‘هیچ کس نمی تواند پیش بینی در حال حاضر آنچه که پاییز را مانند به نظر من’ Pac-12 کمیسر لری اسکات می گوید

سالت لیک سیتی — پس از آغاز بیماری همه گیر کوروناویروس اندی کاتز دیجیتال خبرنگار تحلیلگر و میزبان برای جنون مارس مارس جنون 365, پادکست NCAA.com بزرگ ده شبکه Fox Sports, میزبانی هفتگی نشان می دهد — NCAA اجتماعی سری.

آخرین مهمانان ضربه به صفحه اصلی برای غرب سواحل طرفداران ورزش به عنوان کاتز صحبت با Pac-12 کمیسر لری اسکات و NCAA افسر ارشد پزشکی دکتر برایان Hainline.

در اینجا چند مورد از موضوعات مورد بحث با پاسخ از هر دو اسکات و Hainline.

در حال حاضر که برخی از دانشگاه ها — USC خاص — اعلام کرده اند که آنها در حال تغییر به بیشتر کلاس های آنلاین چه خواهد شد تاثیر بود در پاییز ورزش به ویژه فوتبال کالج?

لری اسکات: این یک بازی بسیار پویا وضعیت و ما در حال رفتن به باید انعطاف پذیر است. ما تلاش کرده اند باید مراقب باشید که تصمیم گیری برای دریافت قفل شده است و زودتر از ما نیاز به. ما در حال یادگیری بسیاری به سرعت و (وضعیت) به سرعت در حال تغییر. پنجره تنگ است در هر دو کالیفرنیای جنوبی و UCLA تا آنجا که گروهی از دانشجویان که در محوطه دانشگاه. آنها محدود به دانش آموزان خواهد شد که در پردیس به جز برای کسانی که یک دلیل خوب وجود داشته باشد. وجود دارد بسیاری از دانش آموزان که کار در آزمایشگاه و یا در حال انجام تحقیقات و یا در هنرهای نمایشی است که نیاز به دست به تجربه خواهد شد که در پردیس… من فکر می کنم که برگ باز کردن پنجره برای دانشجو-ورزشکاران اگر ما تصمیم به ادامه.

چگونه شما موفق غلتکی coaster-مانند اثر که COVID-19 تا به حال در Pac-12 دانشگاهها به خصوص آریزونا و ASU از اواخر ؟

LS: این سخت است. این سخت است که از نظر فکری و عاطفی است. آن است که (یک) بسیار پویا و در حال تغییر سریع وضعیت که خط نیاز به انعطاف پذیر زیرک و قفل شده است به هر یک موقعیت است. ما باید برای حفظ و یادگیری تا آخرین نقطه ای که ما را به تصمیم گیری در یک راه یا دیگری. ما در حال تلاش برای گرفتن گام های کودک و ما در حال یادگیری بسیاری که ما دانشجو-ورزشکاران آینده را برای تمرینات. رک و پوست کنده دانشگاه های ما شده اند آموزم. آنچه ما فکر می روایت یک ماه پیش در حال حاضر بسیار متفاوت است و ما شده ایم به یاد ماندن انعطاف پذیر است. هیچ کس می تواند پیش بینی در حال حاضر آنچه که سقوط خواهد بود به نظر من.

چگونه به بازگشت دانشجو-ورزشکاران به دانشگاه های سراسر کشور رفته تا کنون?

برایان Hainline: یک بخشی از فرایند کار است. به عنوان ورزشکاران بازگشت آنها در حال آزمایش ما در حال شناسایی موارد مثبت و آنها قرار می گیرد مناسب در انزوا. چه اتفاقی افتاده است که واقعا می توان انتظار داشت… موضوع رفتن به جلو است موارد جدید و چگونه ما در ادامه به ارزیابی این وضعیت و نظارت بر آن ، ما در بخش آسان در حال حاضر که در آن ورزشکاران نسبتا جدا داوطلبانه در تمرینات. آنها واقعا می تواند جسمی فاصله و پوشیدن ماسک. این بخشی از آن است که کار خوب در تنظیم این کشور وخیم تر شدن در بسیاری از مناطق. هنگامی که ما به تعامل بیشتر-نوع تمرینات ما را درک خواهد کرد حتی اگر این کار است. ما مجبور به پرداخت توجه دقیق و نه تنها برای ورزشکاران بلکه برای همه دانش آموزان در محوطه دانشگاه. اگر زیرساخت های محلی نمی تواند مسئولیت رسیدگی به یک موج ما را مجبور به تجدید نظر همه چیز.

شانس که سقوط دیگر ورزشی مانند فوتبال داخل سالن, والیبال, کشور عبور, و غیره. باید فصل با یا بدون فوتبال اتفاق می افتد این است ؟

BH: من فکر می کنم که یک احتمال است. این چیزی است که خواهد شد بازی در کنفرانس ها و حتی برخی از اعضای مدارس. فوتبال ما در حال پرداخت مقدار زیادی از توجه به آن به خصوص در سطح FBS, اما من فکر می کنم این متفاوت خواهد بود در سراسر عضویت بسته به جایی که شما هستند در کشور و آنچه شما می توانید استطاعت مالی. مقدار زیادی از آن خواهد شد یک کنفرانس-با-کنفرانس تصمیم.

LS: این مشاهدات شخصی من است که توانایی ما برای بازی های ورزشی در پاییز باید کمتر به ورزش-با-ورزش در نظر… واقعا سوال باز در مورد اینکه آیا محدود تماس در ورزش را انتقال عفونت و یا اگر آن را پایدار تماس است که انتقال ویروس و من فکر می کنم آن است که هنوز در هوا در مورد چگونه مخاطره آمیز آن است که با تماس های ورزشی. توانایی ما برای بازی های ورزشی در پاییز باید بیشتر به عناصر ماکرو و رفتار در جامعه ما است. چه اتفاقی می افتد زمانی که هزاران نفر از جوانان دوباره به دانشگاه های ما? چه خواهد شد با گسترش ویروس? چه خواهد بود که تاثیر بر سلامت خدمات ؟ در حال حاضر نشانه های اولیه هستند مربوط. آنچه که ما دیده ایم در چند هفته گذشته به ما می دهد دلیلی برای نگران است که وقتی دانشگاه باز وجود دارد می تواند خوشه قرار داده است که فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی و از نظر من که واقعا بزرگترین خطر برای کالج ورزشی در سقوط آن فوتبال, فوتبال یا والیبال.

چه شانس کنفرانس-تنها رقابت صرف نظر از ورزش ؟

LS: ما کار کرده اند به سمت بودن قادر به پخش برنامه های کامل در پاییز. به عنوان بخشی از که ما کار کرده اند به سمت یک توافق با همه تیم ها بازی کنیم در غیر همایش مشترک تست استاندارد تست قبل از هر بازی به طوری که ما می تواند راحت با عدم کنفرانس بازی. پس گفت که, شده است وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام شده در یک کنفرانس-تنها برنامه مختصر از برنامه های به تعویق افتاد روم شاید حتی یک برنامه بهار. همه کسانی که چالش های, اما من بسیار با اعتماد به نفس ما می توانیم به یک توافق با تمام مدارس ما در بازی فوتبال در یک تست استاندارد است که می تواند به ما اعتماد و اعتماد به نفس. اما وجود دارد می تواند دلایل دیگر چرا ما نمی توانیم یک فصل کامل و یا ما نمی تواند شروع در ماه اوت است.

آنچه از شما شنیدن در مورد سناریوهای مختلف اعم از شروع و در زمان شروع و بعد از یک فاصله در وسط و یا یک زمستان شروع کنم ؟

BH: ما تا به حال تمام کسانی که مکالمات اما این ویروس بسیار غیر قابل پیش بینی که می گویند: “بیایید در ماه ژانویه شروع’ را می سازد هیچ حس بیشتری از گفت: “بیایید شروع در حال حاضر. ما هیچ ایده آنچه که در آینده نگه می دارد. ما باید نگاهی به آنچه که ما می توانیم کنترل و ما هنوز هم می تواند برنامه ریزی در فصل پاییز. به این معنا نیست که آنچه که اتفاق خواهد افتاد اما این روشی است که ما باید رفتن.

جایی که شما ایستاده در چشم پوشی و بورس برای حمایت از دانشجویان ورزشکار که احساس نمی راحت رقابت در طول همه گیر?

LS: به عنوان یک اصل کلی مدارس ما به صراحت می خواهید برای محافظت و حمایت از دانشجو-ورزشکاران بورس اگر آنها نگرانی سلامت با توجه به بحران کنونی. چگونه است که موفق به فرد دانشگاه است تا به دانشگاه اما دانشجو-ورزشکاران نیاز به می دانم که آنها در حال محافظت می شود که خود را بورسیه ها محافظت می شود.

چگونه واقع بینانه است که ایده داشتن طرفداران در غرفه?

LS: به عنوان یک جامعه و یک کالج, ورزشی, جامعه, این یک آزمایش اجتماعی و چالش است. این توانایی برای ما به بازی فوتبال کالج در پاییز و برای طرفداران قادر به حضور در جریان است که به شدت وابسته به چگونه جامعه ما واکنش نشان می دهد به این چالش است که ما داریم. می تواند ما را در تنظیم رفتار ما و حس مسئولیت اجتماعی به سرعت به یک سطح ما دیده نمی شود در چند هفته گذشته? اگر مردم در حفظ و تجمع بدون ماسک و ما نگه داشتن این اسپرد ما در حال رفتن به بازی با لباس ورزشی در این پاییز. ما نیاز به یک سریع محوری و افزایش حس مسئولیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>