“نه امروز. نه فردا. نه همیشه’: بومی فعالان در اعتراض به KXL خط لوله ساخت و ساز آغاز می شود در میان چالش های قانونی

با این بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشتن آنها را از جمع آوری به توقف ساخت و ساز از کیستون XL tar sands خط لوله بومی طرفداران حقوق ها نمایش داده می شود یک “مجازی بنر” به عنوان غول نفتی TC انرژی شروع به قرار دادن لوله ها در زمین این هفته با وجود چالش های قانونی به خط لوله.

“نه امروز. نه فردا. نه همیشه. هیچ KXL. Mni Wiconi” خواندن مجازی, بنر, به اشتراک گذاشته شده در یک ویدیو ارسال به Facebook با این اقدام آب و هوا, گروه 350.org.

“ما را به رضایت خود را کثیف tar sands KXL خط لوله” بومی زیست محیطی شبکه (IEN) توییتی.

در یک ایمیل به حامیان اواخر روز شنبه, IEN توضیح داد که چگونه ساخت و ساز در حال وقوع بود کمتر از یک ماه پس از قاضی فدرال برایان موریس حکم داد که لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده تا به حال نادرست با صدور مجوز برای TC انرژی—اجازه آن را به ساخت این خط لوله در گذرگاه های آب طول آن حدود 1200 مایل مسیر از آلبرتا به نبراسکا—بدون انجام یک بررسی کامل از این پروژه زیست محیطی.

به طور جداگانه نوشت مبارز Joye براون “در تگزاس سو قبیله فورت Belknap قوم و قبیله بومی زیست محیطی شبکه باید مداوم دعاوی علیه دولت فدرال در خصوص تصویب KXL با این استدلال که مرز بین المللی عبور تصویب غیر قانونی بود که آن را نقض معاهده حقوق و ساخت و ساز در جهانی همه گیر نه تنها جوامع در معرض خطر از COVID-19 عفونت اما افزایش خطر جنسی خشونت بر زنان بومی.”

حکم هنوز تحویل شده است در این موارد اما جلسات صورت گرفت در ماه آوریل است.

“با وجود چالش های قانونی در لوله گذاشته شده بین المللی در مرز بین ایالات متحده و کانادا—حتی در حالی که قطره در شن های قیر و قیمت نفت باعث می شود شن و ماسه تار inviable” نوشت براون.

IEN به نام هواداران برای مبارزه با ساخت این خط لوله از طریق تماس با TC انرژی مالی حامیان از جمله چیس بانک و آزادی متقابل Alberta[s برتر جیسون کنی و “سه فرمانداران که می تواند نیروی TransCanada مطابق با فدرال و ایالتی مجوز و شرایط: مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک, داکوتای جنوبی, رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem و نبراسکا دولتی آیووا.”

“این خط لوله خواهد بود ساخته شده است” نوشت: براون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im