کره شمالی در رسانه ها می گویند عکس ها نشان می دهد به تازگی مطرح کیم جونگ سازمان ملل متحد

ممکن است 2 (UPI) — یک گسترده لبخند بر لب کیم جونگ سازمان ملل متحد به نظر می رسد برای اولین بار در 20 روز به دنبال خوبی و بدون هیچ گونه نشانه ای از یک بیماری با وجود موجی از حدس و گمان است که او ممکن است به شدت بیمار و یا حتی مرده است.

کیم ظهور تاکید دشواری بدانند امور در این کشور کمونیستی به ویژه با توجه به رهبری آن و چگونه از آن آسان است برای جهان خارج به لغزش به دور از ذهن حدس و گمان در صورت عدم وجود اطلاعات شفاف.

شمال رسمی کره ای خبرگزاری مرکزی و اصلی Rodong Simun روزنامه گزارش روز شنبه که کیم با حضور در مراسم اتمام Sunchon فسفاته کود کارخانه در Sunchon شمالی از پیونگ یانگ روز قبل.

آن را کیم اولین حضور عمومی پس از او گذشته بود دیده در کره شمالی رسانه ها در طول یک جلسه دفتر سیاسی حاکم حزب کارگران در آوریل 11.

عدم وجود خود را از یک رویداد سالانه به مناسبت 15 آوریل سالگرد تولد خود را در اواخر پدر بزرگ و ملی, موسس, کیم ایل سونگ, موجب حدس و گمان او ممکن است مرده و یا به طور جدی بیمار پس از عمل جراحی است.

رد چنین شایعات KCNA در روز شنبه منتشر شد, چند عکس از کیم در کارخانه در لباس تیره مائو کت و شلوار و امضای خود را sweptback مدل موهای.

کیم نشان داد ظاهری هیچ نشانه ای از بیماری است.

عکس را به او نشان داد برش روبان قرمز در طول مراسم کف زدن و صحبت کردن به مقامات همراه او را با یک لبخند روشن در چهره اش. او نیز دیده می شود راه رفتن به طور معمول در اطراف کارخانه رد شایعات و گزارش های تایید نشده نشان می دهد که او قادر به راه رفتن و یا در “خطر بزرگ است.”

“همه شرکت کنندگان شکست را به صاعقه وار به سلامتی از ‘هورا!’ گسترش بزرگترین افتخار به رهبر معظم انقلاب که به ارمغان آورده است در مورد یک تغییر جدید در توسعه جوچه مبتنی بر کود صنعت و دارای رهبری بزرگ انقلاب پیش برای تقویت خود در حمایت از اقتصاد به یک پیروزی با برجسته رهبری” KCNA گفت.

خواهر کیم یو جونگ که در نظر گرفته شد در میان به احتمال زیاد به موفقیت او را با چند گزارش باید او ناتوان شدن و یا مرگ دیده می شد ایستاده در کنار رهبر.

دیگر مقامات ارشد از جمله پاک پونگ جو معاون رئیس WKP کمیته مرکزی و برتر Kim Jae Ryong همراه کیم با توجه به KCNA. شمال رهبر شماره 2 چو Ryong Hae بود و نه در میان شرکت کنندگان.

کیم و مقامات او را نمی شد با پوشیدن ماسک.

این نادر است برای کیم به ناپدید می شوند از چشم های عمومی.

پس از ظاهر خود را در یک کنسرت در پیونگ یانگ, جشن سال نو قمری در Jan. 25 او غایب بود به مدت سه هفته تا زمانی که رسانه های دولتی گزارش سفر خود به یک آرامگاه در پیونگ یانگ به مناسبت تولد او پدر مرحوم on Feb. 16.

او طولانی ترین غیبت از انظار عمومی در ماه سپتامبر 2014 زمانی که او ناپدید شد و 40 روز و بازگشت لنگش. سئول سازمان اطلاعات بعدها گفت که او کیست حذف شده از مچ پا خود را.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی عکس از کیم شنبه اضافه کرد: “من برای یک, خوشحالم برای دیدن او بازگشته است و به خوبی!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de