تظاهرات برگزار خواهد شد و در شهرستانها در سراسر ایالات متحده در روز جمعه برای محکوم انتظار تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسط همکار خود را جمهوری خواهان در سنا—که ترقی خواهان استدلال می کنند باید به طور رسمی کراوات رئیس جمهور میراث فساد و بی توجهی به قانون اساسی مدرن ایران به عنوان یک کل.

“مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها در کنگره به رهبری میچ مک کانل در مورد تبرئه ما lawless رئیس جمهور” سازمان اعلام کرد روز شنبه در یک وب سایت با شرح بیش از 160 تظاهرات در حال حاضر برنامه ریزی شده در شهرستانها در سراسر کشور.

“این هرگز یک محاکمه” دو گروه پشت این اقدامات گفت. “این یک پوشش است.”

با توجه به فراخوانی برای اقدام “ما باید بسیج هرگز مانند قبل—و اطمینان حاصل شود که این تیره لحظه ای در تاریخ ملت ما است و به دنبال آن سطح بی سابقه ای از فعالیتهای مدنی. هر یک از ما بخش مهمی را به بازی در ساخت مطمئن شوید که ما ترک یک دموکراسی بهتر برای نسل بعدی.”

پیدا کردن یک رویداد در نزدیکی شما در اینجا و یا سازماندهی یک جامعه خود را در اینجا.

اقدامات سازماندهی شده توسط متنوع ائتلاف مترقی گروه—از جمله با مردم, علت شایع, صلح سبز, تقسیم, NextGen, امریکا, عمومی, شهروند, Sierra Club, ایستادن امریکا ایستادگی جمهوری زنان مارس و دیگران—و در نظر گرفته شده برای مطمئن شوید که خواهان درک خود رای به تبرئه نمی خواهد فراموش می آیند ملی انتخابات بعد از این سال.

“در شب چهارشنبه مردم شنیده خواهد شد در تظاهرات در سراسر کشور” گفت: کارن Hobert فلین رئیس جمهور از علت شایع. “هفتاد و پنج درصد از آمریکایی ها می خواستم به شنیدن از شاهدان در استیضاح محاکمه اما میچ مک کانل حاضر به تماس حتی یک شاهد. ما مردم را قبول نمی کند این ننگین تلاش برای سرپوش گذاشتن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوء استفاده از اختیارات ریاست جمهوری است و ما را به صدای ما شنیده می شود در تظاهرات روز شنبه و در روز انتخابات.”

“سناتور دموکرات انداخته اند همه هنجارهای دموکراتیک و دهه سابقه از پنجره به بیرون جلوگیری از شهود از شهادت قبل از مجلس سنا. هر ‘تبرئه’ ساخته شده پس از مسدود کردن کلید شواهد است exoneration آن پوشش” گفت: Sean Eldridge, ایستادن امریکا بنیانگذار و رئیس جمهور. “ما در حال بسیج هزاران نفر از معترضان در سراسر کشور آن را به روشن است که رای دهندگان در حال تماشای و ما را به یاد داشته باشید که قانونگذاران را انتخاب بزدلی بیش از میهن پرستی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de