هیچ فریاد coaster غلتکی? این گروه خواستار مهمانان را ندارد و صداهای بلند

یک انجمن از پارک اپراتورها در ژاپن صادر کرده است یک مجموعه جدید از دستورالعمل ها است که درخواست از مردم برای ایجاد صداهای بلند یا فریاد در حالی که در پارک در میان coronavirus بیماری همه گیر.

چه خبر است:

  • انجمن ها ارسال شده دستورالعمل جدید مشخص شده که توصیه هایی برای چگونه پارک در ژاپن می تواند بازگشایی شده است. پارک برجسته آرامش و پاکیزگی را بازگشایی با توجه به Agence France-Presse.
  • دستورالعمل عبارتند از: کاهش ظرفیت و افزایش شستشو شستن دست ها-ایستگاه تاسیسات preselling بلیط و درجه حرارت چک قبل از ورود. مهمانان خواسته شده است به عمل اجتماعی فاصله و سایش پوشش صورت هم که کالاهای اساسی برای پارک ها و کسب و کار تصمیم گیری برای بازگشایی شده است.
  • انجمن به نام برای بازدید کنندگان و کارگران را به عقب نگه دارید و با استفاده از یک صدای بلند هنگامی که در پارک.
  • “در موارد دیگر که در آن ممکن است آنها حتی توصیه می کنند که کارکنان خودداری از استفاده از صدای خود را به برقراری ارتباط با مهمانان” با توجه به فاکس نیوز. دستورالعمل و توصیه مقامات پارک چاپ و ارسال علائم به جای برقراری ارتباط است. همان قوانین اعمال خواهد شد برای اجرای کنسرت و برنامه های سرگرمی.

متن:

  • دستورالعمل از ژاپن انجمن آمده است که ایالات متحده آماده به بازگشایی برخی از خود را پارک. والت دیزنی جهان چهارشنبه اعلام کرد که این امر بازگشایی آن پارک در جولای 11 با Epcot و استودیوهای هالیوود باز در ژوئیه 15.
  • دیزنی لند شانگهای در حال حاضر بازگشایی اجتماعی فاصله اقدامات در محل. پوشش صورت و متوسط چک hav مورد نیاز بوده و همچنین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de