برنده جایزه روزنامه نگار تحقیقی آمریکایی Glenn Greenwald استقبال برزیل تصمیم قاضی پنج شنبه به رد cybercrime اتهاماتی که دادستان فدرال علیه او در ماه گذشته اما همچنین وعده داده شده به نگه داشتن مبارزه در برابر ضرب و جرح در آزادی مطبوعات جناح راست دولت برزیل جمهور Jair Bolsonaro.

رهگیری co-founder در پاسخ به تصمیم قاضی با ویدئوها در هر دو زبان انگلیسی و پرتغالی ارسال شده به توییتر. “این بدیهی است که اخبار خوب اما نه به اندازه کافی خوب برای ما” Greenwald توضیح داد. “وکلای ما در حال حاضر برای رفتن به برزیل دیوان عالی کشور و به دنبال بسیار گسترده تر حاکم است.”

“ما فقط می خواهم به پیروزی در رویه زمینه; ما می خواهیم روشن حکم از دیوان عالی کشور که هر گونه تلاش برای جرم من روزنامه نگاری و یا ارتباط من با منابع قبر حمله هسته مطبوعات آزادی های تضمین شده توسط قانون اساسی” Greenwald اضافه شده است. “ما می خواهیم روشن حکم از دیوان عالی کشور است که همواره حفاظت از حق مطبوعات آزاد در برابر حملات بیشتر از Bolsonaro دولت است.”

Greenwald زندگی در Rio de Janeiro, آنال, برزیلی, کنگره دیوید میراندا و دو فرزند خود را. خانواده خود مواجه شده است و نصب تهدیدات از Bolsonaro را “تند و تیز ضد تجاوز+” و “دیکتاتوری, دیکتاتوری حمایت از جنبش” به اوج خود رسید در cybercrime اتهامات عنوان شده علیه. حقوق بشر و آزادی مطبوعات گروه به نام اتهام “ساده تلاش برای ارعاب و مقابله به مثل در برابر Greenwald و رهگیری خود را برای بحرانی گزارش” بر روی کلید مقامات دولتی.

در این ویدئو پنج شنبه, Greenwald که مشغول به کار به عنوان یک وکیل در قانون اساسی ایالات متحده آمریکا برای یک دهه قبل از ورود به روزنامه نگاری نیز قول داد که این رهگیری خود ادامه خواهد داد به گزارش پاسخها که باعث اتهامات جنایی و تشکر هر کس از سراسر جهان که به حمایت و همبستگی با او و همکارانش در برزیل.

مرتضی حسین گزارش محدودیت های تصمیم قاضی برای رهگیری:

قاضی ریکاردو Augusto Soares Leite حکومت که Greenwald را تعقیب نمی خواهد رفتن به جلو, اما تنها در حساب قبلی از پیدا کردن توسط دیوان عالی کشور که از رهگیری‘s گزارش در عملیات خودرو تا به حال نه ستم هر گونه مرزهای قانونی. در شرایطی که حکم صادر شده توسط دادگاه عالی وزیر ممنوع است که تحقیقات Greenwald مربوط به این مورد Leite گفت: او می خواهم که اجازه دهید از اتهامات عنوان شده علیه Greenwald حرکت رو به جلو است. قاضی همچنین گفت که اگر دستور دادگاه عالی بودند به لغو و او را باز به شارژ Greenwald.

“من کاهش در حال حاضر به دریافت شکایت علیه GLENN GREENWALD, با توجه به اختلاف بیش از حد از این دستور داده شده توسط وزیر Gilmar مندس در ADPF nº 601, در 08/24/2019,” Leite نوشت: با اشاره به حکم توسط مندس دادگاه عالی وزیر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

بتسی نی رهگیری‘s editor-in-chief استقبال قاضی حکم در حالی که اشاره کرد که آن را “محدود است و رویه.”

“باقی مانده فشار زیادی به تعقیب گلن در اقدامی تلافی جویانه برای کار خود را در این رهگیری‘s راز برزیل بایگانی سری,” او گفت:. “ما همچنان به مبارزه برای تکمیل exoneration گلن سزاوار و برای حقوق همه روزنامه نگاران به ورزش آزادی آنها تحت عنوان برزیل اساسی است.”

در پاسخ به اخبار در توییتر آمریکا برنامه از کمیته حمایت از روزنامه نگاران همچنین با استقبال از قاضی حکم و اعلام کرد که “مقامات برزیلی باید احترام آزادی مطبوعات و جلوگیری از جرم روزنامه نگاران است.”

در اوایل روز شنبه, کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل متحد و آمریکایی-کمیسیون حقوق بشر (IACHR) منتشر شد بیانیه مشترک که در آنها مطرح شده هشدار در مورد اتهامات عنوان شده علیه Greenwald فاش کرد که آنها در تماس با مقامات در خصوص مورد و خواستار آن شدند که تحقیقات جنایی نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به تهدید روزنامه نگاری کار می کنند.

“حقوقی تهدیدات مانند این همه گزارش در برزیل در معرض خطر” گفت: David Kaye, U. N. گزارشگر ویژه در مورد ترویج و محافظت از حق آزادی عقیده و بیان است. “روزنامه نگاران که بررسی موارد فساد و یا اقدامات نادرست توسط مقامات دولتی نباید در معرض قضایی و یا هر نوع دیگری از آزار و اذیت در اقدامی تلافی جویانه برای کار خود را.”

ادیسون لانزا, گزارشگر ویژه آزادی بیان در IACHR اضافه شده است که “اتهامات جنایی از این طبیعت می تواند همچنین به طور کلی اثر سرما بر مطبوعات تحقیقات. در مورد هر اندازه که ممکن است تاثیر ورزش از آزادی بیان متحده باید اطمینان حاصل شود که محدودیت های ارائه شده توسط قانون خدمت یکی از منافع مشروع به رسمیت شناخته شده توسط قانون بین المللی و لازم و متناسب برای حفاظت از آن بهره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im