هیچ تهمت ایالات متحده تلفات از Coronavirus همه گیر نشده اند ‘بسیار پایین’

واشنگتن – توجه داشته باشید: رو پژمرده انتقاد دولت او را فاجعه آمیز پاسخ به کروناویروس همه گیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر dissembled در دوشنبه شب در کاخ سفید جلسه زمانی که او به دروغ ادعا کرد که تعدادی از COVID-19 موارد و مرگ و میر سرانه در ایالات متحده آمریکا شد “بسیار کم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همیشگی بی توجهی به واقعیت ها و توهمات خود در مورد دولت را به شدت غفلت همه گیر پاسخ مطرح مداوم خطر مرگبار به شهروندان ایالات متحده.

حقایق دوباره باقی می ماند تهمت بزرگترین آلباتروس: سرانه تعداد تایید COVID-19 موارد و مرگ و میر در ایالات متحده در مقایسه با کشورهای دیگر بسیار بالا است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اطلاعات جمع آوری شده توسط مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد که در میان 204 کشور و سرزمین های ایالات متحده در رتبه 17 در تعداد تایید COVID-تعداد 19 و 15 در تعداد COVID-19 مرگ و میر سرانه.

به طور مشابه در میان 36 اقتصادی کشورهای پیشرفته متشکل از سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) در ایالات متحده در رتبه هشتم را در تعداد تایید COVID-19 مورد و 11 تعداد COVID-19 مرگ و میر سرانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de