هنوز مطمئن شوید که چگونه به صحبت کردن با بچه های خود را در مورد تظاهرات و مسابقه ؟ این 12 کتاب ممکن است کمک به

سالت لیک سیتی — داشتن یک گفتگو با کودکان در میان تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید ممکن است به نظر می رسد دلهره آور و بسیاری از پدر و مادر در حال حاضر سوال چگونه هنگامی که و اگر به صحبت با فرزند خود در مورد نژاد و نژاد پرستی.

هر چند این گفتگو ممکن است دشوار کارشناسان تشویق پدر و مادر شروع به جوان با توجه به نیویورک تایمز.

کودکان می تواند کمك تعصب نژادی با سنین 2 تا 4 و حتی نوزادان به عنوان جوان به عنوان 6 ماه شروع به اطلاع نژاد-بر اساس تفاوت های دکتر ژاکلین Dougé که مستروف بیانیه ای از آکادمی اطفال آمریکا در مورد تاثیر نژادپرستی در سلامت کودکان گفت: سی ان ان.

برای پدر و مادر که مطمئن نیستید که چگونه برای باز کردن یک گفت و گو با جوان, کودکان, کتاب می تواند یک محل عالی برای شروع است.

برای دبستانی داستان که در تم تبعیض می تواند صحبت در مورد نظر “انصاف” است که چیزی “که بچه ها در این سن می تواند واقعا درک” گفت: کتی Ishizuka از بنیانگذاران آموزش و پرورش و سیاست های سازمان خودآگاه بچه, در مصاحبه با واشنگتن پست.

این نیز مهم است برای نوزادان به معرض کتاب های کاراکتر ها از نژادهای مختلف.

“در سن 1 کودکان در حال حاضر قادر به تشخیص رنگ پوست و بنابراین مهم است که به عمد در مورد افشای نوزادان به کتاب است که از ویژگی های طیف گسترده ای از رنگ پوست نژادها و طبقات” Ishizuka گفت: پست.

پدر و مادر می تواند تلاش برای اضافه کردن کتاب به کتابخانه که “از ویژگی های سیاه و قهوه ای و شخصیت های بومی در شرایط عادی و نه فقط آنهایی که تمرکز بر اسارت و یا بی عدالتی” که می تواند “راه اندازی مجدد مفاهیم در اطراف یک قهرمان همسایه و یا دوستان ممکن است مانند نگاه” با توجه به National Geographic.

هنوز مطمئن شوید که در آن برای شروع ؟ در اینجا 12 کتاب برای کودکان که پدر و مادر می توانید استفاده کنید برای شروع یک گفتگو در مورد نژاد پرستی, فعالیت و تنوع است.


“روز برفی” توسط عزرا جک کیتس

 • “روز برفی” اولین کتاب کودکان با یک آمریکایی آفریقایی تبار قهرمان. ساده داستان یک پسر بچه در حال بازی در برف را آسان برای کودکان به ارتباط و کتاب های کلاسیک برای یک دلیل خوب.

“آخرین توقف در بازار و خیابان” توسط مت ده لا پنا

 • این کتاب به دنبال یک پسر و مادر بزرگ خود را به عنوان آنها سوار اتوبوس خود را از طریق شهرستان با توجه به زیبایی و تنوع است که همه در اطراف آنها.

“مو عشق” توسط Matthew A. Cherry

 • همچنین ساخته شده به یک فیلم کوتاه است که برنده جایزه اسکار در اوایل این سال این کتاب را جشن پدر/روابط دختر و طبیعی مو.


“Malala مداد سحر و جادو” توسط ملاله یوسفزی

 • نوشته شده توسط صلح نوبل, برنده جایزه, Malala Yousafzai, این کتاب می گوید داستان از دوران کودکی خود و تشویق کودکان برای ایجاد یک تغییر در جهان است.

“یک است که به صورت فعال” توسط Innosanto ناغارا

 • این کتاب هیئت مدیره می رود از طریق الفبای فعالیت, معرفی کودکان به ایده های در مورد حقوق مدنی, عدالت زیست محیطی ،

“زاد نژادپرستی کودک” توسط Ibram X. Kendi

 • Ibram X. Kendi همچنین نویسنده از پرفروشترین “چگونه می توان یک زاد نژادپرستی” اما در این کتاب هیئت مدیره سهام او با فرزندان جوان نه گام ساده برای ایجاد جهانی عادلانه تر محل.

“همه رنگ ما: داستان ما چگونه ما رنگ پوست” توسط کتی کیسینجر

 • برای کودکانی که سوالی در مورد مسابقه و رنگ های مختلف پوست این کتاب به ساده توضیح علمی ملانین و عوامل دیگر است که به رنگ پوست.

“این خوب بود و متفاوت” توسط تاد پار

 • این کتاب ساده جشن چند فرهنگی و تنوع و به یاد کودکان که تفاوت و فردیت مهم هستند.

“هر کس از شما” توسط Mem فاکس

 • این کتاب به یاد کودکان که هر چند مردم در سراسر جهان ممکن است نگاه متفاوت و یا عمل متفاوت داخل آنها همه به طور یکسان است.

“داستان روبی پل” توسط رابرت Coles

 • داستان واقعی از یاقوت پل بود که اولین آمریکایی آفریقایی کودک به ادغام یک مدرسه در نیواورلئان.

“اجازه دهید کودکان مارس” توسط مونیکا کلارک-Robinson

 • این کتاب می گوید داستان از هزاران نفر از کودکان آمریکایی در بیرمنگام آلاباما که راهپیمایی برای حقوق مدنی خود را پس از شنیدن دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور صحبت می کنند.

“من به اندازه کافی” از فضل Byers

 • این کتاب به یاد کودکان به عشق کسانی هستند, احترام به دیگران و به نوعی به یکدیگر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im