“بدون بازگشت به ‘عادی’ برای آینده قابل پیش بینی” هشدار می دهد که رئیس

رئیس سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه هشدار داد که “بازگشت به ‘عادی'” بود که در “آینده قابل پیش بینی” و خواست رهبران جهانی به عمل همکاری برای کنترل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“اجازه دهید من بلانت بیش از حد بسیاری از کشورها به رهبری در جهت اشتباه” که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک جلسه رسانه.

Tedros سخنان آمد که در مجموع تعداد کل coronavirus موارد ادامه داد: تیک تاک به سمت بالا در حال نزدیک شدن به 13 میلیون نفر در سطح جهان است. بیش از 570,000 Covid-19 مرگ و میر ثبت شده در سراسر جهان بیش از 134,000 که در ایالات متحده است.

ایالات متحده—که دارای بیشترین تعداد از موارد در جهان—ثبت بیش از 3.2 میلیون نفر از دوشنبه افزایش بیش از 60,000 یکشنبه. عفونت در ادامه به افزایش در ده ها تن از ایالات آمریکا از جمله فلوریدا که روز یکشنبه با شکست رکورد ملی برای بزرگترین واحد در روز افزایش coronavirus موارد با بیش از 15000.

چه کسی رئیس نیست و تنها از ایالات متحده در نظر او اما اشاره کرد: “در پی این حادثه طبیعی ویروس باقی می ماند در آمریکا که در آن بیش از 50 درصد از جهان را در موارد ثبت شده است.”

مسیر همه گیر اگر دولت موفق به “رول از یک استراتژی جامع با تمرکز بر سرکوب انتقال و صرفه جویی در زندگی” و افراد را ندارد, بهداشت عمومی اقدامات مانند پوشیدن ماسک روشن است گفت: Tedros.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“اگر اصول نیست به دنبال تنها یک راه وجود دارد این بیماری همه گیر در حال رفتن به رفتن” Tedros گفت. “این رفتن به بدتر و بدتر و بدتر است.”

“من می خواهم به طور مستقیم با شما” او ادامه داد: “وجود خواهد داشت بدون بازگشت به ‘عادی’ برای آینده قابل پیش بینی.”

اما او تاکید کرد “این است که هرگز خیلی دیر به اقدام قاطع.”

Tedros گفت: دولت باید از “همه ابزارهای ما را به این بیماری همه گیر را تحت کنترل” و عمل به “سرعت بخشیدن به علم به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

کاخ سفید در عین حال همچنان به بی اهمیت جلوه دادن تهدید های همه گیر و بی اعتبار اظهارات ملت بیماری های عفونی, متخصص, Anthony Fauci.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها bashed که در طول همه گیر و هفته گذشته اعلام کرد که ایالات متحده به طور رسمی برداشت از جهانی سلامت بدن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>