

“در حالی که مردم انجام می دهند مجازی همه چیز را به مطمئن شوید که خانواده یا همکاران متصل هستند, ما می خواستیم به استفاده از فن آوری برای اطمینان مختلف گروه های ایمان متصل هستند هم گفت:” هریس ظفر ملی سخنگوی احمدیه اسلامی, جامعه, ایالات متحده آمریکا.

انتقال به آنلاین حوادث شامل مقدار زیادی از مشکلات فنی از جمله پر از لکه اتصالات Wi-Fi و عجیب و غریب سر و صدای پس زمینه. اما شرکت کنندگان گفت: آنها هنوز هم ممنون برای این شانس را به شکل جدید ادیان دوستی در حالی که در خانه گیر کرده.

“به بحث در مورد وحدت در حالی که ما در حال تقسیم به صورت الکترونیکی است که کمی عجیب و غریب اما من فکر کردم آن را به خوبی کار می کرد گفت:” برگرد. دیوید نزدیک که منجر سنت جیمز کلیسای لوتری در پورتلند اورگان و صحبت کرد در طول یک مجازی ادیان تجمع در مارس 9.

توسعه در ماه رمضان

مسلمانان پشت اخیر مجازی گردهمایی اذعان آنها می توانست در این سال از ادیان حوادث.

در طول ماه رمضان و سالم و مسلمانان ملزم به سریع از طلوع آفتاب تا غروب و به طور منظم دعا می کنم. وجود دارد هیچ قانون گفت: آنها همچنین نیاز به دعوت چند ده غریبه به بحث در مورد ایمان خود را.

اما گردهمایی های اجتماعی همواره نقش کلیدی در ماه مبارک رمضان به پایان می رسد که در این سال در سراسر مارس 23. مسلمانان اغلب دعوت از همسایگان خود را بیش از برای افطار, غذا که به پایان می رسد روزانه خود را سریع و یا غذا خوردن با اعضای همکار خود مسجد.

“اگر در این ماه است که فقط در مورد اینکه گرسنه و تشنه و سپس با توجه به حضرت محمد, از دست داده اید ، وجود دارد به معنای عمیق تر مانند ساخت شما احساس می کنید بیشتر در ارتباط با دیگران” ظفر گفت.

چرا که مسلمانان در حال حاضر شکستن خود را سریع در گروه بزرگ آن را بسیار آسان را به منظور جلب تا چند صندلی او اضافه شده است. مساجد به طور منظم دعوت غیر مسلمانان به شرکت در iftars و تحت اللفظی مزه ماه رمضان سنت است.

“آنها دعوت مسیحی یا یهودی جماعت آمده و به درخواست یکی از رهبران خود را به گفتن چند کلمه قبل از غذا” ظفر گفت.

مسلمانان اغلب نیز گسترش دعوت به مقامات منتخب که ممکن است می دانم که بسیاری از اعضای ایمان اسلامی گفت: لونا Banuri, مدیر اجرایی, یوتا, مسلمان مدنی لیگ.

سال گذشته او به سازماندهی یک افطار با دو یوتا شهرداران و امیدوار بود آن را به یک رویداد سالانه است.

“شهرداران بودند در هیئت مدیره و جامعه ما هیجان زده بود اما پس از آن COVID-19 آمار,” او گفت:.

این بیماری همه گیر را تهدید به از خط خارج Banuri تلاش و همچنین صدها نفر از دیگر ادیان در ماه رمضان وقایع است. به آنها را ذخیره کنید بسیاری از مساجد و مسلمان سازمان تبدیل توجه خود را به جلسه مجازی خدمات مانند زوم.

“من می دانستم که ما نمی فرصتی برای بوی غذا و نشستن در سراسر از و شکستن نان با یک دیگر بیش مکالمه خوب اما حداقل ما می تواند مردم را با هم” ظفر گفت.

در حال حرکت آنلاین

در این سال های مجازی ادیان iftars باید به طور کلی به دنبال همان قالب گذشته در شخص وقایع است. میزبان دعوت مردم از انواع زمینه مذهبی برای شرکت و سپس انتخاب چند رهبران جامعه به گفتن چند کلمه.

در مارس 9, رویداد, رهبری, کانکتیکات, فصل احمدیه جامعه مسلمان و مسیحی و یهودی و سیک سخنرانان نوبت در زمان پرداختن به قدرت دعا. سپس چهار مقامات سیاسی مشترک کلمات تشویق و تحسین شرکت کنندگان برای پیدا کردن یک راه برای ساختن جامعه بدون نقض اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“من با تشکر از شما برای یادآوری ما در مورد اهمیت هرگز جدا شده است. ما ممکن است از لحاظ فیزیکی از هم جدا شده اما ما نباید احساسی و معنوی جدا از یک دیگر” گفت: سناتور. Richard Blumenthal, D -, کانکتیکات در سخنان کوتاهی.

در اخیر آن مجازی گردهمایی های مستقر در کالیفرنیا اسلامی شبکه های گروه با استفاده از زوم جلسه ابزار برای جدا کردن شرکت کنندگان به بحث و گفتگو قرار گرفتند. حوادث فعال عمیق ارتباطات شخصی حتی اگر آنها در محل حاضر گفت: ماها Elgenaidi سازمان, مدیر اجرایی.

مجازی گردهمایی “یک فرصت بزرگ برای مردم را به ارتباط با و یادگیری زیادی در مورد هر یک از دیگر,” او گفت:.

در 7 مه سال 2020 اسلامی شبکه های گروه میزبانی ادیان بحث حاضر در مورد چگونه به حفظ معنویت در حالی که اجتماعی فاصله. ضبط رویداد های موجود در YouTube.
یوتیوب تصویر

مانند فرد در حوادث آنها نیز به مردم یک فرصت برای تعمیق درک خود را از اسلام است.

“در ماه رمضان باعث می شود ما متوجه چه دیگر مردم رنج می برند” امام سلمان طارق گفت: بیش از 70 شرکت کنندگان در کانکتیکات رویداد. او و دیگر سخنرانان مسلمان خود را توضیح داد در ماه رمضان آداب و رسوم و جامعه خود را در تلاش برای کمک به مردم نیازمند.

در برخی از راه, آنلاین, حوادث در واقع پس از بهبود فرد در سنت گفت: Banuri که گرفته شده در چندین مجازی بحث بیش از چند هفته گذشته.

آنلاین شرکت کنندگان باید فرصتی برای دیدن و شاید حتی ارتباط برقرار کردن با هر کس که بود ، در فرد در گردهمایی مشترک به تنها چت با مردم در نزدیکی.

“شما در حال صحبت کردن با مردم در جدول خود را به جای کل گروه” Banuri گفت.

مجازی ادیان iftars ارائه یک نگاه اجمالی در روزانه مردم زندگی Rev. نزدیک گفت. شما می توانید تکه های کوچک از خانه خود را از طریق صفحه نمایش کامپیوتر شما.

“شما شخص حقیقی به عنوان شما می توانید ببینید بچه ها یا حیوانات راه رفتن را از طریق ویدئو خود, خوراک,” او گفت:.

با وجود کسانی که بالقوه حواس او را پرت می توان آن را آسان تر به تمرکز بر روی آنچه که گفته آنلاین از سخنرانی های ارائه شده در فرد حوادث Banuri گفت. آنلاین وجود ندارد هر گونه بوی غذا را به برخی از توجه شما.

“همه صحبت در مورد از دست رفته مواد غذایی در این سال و چقدر دوست دارم هر یک از دیگر مواد غذایی است. اما نداشتن که حواس پرتی نیز کمک کرد از بسیاری جهات” گفت: Banuri که سازمان میزبانی مجازی ادیان افطار این شب جمعه با Salt Lake City, کتابخانه عمومی. ثبت نام هنوز باز است.

Elgenaidi گفت که او در سمت چپ هر یک از سازمان های مجازی گردهمایی احساس الهام گرفته و تجدید.

“من نوشت: توجه به کارکنان پس از یک تماس) در مورد آنچه در فوق العاده و دلگرم کننده آن تجربه شده بود. مردم در تمام زمینه های (آمد) هم بدون یک برنامه دیگر با یکدیگر,” او گفت:.

در این سال رویدادهای آنلاین احساس فوق العاده ویژه از آنجا که در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر بسیاری از مسلمانان فرض آنها می خواهم به صرف بیشتر از ماه رمضان جدا شده در خانه Banuri گفت.

“ماه رمضان یکی از اجتماعی ترین زمان از سال برای ما,” او گفت:. “در نظر گرفتن که دور شده اند مانند چاقو در قلب جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de