کره شمالی آمریکا مذاکره می تواند رهبری به وین تحلیلگر می گوید

مارس 17 (UPI) — یک دیپلمات کره شمالی قبلا مسئول مذاکرات با ایالات متحده می تواند شنود گذاشته باشند به عنوان پیونگ یانگ را بالا فرستاده به اتریش یک موقعیت کلیدی است که رابط با آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین.

چو کانگ ایل معاون مدیر کل برای آمریکای شمالی در پیونگ یانگ وزارت امور خارجه می تواند موفق Kim Kwang Sop پسر در قانون از بنیانگذار کره شمالی کیم ایل سونگ. Kim Kwang Sop نیز رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد عمو.

چو که نقش کلیدی در مذاکرات با ایالات متحده پیش از اجلاس دوم در ویتنام بین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم جونگ سازمان ملل متحد به رهبری می تواند به وین, با توجه به U. s. تحلیلگر.

کن Gause از CNA Corp., غیر انتفاعی, شرکت تحقیقات در Arlington, Va., می گوید اتریش ambassadorship یک پست مهم برای کره شمالی و رادیو آزاد آسیا گزارش شده است.

برای پیونگ یانگ موثر در برخورد با آژانس می تواند پیامدهای مالی برای کره شمالی است که در زیر سنگین تحریم های اقتصادی تحلیلگر گفت.

چو این کار ممکن است به کاهش تاثیر تحریم بر کره شمالی اقتصاد از طریق دیپلماسی با کشورهای اروپایی هنگامی که آمریکا و کره شمالی مذاکرات رزومه Gause گفت: با توجه به RFA.

چو شده در شارژ از آمریکا در مذاکرات به دنبال ارتقاء چو پسر هوی یکی دیگر از کره شمالی مذاکره به سمت معاون اول وزیر امور خارجه ،

کره شمالی کاهش یافته است به برداشتن گام های بیشتر به سمت denuclearization در سال 2019 پس چه پیونگ یانگ توصیف یک شکست در مذاکرات با ایالات متحده در سوئد در پاییز گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت افزایش قابلیت های نظامی پس از آن زمان.

ایالات متحده آمریکا در فضا نیروی هفته گذشته گفت: در آزادی مطبوعات آن را به دست آورد ضد سیستم ارتباطات بلوک 10.2 یک “اولین سلاح تهاجمی سیستم” در نیروی.

“ضد سیستم ارتباطات برای اولین بار معرفی شده در سال 2004 است حمل و نقل فضای جنگ الکترونیک سیستم که reversibly را انکار می کند و دشمن ماهواره ارتباطات” فضا زور گفت.

در 2019 در ایالات متحده آمریکا آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع گفت: کره شمالی به شمار چالش به فضای امنیتی و دارای قابلیت ردیابی و هدف قرار دادن ماهواره ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de