کارولینای شمالی, شهرستان فرمان یکی از مهمترین و گفتار محدود در کشور به طور موثر ممنوعیت هر گونه اعتراض

RALEIGH, NC – اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا همراه با ائتلافی از حقوق مدنی گروه امروز ثبت اضطراری طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر گراهام کارولینای شمالی به دنبال بلافاصله بلوک شهر فرمان که دولت با استفاده از به سرکوب تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس و سفید برتری. این شهر اخیرا با استفاده از فرمان برای سرکوب اعتراضات در این شهر تنها Confederate monument.

طرح دعوی در دادگاه از طرف NAACP شهرستان Alamance شعبه و فردی معترضان.

“من به دنبال به جمع آوری با دیگران برای ابراز حمایت خود از سیاه و سفید زندگی می کند, مدافع برای حذف این بنای تاریخی و به همان اندازه دولت نماینده و من رد شد که حق است.” گفت: Tenae ترنرشاکی در مورد. “آن را می فرستد یک پیام روشن است که نژادپرستانه بناهای تاریخی ارزش دارد بسیار بیشتر از سیاه و سفید زندگی می کند و ما از حقوق اساسی.”

این فرمان که در آینه قانون, دیوان عالی ایالات متحده رخ داد کاهش بیش از 50 سال پیش در یکی از مهمترین سخنرانی-قوانین محدود کننده در سراسر کشور. آن را می سازد آن را غیر قانونی برای دو نفر خارج شود و حتی یک نفر به راه رفتن به تنهایی و بدون یک مجوز برای اهداف تظاهرات و یا “ساخت شناخته شده هر موقعیت و یا فکر می کردم.”

“صلح و عدالت باید متعلق به همه جا و همه وقت” گفت: Barrett Brown, رئيس جمهور از Alamance شعبه NAACP. “این شهر نیاز به مجوز و دوره ای در اعتراض به ممنوعیت را نقض اساسی ترین حقوق به صورت مسالمت آمیز جمع آوری و درخواست ما از دولت برای جبران.”

حقوق مدنی گروه استدلال می کنند که این فرمان را نقض متمم اول قانون اساسی می دهد و دولت فراگیر اختیار به سرکوب گفتار بر اساس محتوای آن — از جمله بر اساس چگونه شنوندگان به احتمال زیاد پاسخ می دهند.

رفته به ادامه مطالب

مخاطرات هرگز بالاتر و غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. لطفا کمک به ما برسد ما در اواسط سال مبارزات انتخاباتی هدف امروز:

“این فرمان یک جارو نوار به حقوق مردم آزادانه به جمع آوری و اعتراض در گریم. مردم یک حق در قانون اساسی به جمع آوری و صدای نگرانی های خود را در حوزه عمومی بدون ترس از بازداشت و آزار و اذیت و یا تهدید و ارعاب از اجرای قانون” گفت: Kristi Graunke با ACLU of North Carolina. “این وحشتناک است که Alamance مقامات شهرستان خواهد پایمال متمم اول قانون اساسی حقوق خود را از ترکیبات به خاطر یک بنای تاریخی به برتری.”

آیتالله سیستانی اتحاد در زمینه دعاوی متعدد در سراسر کشور در پاسخ به قانون اساسی و اجرای حمله به روزنامه نگاران و معترضان از جمله تحت پیگرد رئیس جمهور تهمت و دیگر مقامات دولت برای شلیک گاز اشک آور معترضان در برابر کاخ سفید در ژوئن 1.

“هر شهردار و رئیس پلیس و یا فرماندار که تحمیل چنین محدودیت های شدیدی بر حق اعتراض باید درک کنند که آنها خواهد بود شکایت کرد و گفت:” ورا Eidelman, کارکنان, وکیل با آیتالله سیستانی سخنرانی حریم خصوصی و فناوری پروژه. “آیتالله سیستانی را پاسخگو است و هر دولتی بازیگر که نقض متمم اول قانون اساسی.”
طرح دعوی در دادگاه توسط آیتالله سیستانی با آیتالله سیستانی از کارولینای شمالی وکلا’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون اسکات هلمز و Locka حقوقی و قانون دفتر Thomas W. Cadwallader در دادگاه فدرال برای وسط منطقه کارولینای شمالی. آن را به دنبال مقدماتی امداد مسدود کردن شهر از اجرای دستور در حالی که اساسی متمم اول قانون اساسی چالش درآمد حاصل.

“این سایت نشان دهنده بسیار نژادپرستانه در گذشته و حال این معترضین می خواهید به صحبت کردن در برابر” گفت: الیزابت Haddix مدیریت وکیل در این وکلا’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون. “جامعه در تلاش است به روی چیزی حساب کردن با آن را نژادپرستانه سابقه در میان خشونت پلیس علیه شهروندان در سراسر کشور; در همان زمان معاونین کلانتر محدود کردن اساسی ترین حقوق شهروندان خود را به اعتراض در حالی که تهدید به دستگیری هر کسی به سادگی برای پوشیدن ضد نژادپرستانه لباس.”

شکایت است که در اینجا: https://www.aclu.org/legal-document/naacp-alamance-v-peterman-complaint.

حرکت برای سفارش ضابط موقت است که در اینجا: https://www.aclu.org/legal-document/naacp-alamance-v-peterman-motion-temporary-restraining-order.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>