نوح Centineo می پیوندد DC ‘سیاه آدم’ به عنوان اتم درهم شکننده

17 جولای (فردا) — نوح Centineo شده است بازیگران در کمیک DC’ سیاه آدم که ستاره Dwayne Johnson در نقش عنوان.

بازیگر, بهترین و شناخته شده برای بازی در Netflix بکشد به تمام پسران سری فیلم را به تصویر بکشد اتم درهم شکننده در کتاب های کمیک حماسه.

تبلیغات

اتم درهم شکننده می توانید خود را کنترل ساختار مولکولی و می تواند دستکاری اندازه و قدرت خود را. WWE ستاره آدم ‘لبه’ Copeland قبلا به تصویر کشیده شخصیت در فصل 2 از CW را فلش.

جانسون متصل شده است به تصویر کشیدن سیاه آدم پس از 2014. Jaume Collet-Serra که مشغول به کار با جانسون در دیزنی جنگل کروزاست helming این فیلم بر اساس یک اسکریپت توسط Adam Sztykiel.

سیاه آدم است تنظیم می شود منتشر شده در Dec. 22, 2021.

سیاه آدم ایجاد شد و در سال 1945 به عنوان nemesis از Shazam. او کسب قدرت از خدایان مصر هنگامی که او فریاد جادویی کلمه “Shazam!” و رهبر این کشور داستانی از Kahndaq.

این شخصیت به تصویر کشیده شده است به تازگی به عنوان بیشتر از یک ضدقهرمان است. جانسون به نظر نمی رسد به عنوان سیاه آدم در سال 2019 را Shazam! فیلم که ستاره دار Zachary Levi به عنوان عنوانی قهرمان.

DC است که انتظار می رود اعلام جزئیات بیشتر در مورد سیاه آدم همراه با فیلم های دیگر در مجازی فن رویداد DC FanDome برگزار خواهد شد که در اوت. 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>