Feb. 8 (UPI) — نورث روپ گرومن قصد دارد برای راه اندازی یک کپسول باری به ایستگاه فضایی بین المللی از ویرجینیا در یکشنبه, حمل از 8000 پوند از آزمایش های علمی خدمه لوازم و سخت افزار.

شرکت Antares موشک را حمل یکبار مصرف ماکیان کپسول در Northrop را CRS-13 ماموریت از پد 0A در nasa’s Wallops Flight Facility در اواسط اقیانوس اطلس منطقه ای فضایی. پرتاب برنامه ریزی شده است برای 5:39 p. m. EST.

شرایط آب و هوایی باید 90 درصد مطلوب برای راه اندازی با توجه به پیش بینی های رسمی.

همانطور که با تمام راه به ایستگاه فضایی راه اندازی پنجره آنی است, به معنی هر گونه مشکلات را علت به تعویق افتادن برای روز بعد یا یک تاریخ آینده است. ناسا می گوید: راه اندازی ممکن است قابل مشاهده آب و هوا اجازه را به ساکنان در سراسر منطقه میانی اقیانوس اطلس و احتمالا سواحل شرق ایالات متحده است.

Northrop طراحی ماکیان کپسول به قبول زباله از ایستگاه فضایی پس از تحویل محموله و برای سوزاندن در فضای پس از ترک.

کپسول حمل تجهیزات برای کار علمی است که شامل:

* کشت بافت است که رخ می دهد در ایستگاه تلفن همراه SpaceLab که می توانید انجام, زیست شناسی, آزمایش مستقل تا یک ماه بدون نیاز به خدمه ،

* این Mochii تحقیقات اولیه تظاهرات جدید مینیاتوری ميکروسکوپ الکترونی قادر به در زمان واقعی در محل تصویربرداری و اندازه گیری microstructures و نانوساختارهای روی عرشه ایستگاه فضایی است.

* فضاپیمای آتش آزمایش-IV (Saffire-IV) برای بررسی آتش توسعه و رشد در مواد مختلف و شرایط محیطی تشخیص آتش و نظارت و پست آتش پاکسازی قابلیت های. این بخشی از یک سری از آتش تحقیقات انجام شده در ماکیان پس از خروج از ایستگاه فضایی بین بردن قرار گرفتن در معرض از انسان و یا اشغال فضاپیما به خطر آتش سوزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de