رهبر کره شمالی خواستار ارتقاء بهداشت عمومی بخش یک ‘بسیار مهم’

سئول, مارس 18 (UPI) — رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به نام تقویت بهداشت عمومی ظرفیت در کره شمالی “بسیار مهم” در پیشگامانه مراسم بیمارستانی در پیونگ یانگ رسانه دولتی برگزار می شود.

“به صداقت حزب ما تجزیه و تحلیل و ارزیابی وضعیت فعلی کشور سلامت و پزشکی بخش به طور کامل و علمی و با انتقاد از این واقعیت است که وجود دارد هیچ مدرن پزشکی مرکز درمانی در پایتخت این کشور” کیم گفت: با توجه به کره ای خبرگزاری مرکزی.

درایو به “سرپا نگه داشتن تا زمینه بهداشت عمومی است” و این یک وظیفه مهم که بالا اولویت تلاش های دولت باید تحت هر شرایط و محیط های” کیم گفت: در این مراسم که برگزار شد در روز سه شنبه.

ظاهر شد و برای اولین بار علنا گزارش رویت از رهبر کره شمالی در پایتخت در هفته که تا به حال منجر به حدس و گمان که او تا به حال شده است در تلاش برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض coronavirus. او قبلا گزارش نظارت بر نظامیان در سواحل شرقی این کشور در اوایل این ماه.

در حالی که کره شمالی رسانه های دولتی به طور منظم به روز رسانی افزایش تعداد موارد COVID-19 در کره جنوبی منزوی کشور کمونیستی هنوز گزارش هیچ یک از بیماران خود را.

با این حال بسیاری از ناظران تماس با کسانی که ادعای تردید.

در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران در روز جمعه ژنرال رابرت آبرامز فرمانده نیروهای آمریکایی و کره جنوبی گفت که شواهد مانند عدم عملیات نظامی نشان می دهد که وجود دارد به احتمال بسیار زیاد COVID-19 نفر در کره شمالی.

“این یک بسته کردن ملت پس ما نمی توانیم بگوییم یقین است که آنها موارد اما ما برخی از آنها را” آبرامز گفت. “آنچه من می دانم این است که نیروهای مسلح خود را به حال شده است اساسا در یک مستند برای حدود 30 روز و تنها به تازگی آنها شروع به آموزش معمول دوباره.”

سلامت و مقامات دولتی در سراسر جهان ابراز نگرانی در مورد توانایی کره شمالی محدود زیرساخت های بهداشت و درمان برای رسیدگی به شیوع COVID-19 موارد است.

“ایالات متحده عمیقا نگران آسیب پذیری از کره شمالی مردم به شیوع کروناویروس گفت:” مورگان Ortagus سخنگوی وزارت امور خارجه ایالات متحده در بیانیه ای در ماه فوریه ،

کره شمالی مرزهای خود را بسته برای مسافران خارجی در ماه ژانویه به زودی پس از گزارش شروع به در حال ظهور است که coronavirus شد مشمئز کننده صدها نفر در کشور همسایه چین است.

یک گزارش خبری در پیونگ یانگ بار در هفته گذشته برجسته شده کره شمالی را در جریان تلاش برای “جلوگیری از COVID-19 از ورود و گسترش در کشور” که شامل بازرسی و قرنطينه کالا به کشور, تعطیلی مدارس و برنامه های آگاهی دهی.

کیم جونگ سازمان ملل متحد اشاره نمی کند COVID-19 در بیمارستان پیشگامانه مراسم است. به نام او برای بیمارستان تکمیل شود 75 سالگرد تاسیس حاکم حزب کارگران کره در اکتبر. 10. و “شخصا فشرده دکمه انفجار ماشین” برای شروع ساخت و ساز KCNA گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im