کره شمالی پناهنده به دنبال عدالت برای ‘غیر قانونی’ بازگشت

نیویورک, مارس 19 (UPI) — یک شهروند که پناهنده از کره شمالی می خواهد به نگه داشتن کره شمالی و دولت مسئول دخالت خود را در بازگشت از بیش از 90000 نفر از سال 1959 تا سال 1984.

Eiko کاوازاکی نماینده مدیر شعبه ژاپن از اقدام کره جنوبی به ایران, یک سازمان غیر دولتی می گوید: این طرح به کشتی دهها هزار نفر از مردم از ژاپن و بسیاری از آنها قومی کره ای ها منجر به یک تراژدی است که طرح میتوانست زندگی از جمله خود او.

کاوازاکی ژاپن متولد شده, قومی, کره ای و بومی کیوتو بود 17 سال زمانی که او ساخته شده سفر به تنهایی به کره شمالی در سال 1960 ترک خانواده اش پشت سر گذاشت. پدر و مادر او به مخالفت با این ایده و با التماس او را به رفتن نیست.

“من یک کمی سمج پس از آن” کاوازاکی گفت آپی.

تصمیم گرفت یکی از آسان نیست. ژاپن تنها میهن او می دانستند. خانواده او در اصل از جنوب کره جنوبی بازگشت نیست به این شبه جزیره پس از جنگ جهانی دوم است.

ژاپن یک محیط چالش انگیز به صورت قومی, کره ای, اما. کاوازاکی بود که کمبود پول نقد. او به شدت می خواستم برای رفتن به کالج و اما سیاست های تبعیض آمیز در ژاپن با هدف قرار دادن قومی کره ای ها رد صلاحیت افرادی مانند او را از حضور در مدارس ژاپن به دولت کمک هزینه تحصیلی است.

نادر توافق

Markus بل, کره شمالی کارشناس و مهاجرت محقق مستقر در یانگون میانمار گفت: بازگشت برنامه “Zainichi” کره ای ها مثل کاوازاکی یک جلسه از ذهن است. کره شمالی کیم ایل سونگ بنیانگذار نیروی انسانی مورد نیاز و پس از جنگ دولت ژاپن می خواستم برای خلاص شدن از آن, قومی, کره ای, جمعیت پس از چند دهه از استعمار است.

“این یک لحظه نادر در زمانی که نیت به طور معمول متضاد بازیگران تراز وسط قرار دارد برای چه بود بزرگترین جنبش مردم از سرمایه داری به کمونیست جهان” بل گفت.

“دولت ژاپن نه تنها رضایت به برنامه است. تحقیقات من نشان می دهد که ژاپنی ها اولین کسانی بودند که برای شروع این ایده است.”

کاوازاکی تصمیم به مهاجرت به کره شمالی, انفرادی, اما انتخاب او ممکن است همچنین محور نفوذ کلی انجمن کره ای ساکنان در ژاپن pro-پیونگ یانگ سازمان همچنین به عنوان شناخته شده Chongryon در کره ای و با انتخاب سورن در ژاپنی.

Chongryon رفت تا آنجا که مراجعه به کاوازاکی در خانه با پدر و مادر خود را در حال حاضر.

“روز به روز آنها را از خانه به خانه,” او گفت:. “آنها را به ما بگویید, ‘کره شمالی یک محل عالی, چرا شما نیاز به زندگی می کنند؟'”

کره شمالی منادی

Chongryon را ارتقاء کره شمالی در ژاپن آمد و در نامشخص زمان برای Zainichi کره ای ها. این کره تقسیم شدند پس از 1950-53 جنگ کره. به زودی پس از, قومی, کره ای ها در ژاپن احساس مجبور به انتخاب یک طرف. نزدیک به 70 درصد “پشتیبانی” کره شمالی و تنها 20 درصد طرفه با جنوب کاوازاکی گفت.

Chongryon ممکن است نقش کلیدی در افکار. این گروه گفته کاوازاکی اگر او نقل مکان کرد به کره شمالی یک “جامعه سوسیالیستی” او خواهد آموخت که در مورد کره شمالی را با نام تجاری منحصر به فرد از کمونیسم و کمک به پدری در صورت وحدت. این طرح برای حمایت از کیم ایل سونگ را بر کل شبه جزیره در صورت مرگ Syngman Rhee کره جنوبی را خودکامه رئیس جمهور.

آن روز هرگز آمد. در سال 1960 همان سال کاوازاکی فرستاده شده به ژاپن توسط کشتی Rhee سرنگون شد از دفتر در جنوب اما به زودی پس از یک کودتا در کره جنوبی به ارمغان آورد یک نظامی جدید رژیم به قدرت است.

Chongryon گنجانده شده است در کاوازاکی را برنامه ریزی شده طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت های ژاپن و کره شمالی. اغلب به عنوان پیونگ یانگ را عملا سفارت ژاپن و سازمان می تواند با پوشیدن بسیاری از کلاه بل می گوید.

“Chongryon نمایندگی کره شمالی نه Zainichi کره ای ها اگر چه آن را ارائه یک مجرا برای [کره شمالی] حمایت مالی در قالب [Chongryon-اجرا] مدارس, سیستم بانکی و دیگر شیوه های معیشت” تحلیلگر گفت.

“اما واقعیت این است که آن عمل به عنوان یک جمع آوری مالیات برای Zainichi حامیان [کره شمالی] در ژاپن جمع آوری و ارسال میلیاردها ین ژاپن به [کره شمالی] دولت بیش از چند دهه.”

کاوازاکی فرار کره شمالی در سال 2003 پس از چند دهه از تبعیض است. به عنوان یک گروه قومی کره ای مهاجرین بازگشته از ژاپن Kawasaki گفت که او یک عضو از “دوم-کمترین” class در رژیم تنها کمی بالاتر از جنایتکاران.

بسیاری از عودت کره ای ها آغاز شد و به درخواست دولت ژاپن برای کمک به, اما تماس های خود را بدون جواب رفت. کاوازاکی گفت: عودت کره ای ها اغلب بیمار از یک رژیم غذایی بد و گاهی اوقات حتی نهادینه پس از ضعف روانی یا فوت با خودکشی.

قبل از اینکه بی سر و صدا ترک رژیم بدون گفتن او خانواده خود را برای حفاظت از کاوازاکی گفت که او شاهد کاهش از کره شمالی رهبری است. در قحطی بزرگ از اواخر ’90s او را دیدم مردم سقوط از ضعف و شنیده کودکان فریاد از درد گرسنگی.

“کیم جونگ ایل به پایان رسید جیره غذایی” او گفت:. “او رها شده و خود مردم است.”

اقدام کره جنوبی به ایران و صلح جهانی بنیاد وابسته با نهایی برگزاری شرکت که صاحب ایالات مطبوعات بین المللی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im