اوجن شمالی کشته شد توسط گروهی که تا به حال حمله برادرش پلیس می گویند

اوجن شمالی — 29-سال ضرب گلوله کشته شد در اوجن شمالی در روز شنبه توسط یک گروه که قبلا حمله برادرش به گفته پلیس.

رایان جوزف داش 32, Ogden, Brian کریستوفر جانسون, 28, از, Brigham City بودند به رزرو وبر زندان شهرستان در ارتباط با تیراندازی اوجن شمالی پلیس در بیانیه ای گفت: یکشنبه.

درست پس از نیمه شب شنبه ماموران نامیده می شدند در این گزارش از آتشباری در 432 E. 1700 شمال و پیدا دالتون چوب از اوجن شمالی, دروغ گفتن در کنار جاده با زخم گلوله به سینه اش و به اندام تحتانی به گفته پلیس رزرو گواهی حسن در زمینه حمایت از داش و جانسون را بازداشت.

چوب گرفته شده است به یک بیمارستان که در آن او به زودی پس از.

شاهدان گزارش دیدن دو نفر فرار از منطقه تاریک SUV و “تنها صرف 9 mm پوسته پوسته و گلوله کاسه از صرف یک تفنگ ساچمهای دور پیدا شد در مجاورت نزدیک به قربانی و دو unspent تفنگ ساچمهای پوسته پیدا شد نزدیک” استشهاد متحده است.

محققان شناسایی داش به عنوان یک پتانسیل مظنون در تیراندازی و راه اندازی نظارت خود را در خارج از خانه با توجه به استشهاد.

“داش شاهد بارگذاری آیتم ها به یک خودرو در محل اقامت و آن را مشکوک است که داش ممکن است آماده شدن برای ترک این منطقه است. داش تماس گرفته شد و در ابتدا پس از اقدام به فرار از افسران او تسلیم” پلیس نوشت.

در حالی که در حال مصاحبه توسط کارآگاهان داش در نهایت به آنها گفت که او به ضرب گلوله چوب با یک تفنگ و تفنگ ساچمهای استشهاد متحده است.

“داش توضیح داد که او تا به حال حمله (چوب) و برادر قبلا و در پاسخ (چوب) تهدید او. آنها مرتب به ملاقات در یک محل در اوجن شمالی. داش اظهار داشت که (چوب) و در آن (چوب) تا به حال دست خود را در جیب خود. او اعتراف کرد که (چوب) نداشتند با ماشین یک سلاح” به گفته پلیس.

داش ادعا گفت: کارآگاهان او “و سپس کشته (expletive).”

اسناد دادگاه را توضیح دهد ارتباط بین خط تیره و چوب است.

پلیس گفت: Dash همچنین به آنها گفت او انداخت اسلحه خود را خاموش گذشتن و سوخته لباس های خود را در یک پارکینگ کلیسا.

از طریق مصاحبه پلیس شناسایی جانسون نیز شده درگیر در تیراندازی با توجه به استشهاد.

برایان کریستوفر جانسون
وبر زندان شهرستان

در مصاحبه ساله کارآگاهان گفت “او به همراه سه نفر از همکاران به عنوان آنها رفت و به محل وقوع در اوجن شمالی به صحبت کردن (چوب) در مورد نظرات (چوب) به کارگردانی نسبت به آنها به تازگی پس از آنها تجاوز (چوب) برادر” اسناد دادگاه دولت است.

“جانسون اعتراف کرد که او آگاه بود که همکاران خود را مسلح با سلاح گرم و او ادعا کرد که او خود را مسلح بود با پنجه بوکس. جانسون را تکذیب کرد شلیک سلاح های خود را که در تضاد با دیگر اطلاعات دریافت شده در این دوره از این بررسی است. جانسون بعد از توافق برای کمک به محققان با نشان دادن آنها را که در آنها سلاح گرم پس از این حادثه” با توجه به استشهاد.

اسناد دادگاه نشان می دهد سابقه کیفری در ایالت یوتا برای هر دو داش و جانسون.

پلیس گفت: Dash است که در آزادی مشروط به اتهامات قبلی. در سال 2017, او التماس کرد گناه را به سرقت اقدام با دریافت اموال به سرقت رفته اقدام به در اختیار داشتن و یا استفاده از یک ماده کنترل و تشدید حمله در دو مورد جداگانه. در سال 2011 او التماس کرد گناه را به دو فقره غیر قانونی کسب و یا در اختیار داشتن یک کارت انتقال.

در سال 2008 جانسون التماس کرد گناه را به عدم توقف و یا پاسخ در فرماندهی پلیس رانندگی تحت تاثیر الکل یا مواد مخدر و دریافت و یا انتقال یک خودرو به سرقت رفته در میان چندین اتهام دیگر در همان مورد است. در سال 2010 جانسون التماس کرد گناه را به حمله توسط یک زندانی. در سال 2013 او التماس کرد گناه را به عدم توقف و یا پاسخ در فرماندهی پلیس با توجه به اسناد دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر