کره شمالی آتش سوزی سه پرتابه به دریا

سئول 8 مارس (فردا) — کره شمالی اخراج سه ناشناس پرتابه به آب های ساحل شرق آن در صبح روز دوشنبه دوم آن سلاح آزمون در یک هفته کره جنوبی را نظامی اعلام کرد.

این پرتابه از کار اخراج شدند از یک محل در نزدیکی شهر Sondok در جنوب Hamgyong استان جنوبی ستاد مشترک گفت: در انتشار و اشاره کرد که این نظامی است که برای نظارت بر اضافی ممکن است راه اندازی شد.

کره جنوبی مقامات وزارت دفاع برگزار شد جلسه اضطراری در روز دوشنبه و “بررسی کلی نظامی وضعیت امنیتی در سراسر کشور” ریاست جمهوری این کشور خانه آبی گفت: در یک بیانیه کوتاه. در این بیانیه اضافه شده است که نظامی اخیر فعالیت های شمال “نه کمک به تلاش های صلح در شبه جزیره کره.”

کره شمالی اخراج یک جفت از کوتاه برد پرتابه دوشنبه گذشته دو روز پس از انجام تمرین های آتش نشانی, حرکت که درو محکومیت کره جنوبی و همچنین پنج اروپایی عضو شورای امنیت سازمان ملل متحد.

پس از یک بسته-درب دیدار بلژیک, استونی, فرانسه, آلمان و انگلیس با انتقاد از “اقدامات تحریک آمیز” از جنوب و گفت: این موشک آزمون تضعیف ثبات منطقه و صلح است.

پیونگ یانگ پاسخ در شنبه خواستار این بیانیه یک “پوچ استدلال” و دفاع از حق از کره شمالی برای انجام تمرینات نظامی.

“روال دریل ارتش ما فقط همان کسانی انجام شده توسط هر کشور از جهان” یک سخنگوی کره شمالی وزارت امور خارجه بیان شد که در دولتی کره جنوبی خبرگزاری مرکزی.

سخنگوی هشدار داد که محکومیت “را تبدیل به یک فیوز است که باعث خواهد شد در عین حال یکی دیگر از مهم واکنش است.”

Kim Yong Jo, خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد نیز در بیانیه ای آخرین هفته دفاع موشکی آزمون و انتقاد کره جنوبی در محکومیت تماس سخنان از رئیس جمهور مون جائه در “نامنسجم و ابله از راه تفکر است.”

مذاکرات هسته ای بین ایالات متحده و کره شمالی متوقف شده است, پس از یک نشست در سال گذشته بین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم جونگ سازمان ملل متحد در هانوی ویتنام موفق به تولید یک توافق است.

پس از 17 ماه وقفه در پیونگ یانگ انجام شده بیش از یک دوجین سلاح های آزمون در سراسر دومی نیمی از سال 2019 راه اندازی چند کوتاه برد موشک های بالستیک از جمله اولین زیردریایی-راه اندازی موشک و یک نسخه بسیار مانور روسی اسکندر.

در ماه دسامبر شمال انجام یک جفت از آنچه آن را به نام “مهم” آزمون ها در آن Sohae ماهواره ای راه اندازی ایستگاه که تحلیلگران پیشنهاد می تواند یک دوربرد موشک موتور یک موشک بالستیک بین قاره ای.

در پایان 2019, کیم جونگ سازمان ملل متحد اعلام کرد که دیگر هیچ دلیلی برای کره شمالی به “یک جانبه محدود” به تعهد خود برای توقف هسته ای و بین قاره, موشک بالستیک آزمایش و هشدار داده بود که “جدید سلاح های استراتژیک” به زودی.

آخرین سلاح ها تست می آید که کره جنوبی همچنان به نبرد شیوع کروناویروس با تعداد موارد تایید شده در حال افزایش به 7,382 در روز دوشنبه. هفته گذشته کیم جونگ سازمان ملل متحد با ارسال نامه ای به ماه ابراز پشتیبانی می کند.

این رهبر کره شمالی همچنین “ابراز پرده افکار و مواضع در مورد وضعیت در اطراف شبه جزیره کره” در این نامه خانه آبی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im