‘نه ما دیده بان’: AOC در قدرتمند طبقه سخنرانی اعلام کرد آمریکا به حفاظت از حقوق مدنی قانون از مغلوب ساختن پیشی جستن

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز در شب جمعه, تحویل, سخنرانی پرشوری در دفاع از خیلی حقوق مدنی که قانون مبارزه آپارتاید به عمل redlining که تحت حمله توسط کاخ سفید است.

“در طول چند هفته گذشته ملت ما شده است گریبانگیر توسط قیام در برابر ضد سیاه نژادپرستی و سیستماتیک نژادی و بی عدالتی در سراسر ایالات متحده” Ocasio-کورتز گفت. “اما یک تفاوت وجود دارد بین گفت که به اعتقاد ما در شأن ذاتی و برابری و ارزش های ما سیاه و برادران و خواهران و در واقع ارتکاب به آن است. و جامعه سرمایه گذاری مجدد قانون است که یکی از این تعهد است.”

Ocasio-کورتز صحبت شد در حمایت از یک قطعنامه را به کف با تشکر. ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) محکوم کردن حمله به سازمان تنظیم مقررات. قانون تصویب شده در سال 1977 نیاز به بانک ها برای انجام کسب و کار با صاحب خانه در پایین درآمد محله در نتیجه کاهش فرکانس از redlining.

طولانی یک خار در کنار منافع بانکی در کشور, قانون شده است بی سر و صدا تحت حمله توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفتر حسابرسی از ارز آن را تضعیف کرده است مقررات تعیین شده توسط قانون.

در نامه ای سرگشاده خواستار قانونگذاران برای حمایت از سازمان تنظیم مقررات و ائتلافی از گروه های led توسط رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر با تاکید بر نقش مسکن در حفاظت از سیاه و سفید زندگی می کند.

با توجه به این نامه:

روشن است که سازمان تنظیم مقررات باید مدرن و تقویت در راستای تحقق هدف اصلی خود. اما در ماه ژانویه به OCC و شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) منتشر شده اطلاع از پیشنهاد Rulemaking (NPRM) که به جای آن به طور قابل توجهی تضعیف سازمان تنظیم مقررات. سازمان های پیشنهادی خود را بیش از حد ساده انگارانه معیارهای سیستم که آن را بسیار آسان تر برای بانک ها به تصویب سازمان تنظیم مقررات امتحانات با ساخت سرمایه گذاری های بزرگ در جوامع که در آن آنها می توانند درو بزرگترین پاداش به جای دقت هدف قرار کوچکتر سرمایه گذاری در محروم مصرف کنندگان و محله.

در اظهارات Ocasio-کورتز با اشاره به قطع ارتباط بین ایران عمومی, اعلامیه همدردی و حمایت از قربانیان نژادپرستی و خشونت پلیس دیده می شود به طور گسترده ای در انتقاد جمهوری خواه به رهبری قانون ظاهرا با هدف پلیس اصلاحات—و دنیای واقعی اثر از اولویت های سیاست.

“در حالی که این دولت و حزب جمهوری خواه پرداخت خدمات لب به سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع با دندان policing قانون پشت همه را به OCC ساخته شده حرکت به روده قوانین در سراسر سازمان تنظیم مقررات و پیشرفت اقتصادی ادامه داد ظلم و ستم از مردم در ایالات متحده گفت:” Ocasio-کورتز. “در واقع این قانون تغییرات پیشبرد gentrification و ارزش مسکن لوکس بیش از سرمایه گذاری در سیاه و سفید زندگی می کند.”