‘به اندازه کافی خوب نیست’: تظاهرات ضددولتی در عمل بیشتر بعد از افسران که به کشته شدن الیاس McClain گرفته خیابان

تظاهرکنندگان در آرورا کلرادو شنبه خواستار عدالت برای الیاس مکلين 23 ساله سیاه, مردی که پس از حمله شهر, افسران پلیس در ماه اوت سال 2019 و رد انتقال از ماموران درگیر و یک وعده رسیدگی به مرگ به عنوان کافی نیست.

“این نباید یک لحظه” تظاهرات فرانکلین ویلیامز گفت: دنور پست. “این باید یک جنبش است.”

جزئیات McClain را مرگ دلخراش. مرد جوان درونگرا ویولونیست با کم خونی—نیاز به پوشیدن ماسک زمانی که دما کاهش یافته بود توسط پلیس متوقف شب 24 اوت سال 2019 برای هیچ قابل تشخیص دلیل.

افسران manhandled McClain, قرار دادن او را در یک سبد تهدید او و او را دستگیر کردند. EMTs بعد از تزریق McClain با 500mg از کتامين. McClain دچار حمله قلبی شد و مغز مرده سه روز بعد او گرفته شد حمایت از زندگی در 30 اوت 2019.

McClain مادر Sheneen گفت: دنور پست در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه در حالی که او قدردانی جنبش برای پسرش او نا امید شده بود از آن نشده بود زودتر آمده. Sheneen همچنین گفت که او ناراحت شد که آن را در زمان قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسران پلیس به تحریک شنبه تظاهرات.

“انتخابی اعتراض انتخابی پاسخگویی وحشتناک است, در امریکا,” او گفت:. “در بسیاری از مواقع ما نمی انجام آنچه درست است تا زمانی که افراد دیگر آن را انجام دهد ،

تمدید توجه به مورد led رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس یک دموکرات به سفارش (pdf) در تاریخ 25 ژوئن یک تحقیق جدید به این قتل است.

“الیاس McClain باید امروز زنده است و ما آن را مدیون خانواده اش به این مرحله و بالا بردن پیگیری عدالت در نام خود را به یک ایالت نگرانی” پلیس گفت: در بیانیه ای اعلام کرد بررسی است.

افسران’ درمان الیاس McClain شد در تقابل با این گروه را بازداشت سفید جرم تیرانداز جیمز هولمز که گرفته شد به بازداشت بدون حادثه پس از قتل 12 نفر و زخمی شدن 70 در والاتر از فیلم Dark Knight Rises در سال 2012.

انتقال از سه افسران که دستگیر McClain, گزارش روز جمعه دیده نمی شد به اندازه کافی توسط منتقدان از پلیس و دولتی پاسخ به مرگ است.

“به اندازه کافی خوب نیست” توییتی نویسنده آدرین قانون است. “ما باید فشار. الیاس McClain و خانواده اش سزاوار عدالت است.”