کارولینای شمالی آماده برای زمستانی انفجار به عنوان 437 روز برف و خشکسالی به پایان می رسد

باران شروع به تبدیل به برف بعد از ظهر پنجشنبه در رالی, N. C., رسما آوردن یک پایان برف و خشکسالی در بخش مرکزی از دولت است.

شنبه شب برف در حال گسترش در سراسر بیشتر از منطقه از جمله Greenville, S. C., و, Richmond, Va.

با وجود deicing تلاش در شارلوت داگلاس فرودگاه بین المللی 230 پرواز در این فرودگاه لغو شده است و یکی دیگر از 300 پرواز با تاخیر با توجه به FlightAware.

7:45 p. m. EST حدود 12,000 مشتریان بدون قدرت بودند در دولت با توجه به PowerOutage.ما.

در آب و هوای نامساعد نیز منجر به بسته شدن زود هنگام از Mecklenburg County مدیره از انتخابات زود هنگام رای گیری سایت و دیگر شهرستان های تحت حمایت برنامه های شب.

6:45 p. m. EST حداقل 4 اینچ از برف افتاده بود بیش از Waynesville, N. C., و تن. LeConte, Tenn. فیلادلفیا و بالتیمور و واشنگتن ترکیب شده و در مجموع 2.7 اینچ از برف این زمستان.

پیش از آن در روز دولت ramped تا آماده سازی برای کاهش عنوان بسیاری از خطرات که ممکن است به عنوان باران و برف در نقل مکان کرد. برای بسیاری از مناطق که به معنای مدرسه می شود کسب و کار بسته و ساکنان ماندن در داخل. به عنوان طوفان پیشرفت به پنج شنبه شب, کارولینای شمالی, مدارس اعلام کرد تاخیر یا تعطیلی روز جمعه را به عنوان به خوبی.

صبح روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر گفت: 29 مدارس در دولت خواهد بود بسته به روز در حالی که 55 نفر دیگر انتشار دانش آموزان در اوایل پیش از برف.

چون تعداد روز پس از آخرین اندازه گیری بارش برف در بسیاری از دولت بود در 437 روز هیجان برای برف افزون گردید در میان ساکنان و دانش آموزان مانند آنهایی که در حال اجرا به پنجره در مک نیر مدرسه ابتدایی در Browns, اجلاس, N. C., برای دیدن تکه های در حال سقوط.

“به طور طبیعی به عنوان یک جنوبی به فرد شما هیجان زده هستیم زیرا این برف و ما به طور معمول نمی باید آن را” Rayna Yvars, رالی, resident گفت AccuWeather ملی خبرنگار لایحه Wadell. “اما در همان دولت تمام تعطیل.”

دیگران مانند جنی بری گفت: آنها هیچ وقت نمی دانید چه انتظار می رود در ماه فوریه به عنوان یکی از سال آب و هوا ممکن است اجازه می دهد برای زمان در ساحل و یک سال دیگر می تواند برف آورد.

(AccuWeather / لایحه Waddell)

“من عاشق برف, من فقط نمی مانند یخ که به شرح زیر است” رالی ساکن سام Regaldo گفت. “این فقط ذوب می شود و سپس آن را منجمد و دوباره.”

با وجود هیجان و مقامات خواست مردم به هشدارهای جدی و آماده شدن برای آنچه که می تواند کثیف پایان هفته.

آخرین بار کارولینای شمالی دریافت گسترده بارش برف, صدها نفر از حوادث جاروب دولت هزاران نفر از قطع برق در سمت چپ دولت در تاریکی و سه مرگ و میر بودند گره خورده به طوفان.

آماده سازی برای برف شروع روز پیش Jason Dunigan یک Wake County, تعمیر و نگهداری, مهندس گفت.

Jason Dunigan ویک County, تعمیر و نگهداری, مهندس صحبت با AccuWeather لایحه Wadell در مورد منطقه برف آماده سازی است. (AccuWeather/ لایحه Wadell)

“هفته گذشته ما را با تانک و تصمیم به ضربه اول نقاط داغ مانند پل ها و overpasses بنابراین ما لود کامیون تا [در روز سه شنبه و چهارشنبه],” Dunigan گفت Wadell. “شروع به زدن پل نقاط داغ, overpasses و خروج از رمپ و سپس هوا را تغییر داد از 1 اینچ تا 3 اینچ, بنابراین ما تماس بگیرید به همه ما سر پیاده رو راه.”

Dunigan اضافه شده است که کامیون ها به جاده های 11 صبح روز پنجشنبه با یک خدمه اضافی از قرارداد رانندگان در آینده بعد در روز.

“قطعا وجود دارد برای رفتن به برخی از نرم و صاف کردن لکه از آنجا که درجه حرارت در حال رفتن به سقوط به 26, 27 درجه توسط [جمعه] صبح” Dunigan گفت. “ما فقط در حال رفتن به اینجا ما قصد داریم در اینجا تمام شب طولانی و سراسر صبح … ما آماده خواهید بود برای کسانی که.”

“کل دولت است یا یک طوفان زمستانی مشاوره و یا هشدار از طریق فردا صبح” کوپر گفت. “این زمستان طوفان را تحت تاثیر قرار ترین قطعات از کارولینای شمالی است. اثرات می تواند جزئی در بسیاری از مکان ها اما مهم تر خواهد بود در جاهای دیگر. ما انتظار برف سنگین پس از غروب آفتاب است.”

انباشت برف در مجموع انتظار می رود که در 3 – تا 6 اینچ محدوده برای بسیاری از مکان ها با برخی نقاط احتمالا چیدن به اندازه 8 اینچ اما کوپر با اشاره به شرایط بوران در نزدیکی ساحل آب و هوا به عنوان یک تهدید خاص و نگرانی است.

“ما انتظار داریم شرایط بوران در ساحل با توجه به بارش برف سنگین و توفانی باد” کوپر گفت. “جاده های برفی می تواند کشنده باشد اگر شما دقیق نیست … ما بخش حمل و نقل خدمه تهیه شده است پس در اوایل این هفته. دولت گشت بزرگراه سربازان آماده هستند; آنها را در جاده ها به کمک رانندگان و نگه داشتن ترافیک در حال حرکت است. و شما می توانید به کمک آنها با ماندن در خارج از جاده که شرایط بدتر.”

گلن مک نیل فرمانده State Highway Patrol همچنین از مردم خواست اقامت کردن خیابان ها آمده غروب.

“سربازان شده اند و قرار است تلفن همراه در اطلاع لحظه در مناطق ما انتظار داریم بارش برف سنگین تجمع” مک نیل گفت. “جلوگیری از سفر اگر در همه ممکن است… در حال حاضر آن را در خارج پس لطفا اجازه ندهید گارد خود را پایین, چرا که تغییر خواهد کرد می آیند nightfall.”

North Carolina Gov. Roy Cooper
کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر در جریان خبرنگاران در روز پنج شنبه در مورد آماده سازی دولت و مقامات محلی مصرف شد پیش از طوفان زمستانی که انتظار می رود را قابل اندازه گیری برف برای خیلی از Tarheel دولت است. (AccuWeather / لایحه Waddell)

برای یک دولت که دیده نشده و قابل اندازه گیری برف پس Dec. 10, 2018, هر اقدام احتیاطی لازم است. عدم یخی شرایط امیدوارم در حفظ و قطع برق حداقل اما توفانی باد می تواند باعث برخی از مسائل.

پیش بینی انتظار می رود روز های پر سر و صدا آسمانی برای شروع با باران قبل از تسلیم به آب و هوای طوفانی که از crawled شمال شرقی.

گزارش ها و فیلم هایی از بارش برف از شرق تنسی و شمال گرجستان trickled در سرتاسر پنج شنبه صبح. در Crossville, Tenn., برف ساخته شده برای نرم و صاف کردن خطوط در بزرگراه بین ایالتی 40 در حالی که در سطوح بالا در منطقه اندازه گیری 2 اینچ از تجمع.

در شمال آلاباما مرز در Cornersville, Tenn., 1 اینچ از برف ثبت شده در مناطق پوشیده از چمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im