“نه او… ما’: در معنای نهایی از برنی ساندرز کمپین

“Eugene V. Debs است برنی ساندرز’ سیاسی قهرمان” از واشنگتن پست گزارش داد با بی میلی آشکار در حالی که جنگ برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری بود خشمگین در اوایل سال 2016. “یک تصویر از سوسیالیست اتحادیه سازمان های آویزان در شهر هال در زمانی که او شهردار برلینگتون ورمونت. پلاک تجلیل Debs است که در حال حاضر توسط پنجره در ساندرز’ سنا ،

در حال حاضر به عنوان برنی آخرین انتخابات ریاست جمهوری محو تاریخچه آن مناسب به نظر در این بیانیه از یوجین Debs که تعهد به طبقهی کارگر همسان با فصاحت و شجاعت: “من نمی خواهم شما به دنبال من یا هر کس دیگری اگر شما به دنبال یک موسی به شما منجر شود از این سرمایه داری بیابان شما خواهد ماند راست که در آن شما هستند. من نمی خواهد منجر شما به سرزمین موعود اگر من می تواند چرا که اگر من از چراغ شما در شخص دیگری می تواند شما را.”

“می گویند که برنی نقش در جنبش های مترقی را کاهش دهد و در ماه ها و سال های آینده است که به هیچ چیز دور از اهمیت عمیق در گذشته و حال است.”

میلیون ها نفر از آمریکایی ها الهام و انرژی توسط برنی 2020, کمپین قطعا نمی خواهید به ماندن در سمت راست جایی که آنها در میان سرمایه داری بیابان اطراف ما—شوم و مرگبار با آب و اورژانس بدون کنترل همه گیری وسیع نابرابری درآمد ساختاری نژاد پرستی و بسیاری دیگر از مشکلات وحشتناک. هیچ موسی در دید و نه باید وجود داشته باشد.

می گویند که برنی نقش در جنبش های مترقی را کاهش دهد و در ماه ها و سال های آینده است که به هیچ چیز دور از اهمیت عمیق در گذشته و حال است. در طول یک PBS NewsHour مصاحبه با یک زن و شوهر از شب پیش او به عنوان قانع کننده و استراتژیک مثل همیشه می گوید که به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن “وجود دارد به انرژی و هیجان در میان افراد جوان در میان طبقه کارگر و مردم در میان افرادی که اغلب رأی نمی دهند.” به طور کلی برنی ساندرز همچنان برجسته و موثر ترین مترقی صدا در کشور است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

و در عین حال pathbreaking درخشندگی خود را از سال 2020 مبارزات انتخاباتی شده است و به دنبال آن گیج کننده و تا حدودی dispiriting انتخاب است که او ساخته شده است که پس از اعلام “تعلیق” از مبارزات انتخاباتی خود در 8 آوریل. آخرین صد روز بوده است خدشه دار یک رد گم کردن در تعهد خود که روز به “ادامه کار به جمع آوری به عنوان بسیاری از نمایندگان به عنوان ممکن است در کنوانسیون دموکراتیک که در آن ما قادر خواهد بود برای اعمال تأثیر قابل توجهی بیش از مشی این حزب و دیگر توابع.” در واقع برنی و مبارزات انتخاباتی خود را تقریبا هیچ چیز برای به دست آوردن بیشتر نمایندگان در بعدی مقدماتی.

“هر دو از ساندرز ریاست جمهوری مبارزات تاریخی بودند پیشرفت برای به چالش کشیدن اخلاقی پوسیدگی الیگارشی در ایالات متحده و برای هل دادن کلاس واقعی تجزیه و تحلیل به جریان اصلی گفتمان.”

کسانی از ما که پشیمانی برخی از برنی تصمیمات تاکتیکی در طول سه ماه گذشته را به خوبی به یاد یوجین Debs’ عبارت مورد اینکه چرا او به دنبال “منجر شما به سرزمین موعود است.” و در حال حاضر برنی ساندرز’ شعار انتخاباتی که بیشتر به نقطه از همیشه: “نه من. ما.”

هر دو از ساندرز ریاست جمهوری مبارزات تاریخی بودند پیشرفت برای به چالش کشیدن اخلاقی پوسیدگی الیگارشی در ایالات متحده و برای هل دادن کلاس واقعی تجزیه و تحلیل به جریان اصلی گفتمان. مبارزات خارج از رشد و مهمتر کمک به رشد جنبش مردمی مبارزه برای تبدیل موسسات هستند که ساختار نژادپرستانه جنسیتی نظامی و سازگار با محیط زیست مخرب در حالی که در خدمت قدرت شرکت های بزرگ و ثروتمند نخبگان.

آینده است تا به ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>