‘هیچ تاکتیک… فقط به نظر می رسید مانند یک باند’: نیروی دریایی جانباز صحبت می کند پس از حمله پلیس مخفی در ویروسی تصویری بازدید نزدیک به 10 میلیون بار

نیروی دریایی ایالات متحده کهنه بود که به طرز وحشیانه ای مورد حمله قرار توسط ناشناس پلیس فدرال در پورتلند بیش از آخر هفته است صحبت کردن در مورد این حادثه یک تصویری که رفته ویروسی آنلاین—و توضیح داد که او در سفر خود به سایت از اعتراضات محلی به برخی از پاسخ به طور مستقیم از پرسنل در مخفی واحد پس از تبدیل شدن به خشم بیش استقرار خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وزارت امنیت داخلی.

“من خشمگین به سادگی از آنجا که من فکر نمی کنم آنها سوگند خود از دفتر به طور جدی و یا آنها به خطر انداختن خود سوگند از دفتر” کریستوفر دیوید 53 ساله جانباز و معلول که به خدمت در نیروی دریایی در هشت سال گفته مستقل در یک مصاحبه. “بنابراین من در واقع رفت چون من می خواستم به صحبت کردن با آنها در مورد آن.”

این حمله وحشیانه در فیلم محلی روزنامه نگار زین نیست—و همانطور که از نوشتن این بازدید بیش از 9.6 میلیون ها بار در رسانه های اجتماعی نشان می دهد دیوید تحمل ضربات متعدد از یک دفتر قبل از یکی دیگر از اسپری فلفل در صورت از محدوده نزدیک است.

تماشا کنید:

با توجه به این usf footballآن برای اولین بار بود چنین اعتراض David حضور داشتند در زندگی خود. به گزارش روزنامه:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

دیوید خانه به تماشای تلویزیون در شنبه 52 مستقیم شب اعتراضات در شهر های angrier توسط لحظه ای که او آموخته است که ناشناس فدرال افسران فرستاده شده بود به پورتلند توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مقابله با محلی میدهد.

او تصمیم به گرفتن اتوبوس در مرکز شهر به صحبت با افسران. دیوید که فارغ التحصیل از آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده, عینک خود را سرعت باد و نیروی دریایی و نیروی دریایی, کشتی, کلاه تفکر آنها می خواهم به احترام او و به خاطر او یک جانباز.

“من فکر می کردم این لباس می تواند یک سپر,” او گفت:. “تبدیل کردن آن به حال اثر صفر. آنها اهمیتی نمی دهند.”

“من ایستاده بود من زمین که در آن نقطه و فقط در آنجا ماند … من هیچ چیز تحریک آمیز. آنها فقط شروع به صید نهنگ در من با باطوم و من اجازه دهید آنها را” دیوید گفت: مستقل. “من احتمالا می تواند گرفته ام خیلی بیشتر ضربات باتوم اگر آنها تا به حال نه اسپری فلفل اسپری بیش از همه چشمان من.”

توضیح این حادثه به این usf football, David گفت: پس از چند ساعت گوش دادن به سخنرانی ها اما با دیدن پلیس فدرال او بود که موجب او را به حضور او فقط در مورد آماده است تا در یک اتوبوس به ترک اعتراض به منطقه در اواخر شنبه شب هنگامی که ماموران به طور ناگهانی به نظر می رسد.

“به معنای واقعی کلمه در آن لحظه یک دسته از بچه ها که خارج از دادگاه و فرار را به خیابان” دیوید توضیح داد. “من در پارک و تماشای این بچه ها بدن انفجار میدهد. من راه می رفت و ایستاده وجود دارد در خیابان. من می خواستم به آنها بخواهید در مورد سوگند آنها در زمان. همه فریاد شد. هیچ کس از من شنیده. سپس یکی از افسران آمار من آمار من و نگه داشته من ضربه. آن به نظر نمی رسد هیچ یک از آنها آموزش دیده بودند برای این است.”

دیوید گفت که روزنامه که به عنوان یک کشتی گیر سابق که مخفف است 6-پا-2 و وزن آن در حدود 280 او نه احساس ترس کردند.

“این ویدئو باعث می شود من نگاه حتی بزرگتر از من” او اعتراف کرده است. “آن دسته از افسران کوچک بودند. آنها به نظر می رسید می ترسم. آنها تا به حال هیچ تاکتیک فقط به نظر می رسید مانند یک باند است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>