برنده جایزه نوبل آنگوس Deaton می گوید Covid-19 بحران تهدید به تشدید ما نابرابری

برنده جایزه نوبل آنگوس Deaton هشدار داده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس احتمال تشدید نابرابری و پیش بینی بحران بهداشت عمومی می تواند نقطه عطفی برای تعمیرات اساسی امریکا را برای سود سیستم بهداشت و درمان.

در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه منتشر شده سه شنبه Deaton—که برنده جایزه نوبل در اقتصاد در سال 2015 برای کار خود را در فقر برجسته میزان مرگ و میر بالاتر از Covid-19 تجربه آفریقایی-آمریکایی ها و گفت: کارگران با کمتر رسمی آموزش و پرورش هستند “کارگران ضروری [که] خود را در معرض خطر زندگی با Covid.”

“یا اگر آنها غیر ضروری چیزهایی که آنها ممکن است از دست دادن شغل خود را,” او اضافه شده است.

Deaton جلب توجه به میلیون ها نفر از تازگی بیکار آمریکایی ها که میرم به صفوف به هم پیوسته ملت بیمه به دلیل مراقبت های بهداشتی خود را پوشش گره خورده بود به کارفرمای خود. کسانی که از بهبود Covid-19 و خانواده های کسانی که مرده ام از این بیماری ممکن است به صورت “بزرگ صورتحساب های پزشکی,” او گفت:, و اشاره کرد که حتی کسانی که با پوشش بهداشت و درمان ممکن است به صورت شیب دار لوایح “از آنجا که اغلب بیمه بزرگ deductibles.”

بهداشت و درمان ایالات متحده “یک منبع اصلی از نابرابری” گفت: Deaton و با اشاره به کشورهای مختلف دیگر’ سیستم به عنوان داشتن بهتر مدل است.

“هر چیزی بهتر است از تظاهر که بازار می تواند در ارائه مراقبت های بهداشتی—از آنجا که آن را نمی تواند” Deaton گفت: AFP. “همه شما می توانید توسط این توطئه به نوع انتقال پول از مردم عادی بسیار بهتر کردن مردم است.”

مصاحبه منتشر شد و یک روز پس از Deaton خطاب مشابه مسائل مشترک op-ed, نوشتن که کروناویروس “وعده به گسترش در این کشور در حال حاضر گسترده و نابرابری در سلامت و درآمد.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در نظر قطعه Deaton و آن مورد—یک اقتصاددان آمریکایی و همکاری نویسنده با Deaton از مرگ و میر ناشی از ناامیدی و آینده سرمایهداریو نوشتن است که در حالی که بخشی از جمعیت ایالات متحده “می توانید به نظاره نشست و به تماشای بازار سهام سوق دادن ارزش صندوق های بازنشستگی خود را همیشه بالاتر” به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر “دو سوم از کارگران که فاقد چهار سال مدرک دانشگاهی هستند یا غیر ضروری و در نتیجه خطر از دست دادن درآمد خود را و یا ضروری و در نتیجه در معرض خطر عفونت است.”

“در حالی که فارغ التحصیلان باید تا حد زیادی قادر به حفاظت از سلامت خود و ثروت خود را کمتر تحصیل کارگران باید خطر یک یا دیگر” آنها نوشت.

“امریکا هزینه سیستم بهداشت و درمان را ادامه خواهد داد به ترکیب این بیماری همه گیر را اثر” Deaton و مورد گفت و اضافه کرد که “برخی از بیمه ممکن است به دنبال” درمان پزشکی برای Covid-19.

Deaton و مورد نیز هشدار داد که “این بیماری همه گیر است که سوخت بیشتر صنعت تحکیم با علاقه در حال حاضر غالب e-commerce غول در هزینه مبارزه آجر و ملات شرکت.”

که آیا بحران بهداشت عمومی و یا زمان قیام ملی بیش از نژادپرستی نظاممند اثبات می تواند کاتالیزور برای تغییر واقعی در ایالات متحده Deaton و مورد گفت: هیچ تضمینی وجود ندارد.

“درست است خشم عمومی بر خشونت های پلیس و یا ظالمانه گران بهداشت و درمان می تواند ایجاد یک شکست ساختاری” آنها نوشت. “اگر اتفاق می افتد که ما ممکن است یک جامعه بهتر است. یا ما ممکن نیست. آن است که همیشه یک ققنوس است که بالا می رود از خاکستر.”

Deaton سخنان بیا یک ماه پس از یک تجزیه و تحلیل از آمریکایی ها برای مالیات انصاف و موسسه مطالعات سیاست نشان داد که ملت میلیاردرهای دیدم ترکیب خود را خالص افزایش ارزش دلار 434 میلیارد بين 18 مارس و آوریل 19 به عنوان آمریکایی ها عادی شد, آمار اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net