در حال حاضر زمان برای عمل زیبایی

شینیچی سوزوکی بنیانگذار سوزوکی روش از موسیقی معروف برای داشتن گفت: “عمل تنها در روز می خورید.” این یک یادآوری مکرر اغلب در سوزوکی خانوار. (من می دانم که چون ما گفت: از آن اغلب به ما پسر جوان.) سوزوکی می خواستم به موسیقی به عنوان بخشی از یک فرزند در زندگی روزانه به میل و نیاز به غذا خوردن. بیش از این, او می خواست برای کمک به بازسازی جامعه ژاپن بعد از جنگ جهانی دوم در راه است که مطمئن شویم که این امر می تواند تعریف شده توسط زیبایی و اخلاق است. “من می خواهم به را شهروندان خوب” نوشته سوزوکی. “اگر یک کودک می شنود موسیقی خوب از روز تولد او و یاد می گیرد به آن بازی او ایجاد حساسیت و نظم و انضباط و استقامت. او می شود یک قلب زیبا است.”

در این زمان همه گیر زمانی که ما روز ساییده شده توسط دلهره و بسیار آورده شده است متوقف—و هنگامی که نیش از دست دادن و تیز است–عمل زیبایی یک پادزهر قدرتمند. تحت, زیبایی, طلسم, ما تسلیم ما خود نگرانی و به یاد داشته باشید که در قسمت پایین و در کنار اين اختلال از زندگی الگوهای روابط است که حفظ زندگی است.

اما ما در فرهنگ آمریکایی زیبایی است که به سختی تا کنون اعلام یک اصل برای شکل دادن به زندگی است. به جای آن اعتماد به عنوان یک شکل جنسی و تجاری دستکاری demeaned هستند به عنوان سطحی کاهش می یابد به نظر شخصی و خارج از حوزه عمومی. و در عین حال ما به دنبال زیبایی در باغ ما و در ما تعطیلات در ما اشتراک به خانه زیبا و ساکن و در ما ارسال مطلب در Pinterest.

بدون شک وجود دارد که زیبایی یکی از لذت های بزرگ زندگی است. و به دلیل آن است که ما به آن تمایل به دنبال کردن آن و گاهی اوقات متمرکز بر روی آن. من می دانم که یک مرد که تقریبا از دست رفته خود را توقف قطار در فرانکفورت پس گرفته شد و او با زیبایی زن جوان نشسته در سراسر از او. که مرد بود و تنها دلیل او به من گفت که این داستان به اعتراف مطلق thralldom او می خواهم تجربه کرده است.

اما زیبایی بیش از لذت و اهمیت آن در این بار سزاوار توجه است. زیبایی تنگاتنگی و تکاملی متصل به میل به زندگی می کنند. آن است که ارزش ارتباط بیشتر کاملا با تجربه است که تأیید ما نشاط در رابطه با حیات دیگر موجودات. در حضور زیبایی, ما احساس می کنیم بیشتر به شدت زنده است.

عمل زیبایی مانند هر عمل دیگر نیاز به قصد و تکرار. در میدان توپ پشت خانه من در حال حاضر محدود به تابستان لیگ, من شنیده ام یک پدر و پسر در عمل است. “سازمان دیده بان توپ, تماشای توپ!” خواست پدر او به عنوان فرستاده grounder ، “پایین ماندن; استفاده از خود را کوتاه هاپ.” و بیش از بیش آنها تمرین حرکات جنبشی تا خفاش توپ, بدن بودند دیگر unaligned اشیاء و “playingball” یکی بود عمل است. عمل زیبایی است که کاملا مشابه یک ریز تنظیم از احساس جهان است. جهان به ما می آید مانند یک سریع زمین به طور مستقیم و همه در یک بار. برای گرفتن آن ما را به عنوان چالاک به عنوان یک outfielder قادر به هماهنگی خودمان را با زندگی در آن فراوان از اشکال.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

برای سال معمار کریستوفر الکساندر اختصاص داده شده چندین ساعت در هر روز به ورزش در جوامع به دنبال جفت از اشیاء—کاسه سرامیک فرش بافته شده, کاشی, ظروف فلزی, و غیره.—و پرسید: “کدام زندگی؟” هدف او این بود برای احساس انرژی در ساختار همه چیز. او نمی پرسد که “آیا من می خواهم بهتر است ؟” یک سوال که غرق ما را به دام لذت شخصی و نفس انسان-و از بین می برد متصل زندگی ناظر و مشاهده شده است. به طور هماهنگ به زیبایی شامل یک تغییر به دور از احساسات من در مورد جهان و به سمت احساس در جهان است و جهان به عنوان احساس در من.

توانایی احساس مترادف با زنده بودن. “حقیقت یک چیز گفت:” فیلمساز Stanley Kubrick “است در احساس آن را نه از آن فکر می کنم.” در جهان مدرن ما داده اند مقدار زیادی از زمان برای تربیت تفکر ما و به هر سختی به تقویت ظرفیت و توانایی ما برای احساس. اما زیبایی خویشاوندی با زندگی فاش شده از طریق احساس و پس از عمل زیبایی شامل آموزش خودمان را به احساس عجله از روابط است که حمایت از زندگی است.

آن را نیز شامل آشنایی با رابطهای الگوهای که شدت انرژی مندرج در فرم. از طریق تمرین روزانه الکساندر یافت پانزده چنین الگوهای از جمله مرزهای ریتم کنتراست و قوی مراکز که به نظر می رسد در هر دو ساخته دست بشر جهان و جهان طبیعی است. هر الگوی enlivens روابط بین دو چیز. قوی مرزی تقویت هر چه محصور شده توسط آن و رابطه بين زن و بسیاری از. فکر می کنم از یک باغ تخت خواب با چوب تیرهای; داخل گیاه زندگی برجسته در حالی که بستر کارخانه به عنوان یک کل کمک بیشتر زور به کلی چشم انداز است. توجه به این تشدید الگوهای متحد پذیرش از احساس با دقت. این vividness از زندگی می شود حتی بیشتر آشکار است.

شاعر مریم الیور ارائه شده این در حال حاضر معروف “راهنمای زندگی یک زندگی است.” “با توجه به پرداخت. شگفت زده شده بودم. در مورد آن بگویید.” من فکر می کنم آنها را به عنوان یک دست کوتاه برای تمرین زیبایی. توجه به الگوهای روابط است که حفظ تولید و افزایش عمر. از دست دادن خود را در آنها. و بحث در مورد آنها حتی اگر کلمات سخت به آمده است.

طول می کشد عمل به شکستن عادات قدیمی و توسعه امکانات جدید. اما در عمل نه فقط لازم است; آن است که به خودی خود لذت بخش است. در این زمان از اختلال در آورده با coronavirus عمل زیبایی ما را نگه می دارد محور نهایی اهمیت و ارزش جهانی که در آن زندگی می کنیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im