هیچ رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز پایان دادن به جنگ در افغانستان است و نه پایان دادن به

نمی افتد برای اعتیاد به مواد مخدره.

که یکی از درس های است که همه ما آموخته اند که باید در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او یک فروشنده و نه یک سیاستمدار. او ارائه می دهد تا توهمات نه حقایق.

تازه ترین توافق با طالبان در افغانستان یک مثال روشن از این است.

در کمپین 2016 تهمت به حال حس خوبی به وعده پایان دادن به امریکا برای همیشه جنگ و آوردن نیروهای خانه. افغانستان ما طولانی ترین جنگ در حال حاضر در آن 19 سال است یک مثال کلاسیک.

ما مورد تاخت و تاز افغانستان به اسامه بن لادن و نیروهای خود را برای حمله خود را در امریکا در 9/11. ما انداخت طالبان را از قدرت. در زیر ساعت مچی اوباما, بن لادن پیدا شد و کشته شدند.

در عین حال ما نمی کنید ،

ما حیف و میل تریلیون دلار از دست داده و هزاران نفر از آمریکا زندگی می کند در یک جنگ علیه تروریزم در یک فقیر ملت در طرف دیگر از جهان است. ما نمی مراقبت به اندازه کافی به ارسال نیروهای نظامی و سرمایه گذاری تریلیون نیاز به اشغال این کشور است.

در عین حال هیچ رئیس جمهوری تا به حال شجاعت به نیروهای نظامی این کشور و پایان دادن به حماقت.

مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده است که او آن را انجام دهید. در حال حاضر او را قطع معامله با طالبان که او را به استفاده از به ادعا می کنند که او وعده خود را در حق. نمی افتد برای اعتیاد به مواد مخدره.

معامله مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده با طالبان را نیروهای ایالات متحده به پایین — اما تنها به سطح تقریبی وجود داشت که در پایان دولت اوباما. او اساسا توافق تنها برای معکوس ایجاد می کند که به او دستور داده شده بود بیش از سه سال گذشته است.

کاهش بیشتر گفته می شود وابسته به طالبان معامله با دولت موجود. اما افغانی دولت در حال حاضر اشیاء به توافق که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است. آن را نمی خواهید به چهره طالبان بدون سربازان ایالات متحده.

پس از نزدیک به دو دهه از آن شده است قادر به ایجاد یک دولت مشروع و منسجم نظامی است که می تواند به تحکیم موقعیت آن است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اگر ما منتظر دولت افغانستان به توافق برای سربازان آمریکایی به ترک جنگ برای همیشه لطفا برای ادامه خوب برای همیشه.

تهمت می خواهد اعتبار برای پایان دادن به جنگ و انجام مبارزات انتخاباتی خود وعده — بدون پایان دادن به آن است. او می خواهد به بیرون اما او نمیخواهد به سرزنش برای از دست دادن.

آنچه مورد نیاز است یک تعهد روشن به خارج وابسته نیست در چه افغانی دولت یا طالبان انجام دهد. مغلوب ساختن پیشی جستن است موفق به تولید است که نقض این کمپین تعهد او به مردم آمریکا است.

واقعیت تلخ این است که ما هیچ دلیلی در افغانستان است.

این کشور فقیر نه استراتژیک. طالبان سرکوبگر و خشونت. افغانی باید متحد برای شکست دادن طالبان و نگه داشتن آنها را از آمدن به قدرت است. اما این مسئولیت افغانی نه از ایالات متحده است.

معماران جنگ برای همیشه لطفا برای هشدار می دهند که ما از دست دادن اعتبار اگر ما و دولت فرو می ریزد. اما چه چیزی می تواند بیشتر از دست دادن اعتبار از مبارزه futilely برای نزدیک به دو دهه بدون پیروزی و بدون پایان ؟

آنها هشدار می دهند که بدون نیروهای آمریکایی در افغانستان می تواند تبدیل به یک راه اندازی زمین برای تروریست ها است. اما همانطور که ما دیده ایم تروریست ها بسیاری از مکان ها برای آموزش در کشورهای شکست خورده بود—از جمله کسانی که به ما کمک کرد ایجاد خواهم کرد.

ما خواهد بود بسیار بهتر و به مراتب امن تر از تروریست ها—اگر ما را متوقف و بی ثباتی در خاورمیانه به پایان رسید برای همیشه جنگ را متوقف حمایت رژیم تغییرات و خطاب تهدید تروریسم به عنوان یک ماده برای هوش همکاری های بین المللی و تهاجمی انجام ندادی.

حداقل ما باید جلوگیری از هدر رفتن تریلیون دلار و هزاران نفر از آمریکایی زندگی در جنگ است که ما هیچ برنامه ریزی و یا تعهد را به نفع خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن درست بود در سال 2016: قدرت های بزرگ نه مبارزه با جنگ های بی پایان. او در اشتباه است وانمود کند که او با آوردن نیروهای نظامی از افغانستان که همه او را به توافق است به آنها را به عقب را به سطح آنها در زمانی که او در زمان ،

آمریکایی ها حق می خواهید برای پایان دادن به این جنگ بی پایان. ما نیاز به یک رئیس جمهور که دارای شجاعت و حس مشترک برای پایان دادن به آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن ثابت کرده است یک بار دیگر که او نیست که رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im