کره شمالی جداشدگان عذر خواهی برای کیم جونگ سازمان ملل متحد نظرات

مارس 4 (UPI) — دو با مشخصات بالا کره شمالی جداشدگان صادر کرده اند عذر خواهی در کره جنوبی برای نظرات در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد در سلامت پس از ظهور رهبر کره شمالی.

Thae یونگ-هو ارشد کره شمالی دیپلمات که فرار کرد پیونگ یانگ سفارت در لندن در سال 2016 گفت: تصمیم خود را به صحبت علنی در مورد رهبر کره شمالی یک اشتباه بود, کره جنوبی, شبکه تلویزیونی MBC گزارش روز دوشنبه.

“من بشدت احساس تاثیر کلمات من” Thae گفت. “من عذر خواهی به همه [کره جنوبی] صرف نظر از دلیل است.”

Ji Seong-ho یک پناهنده که در ظاهر در رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در سال 2018 نیز عذرخواهی برای نظرات ساخته شده است به هفته گذشته است.

او گفته بود: “99 درصد” برخی کیم مرده بود. Thae همچنین پیشنهاد کرده بود که رهبر کره شمالی این بود که یا به طور جدی بیمار یا مرده. نه پناهنده به مدارک و شواهد برای حمایت از ادعای خود را.

این عذر خواهی آمده پس از دو جداشدگان که به تازگی به دست آورد کرسی در کره جنوبی به پارلمان یافت و انتقاد از خود, پارتی, کره جنوبی مخالف است.

Kim Se-yeon, یک نماینده مجلس با ایالات آینده حزب محلی گفت CBS رادیو جداشدگان ممکن است به نمایش گذاشته اند “اعتماد بیش از حد” خود را در حدس و گمان است.

“من فکر می کنم آنها نیاز به عذر خواهی” کره جنوبی نماینده مجلس گفته بود.

Lee Hae-چان رهبر حاکم حزب دموکرات در زمان موضوع را با رسانه ها رویکرد به شایعات اطراف کیم جونگ سازمان ملل متحد.

“در چند روز گذشته راش نظرات و پاسخ از رسانه ها شده است در سطح اسفناک,” لی نخست وزیر سابق گفت: در حالی که با مراجعه به مطبوعات و سیاستمداران مانند Thae و او با توجه به اخبار محلی سرویس اخبار 1.

کیم بو-kyum یک حزب حاکم مجلس درخواست کرده است Thae و او بود محروم از نشستن در دفاع و هوش کمیته در مجلس با توجه به MBC.

یون کان-جوان یکی دیگر از حزب حاکم سیاستمدار گفت: نمایندگان مجلس در مقابله با طبقه بندی اطلاعات مربوط به امنیت ملی است.

“این درست است نگرانی” Yun گفت: با اشاره به Thae و جی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im