‘انجام نشده است’: برنی ساندرز کمپین بسیج اهدا کنندگان برای Coronavirus امداد رسانی و افزایش 2 میلیون دلار

سناتور. برنی ساندرز’ برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری کمپین شگرف جمع آوری کمک های مردمی عملیات مطرح شده 2 میلیون دلار برای سازمان های خیریه کمک به کسانی که بیشتر متاثر از coronavirus شیوع بحران در 48 ساعت گذشته در یک حرکت است که هواداران گفت: نمونه پیام همبستگی ورمونت مجلس اجرا شده است ،

“برنی ساندرز هواداران باید کمک بیش از 2 میلیون دلار در 2 روز به موسسات خیریه کمک به مردم که زندگی شده اند نهفته coronavirus ایم” استراتژیست سیاسی تیم Tagaris. “انجام نشده است.”

کمپین بسیج کارکنان و داوطلبان به متن و تماس به جمع آوری پول برای پنج سازمان های خیریه: وعده های غذایی بر روی چهار چرخ, No Kid Hungry, رستوران کارگران جامعه بنیاد COVID-19 امداد اورژانس صندوق یک دستمزد عادلانه صندوق اضطراری و ملی داخلی کارگران داد.

رابین کوران مبارزات انتخاباتی دیجیتال جمع آوری کمک های مدیر در بیانیه ای گفت که پول مطرح شده حاکی از اهمیت ساندرز’ “نه من و ما” شعار.

“آنچه که ما دیده ایم در دو روز گذشته است که این تعریف از” مبارزه برای کسی که شما نمی دانید,'” گفت: Curran. “مردم در حمایت از این کمپین را ساخته اند بیش از 50 ، 000 کمک های مالی برای کمک به کسانی که بیشتر تحت تاثیر coronavirus چرا که آنها درک کنند که در حال حاضر بیش از همیشه مهم است که ما در این با هم.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

با توجه به این کمپین وجود دارد بیشتر خواهد شد تلاش برای جمع آوری پول با کمترین شانس تحت تاثیر این بحران در روزهای آینده.

ساندرز گرفته است نقش رهبری در مدیریت بحران هم در واشنگتن و در سراسر کشور. سناتور منجر آنلاین مرجع تخصصی بحران و خطاب به ملت از طریق مجازی “پای بخاری چت.”

به عنوان رویاهای مشترک روز جمعه گزارش داد Sanders,’ باقی مانده رقیب برای نامزدی حزب دموکرات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن دیده نشده در روز.

در شب جمعه در یک میزگرد در شیوع ساندرز گفت که این بحران تنها می تواند حل شود با تفکر نوآورانه و اقدامات شدید.

“در این لحظه فوق العاده ای در آمریکا و تاریخ جهان, ما باید به فکر می کنم در خارج از جعبه در راه است که ما هرگز انجام می شود گفت:” ساندرز. “این بی سابقه است لحظه ای و ما باید به فکر می کنم در یک اقدام بی سابقه در راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im