کره شمالی تقبیح ایالات متحده به عنوان “حقوق بشر بایر’

17 ژوئن (فردا) — کره شمالی روز چهارشنبه گفت ایالات متحده یک “حقوق بشر بایر” در میان مداوم Black Lives Matter تظاهرات در سراسر جهان پس از مرگ جورج فلوید و Rayshard بروکس.

پیونگ یانگ را تحت کنترل دولت خبرگزاری KCNA گفت: نژاد پرستی در ایالات متحده نشان می دهد بدترین جنبه های بزرگترین اقتصاد جهان در حالی که دولت ایالات متحده می گیرد موضوع را با حقوق ثبت از کشورهای دیگر است.

تبلیغات

“اعمال نژادپرستی انجام شده در ایالات متحده و جامعه بین المللی انتقاد و محکومیت هستند در معرض فاسد و بیمار, حقوق بشر, زمین بایر است که ایالات متحده” KCNA گفت.

“که ایالات متحده در مورد وضعیت حقوق بشر از کشورهای دیگر است و در نتیجه از استانداردهای دوگانه و غیر قابل تحمل مسخره بین المللی عدالت” کره شمالی رسانه های دولتی گفت.

کره شمالی در بیانیه ای حمله به ایالات متحده می آید پس از رسانه های دولتی گزارش فلوید مورد به عنوان “قتل یک فرد توسط یک افسر پلیس سفید” در مینیاپولیس.

رسانه های دولتی نیز گفت: اعتراضات به حال فوران را محکوم پلیس را “رفتار نژادپرستانه علیه مردم سیاه و سفید” و این تظاهرات در حال رشد با وجود حکومت.

کره شمالی قبلا محکوم واشنگتن برای صدور گزارش درباره نقض حقوق بشر در کشور است.

به وزارت امور خارجه ایالات متحده با صدور گزارش سالانه خود در آزادی بین المللی مذهبی در ماه آوریل است. بر اساس این گزارش کره شمالی منع استفاده از دین برای “نقشه کشی در نیروهای خارجی و یا برای آسیب رساندن به دولت است.”

“مذهبی پزشکان متعلق به” دشمن طبقاتی “که محدودیت دسترسی آنها به آموزش و فرصت های شغلی و همچنین به عنوان دیگر مزایای دولت” این گزارش می گوید.

ایالات متحده و کره شمالی قله را نه از سر گرفت پس از 2019. منتقدان از جمله سابق سازمان ملل متحد, دبیر کل, بان کی مون گفت: این اجلاس کمک کرد پیونگ یانگ به دست آوردن “عملا هسته ای دولت وضعیت” زمان گزارش روز شنبه.

کره شمالی را محکوم کرده است واشنگتن برای حرکت رو به جلو با رفع تحریم ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im