کره شمالی: ‘قصد’ برای دیدار با آمریکا دوباره

سئول, جولای 7 (UPI) — کره شمالی روز سه شنبه دو برابر کردن در آن موضع که آن را به حال “قصد” از جلسه با ایالات متحده دوباره و انتقاد کره جنوبی را “دخالت” در رابطه خود با واشنگتن است.

“به صراحت صحبت یک بار دیگر ما به هیچ وجه قصد نشستن به صورت چهره به چهره با آمریکا” گفت: Kwon جونگ تفنگ مدیر مسئول آمریکا در امور کره شمالی وزارت امور خارجه در بیانیه ای انجام شده در دولتی کره ای خبرگزاری مرکزی.

تبلیغات

Kwon بیانیه آمد و در همان روز آمریکا معاون وزیر امور خارجه, Stephen Biegun واشنگتن نقطه در کره شمالی امور وارد کره جنوبی برای یک سفر سه روزه.

کره شمالی مقام همچنین تمسخر جنوبی از ادامه تلاش ها برای میانجیگری یکی دیگر از تعامل بین پیونگ یانگ و واشنگتن است.

“آن است که فقط در زمان برای [کره جنوبی] به توقف دخالت در امور, اما به نظر می رسد هیچ درمانی وجود دارد یا تجویزی برای آن بد عادت” Kwon گفت. “اینتر-کره ای روابط ملزم به رفتن بیشتر ورشکسته به عنوان آنها تنها بحث مزخرف غافل از این زمان است.”

دولت کره جنوبی ماه Jae-در گفت و خواهد فشار برای جلسه دیگری بین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد قبل از انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر. یک سخنگوی کره جنوبی وحدت وزارت تصریح کرد: در روز دوشنبه که دولت هنوز هم حمایت از تلاش های دیگر آمریکا و کره شمالی نشست.

سابق کاخ سفید, مشاور امنیت ملی, جان بولتون به خبرنگاران در نیویورک در هفته گذشته که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است ملاقات با کیم پیش از انتخابات به عنوان یک “اکتبر سورپرایز.”

اما Biegun به نام یک روز قبل از انتخابات “بعید” در مجازی سمینار برگزار شده توسط آلمانی مارشال صندوق برسلز فروم در اواخر ماه ژوئن.

کره شمالی قبلا ناودان ایده دیگر آمریکا و کره شمالی در اجلاس روز سه شنبه گفت ایالات متحده “اشتباه است اگر فکر می کند چیزهایی مانند مذاکرات هنوز کار ما است.”

“آیا ممکن است برای گفتگو و یا هر گونه ارتباط با آمریکا که همچنان ادامه دارد در سیاست خصمانه نسبت به کره شمالی در بی اعتنایی موافقت نامه در حال حاضر ساخته شده در گذشته اجلاس گفت:” چو پسر هوی کره شمالی با معاون اول وزیر امور خارجه در بیانیه ای انجام شده در KCNA.

جمهوری دموکراتیک خلق کره که با نام رسمی کره شمالی.

چو نیز اخراج یک “اکتبر سورپرایز” نشست بین تهمت و کیم.

“این برای ما روشن است حتی بدون ملاقات با چه سطحی ترفند آمریکا برخورد خواهد شد و ما آن را به عنوان نه قصد و نه خواهد به بازگشت به تخته رسم,” او گفت:.

روابط بین ایالات متحده و کره شمالی را منجمد بیش از دوم مغلوب ساختن پیشی جستن-کیم اجلاس سران برگزار شد در سال گذشته در هانوی ویتنام موفق به تولید یک توافق در مورد مسائل مانند تحریم ها برای شمال و یک جدول زمانی برای اقدام با denuclearization.

وزارت امور خارجه ایالات متحده در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه که Biegun خواهد سفر به کره جنوبی و ژاپن از روز سه شنبه تا جمعه “به ادامه متفقین همکاری در طیف وسیعی از موضوعات دو جانبه و مسائل جهانی و تقویت هماهنگی نهایی به طور کامل تایید denuclearization از کره شمالی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>