نواک جوکوویچ شماره 1 تنیس مردان, بازیکن, تست مثبت برای COVID-19

23 ژوئن (فردا) — نواک جوکوویچ در روز سه شنبه شد آخرین مردان ستاره تنیس برای تست مثبت برای COVID-19. جهان شماره 1 دریافت نتیجه پس از او میزبانی مسابقات در بلگراد صربستان و زادار, کرواسی.

جوکوویچ گفت Jelena همچنین آزمایش مثبت روز سه شنبه در بلگراد. فرزندان خود را آزمایش منفی است. جوکوویچ گفت: او باقی خواهد ماند و در انزوا به مدت دو هفته.

تبلیغات

“همه چیز ما بود در ماه گذشته ما با یک دل پاک و نیت صادقانه” جوکوویچ در بیانیه ای گفت. “ما مسابقات به منظور متحد کردن و به اشتراک گذاشتن یک پیام همبستگی و محبت در سراسر منطقه است.”

جوکوویچ در آدریا تور شروع ژوئن 13 و برنامه ریزی شده بود از طریق جولای 5 در منطقه بالکان. شماره 3 Dominic Thiem شماره 7 الکساندر Zverev No. 19 گریگور دیمیترو شماره 33 برنا Coric, No. 37, Marin Cilic شماره 157 Danilo Petrovic, No. 184 Viktor Troicki شماره 246 Pedja Krstin و شماره 299 Nino Serdarusic همچنین شرکت در این مسابقات است.

جوکوویچ در روز دوشنبه لغو مسابقه نهایی تور در زدر پس از دیمیترو آزمایش مثبت برای COVID-19.

Coric, Troicki و دو مربیان نیز آزمایش مثبت از آنها به نظر می رسد در این مسابقات است. Coric مبارزه جوکوویچ شنبه شب در آدریا تور. دیمیترو نیز مواجه Coric در روز شنبه.

Zverev و Cilic گفت: آنها آزمایش منفی برای coronavirus. عذرخواهی جوکوویچ برای عفونت و گفت: تور خود را طراحی شده است برای کمک به بازیکنان از جنوب شرقی اروپا به دست آوردن دسترسی به رقابتی تنیس در حالی که ATP Tour-و دیگر تورهای — متوقف شد با توجه به همه گیر. تورهای بودند به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس.

“ما سازمان یافته این مسابقات در لحظه ای که ویروس ضعیف شده و اعتقاد داشتند که شرایط را برای میزبانی این سفر ملاقات شده است” جوکوویچ گفت.

“متاسفانه این ویروس هنوز وجود دارد و این یک واقعیت جدید است که ما هنوز در حال یادگیری به مقابله و با زندگی است. من امیدوار هستم که همه چیز را به سهولت با زمان بنابراین ما می توانیم همه سر زندگی از راه آنها شدند. من بسیار متاسفم برای هر فرد مورد از عفونت است.

“من امیدوارم که آن را پیچیده نیست هر کسی هیت وضعیت و که همه خوب خواهد بود.”

ATP تور و تور WTA چهارشنبه اعلام کرد که آنها خواهد شد در ماه اوت پس از نزدیک به پنج ماه استراحت با توجه به همه گیر. جوکوویچ تا به حال ابراز نگرانی خود را در مورد سفر و اقامت در ایالات متحده آمریکا در اواخر ماه اوت. او روز پنجشنبه گفت که او خواهد بود به بازی در نیویورک گرند اسلم اگر محدودیت های “شل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de