سلاح های هسته ای آزمایش هنوز موضوع داغ در ایالت یوتا در سالگرد 75 از بمب اتمی

سالت لیک سیتی — در 16 جولای سال 1945 در ایالات متحده نظامی منفجر اولین بمب اتمی در نیومکزیکو طلوع در عصر هسته ای.

و در حال حاضر در سالگرد 75 از آزمون با کد نام ترینیتی سلاح های هسته ای همچنان به عنوان یک موضوع سیاسی از جمله در ایالت یوتا است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صحبت در مورد از سرگیری بمب هسته ای آزمایش به عنوان سیاستمداران تجدید نظر جبران خسارت برای کسانی که هنوز درد و رنج از خطرناک قرار گرفتن در معرض تابش در طول سال از آزمایش های هسته ای.

Utahns شد بارها و بارها در معرض تابش از بمب هسته ای آزمایش در نوادا سایت آزمون نزدیکی لاس وگاس. آزمون انجام شد زمانی که باد الگوهای خواهد ضربه تابش ابرها به دور از لاس وگاس و کالیفرنیا اما نسبت به یوتا که در آن مردم و دام downwind شد بیمار از خرید اینترنتی.

تماس شنبه سالگرد یک “جدی” مناسبت بازنشسته یوتا جمهوریخواه ایالت اورین هچ گفت: این روز به یاد مردم از “عظیم عواقب” از آزمایش هسته ای از جمله سنگین تلفات انسانی تحمیل بر برخی از آسیب پذیرترین جوامع است.

“از سال 1945 هزاران نفر از downwinders — مردان و زنانی که زندگی در نزدیکی نظامی هسته ای تست تسهیلات — توسعه اشکال شدید سرطان و بیماری تنفسی به عنوان یک نتیجه از قرار گرفتن در معرض تابش. بسیاری از آنها هنوز هم رنج می برند, در این روز,” او گفت:.

در حال حاضر بیش از هر زمان کنگره باید reauthorize تابش قرار گرفتن در معرض جبران خسارت عمل او گذشت در سال 1990 برای کمک به خانواده هایی که قربانی به دولت فدرال غفلت تخم گفت.

اگر قانونگذاران اجازه قانون به اتمام می رسد گفت: صدها نفر از downwinders خواهد بود قادر به پرداخت صورتحساب های پزشکی خود را برای مسائل به طور مستقیم مربوط به تابش مسمومیت.

“به روز رسانی این قانون اخلاقی ضروری است” دریچه گفت.

سلاح های هسته ای را تبدیل به یک مسئله در ایالت یوتا 4th کنگره منطقه مسابقه بین دموکرات در کنگره بن McAdams و عربستان رقیب بورگس اونز به دلیل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس به تجدید هسته ای تست.

McAdams دولت تنها دموکرات در کنگره حمایت قانون برای جلوگیری از آزمایش های بیشتر و موفق به گرفتن زبان در یک خانه هزینه های لایحه منع استفاده از بودجه برای انجام یا آماده سازی برای هر انفجاری سلاح های هسته ای شد.

اونز موقعیت به عنوان روشن نیست. فقط قبل از 30 ژوئن اولیه انتخابات گفت که یک تماس گیرنده بر روی K-رادیو گفتگو که او “کاملا” پشتیبانی می کند مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای از سرگیری آزمایش هسته ای در صورت انتخاب گفت به اعتقاد او در “صلح از طریق قدرت” به عنوان ذکر شده توسط رئیس جمهور رونالد ریگان و در وفادار بودن به رهبران او می بیند که پشت خدا, خانواده و کشور است.

“بله من خواهد بود در حمایت از رئیس جمهور ما به خاطر او از کشور ما است. او را دوست دارد کشور ما است. او آن را به صورت رایگان. او فقط نیاز به برخی از فقرات در مجلس نمایندگان و سنا به این چیزی که اتفاق می افتد واقعا راست” اونز گفت:

در روز چهارشنبه اونس’ کمپین صادر شده به ظاهر متناقض بیانیه.

“که اخیرا در بحث هسته ای تست آمده اند تا بورگس اونز متعهد در برابر آزمایش هسته ای گزینه های به اتفاق می افتد در ایالت یوتا است. بورگس ابراز تمایل به درک رئيس جمهور را به معنای “آزمایش هسته ای” و هیچ دلیلی برای باور او پیشنهاد کرده است که هر چیزی شبیه به تست های انجام شده در گذشته” بیانیه ای گفت:.

اونز نقل است گفت: “من خواهد بود در خط مقدم ایستادگی در برابر هر کسی که هر چیزی را به مخاطره می اندازد ما, دولت, محیط زیست خود و یا شهروندان خود را — بدون توجه به گرایشات سیاسی آنان است.”

سابق NFL بازیکن که برنده جمهوری خواه نامزدی با نزدیک به 44 درصد آرا در چهار راه اصلی مسابقه نیز حمایت از تمدید قانون جبران downwinders در معرض تابش از آزمایش هسته ای در نوادا است.

جمهوری خواهان و دموکرات ها در کنگره باید با هم کار کنند در یک فرمت اونز گفت. “ما مدیون بدهی به کسانی که تحت تاثیر آزمایش هسته ای در گذشته و باید خود را به ما مسئولیت به آنها.”

McAdams است cosponsor از اصلاحات که جبران افزایش و گسترش رسیدن به برنامه.

یک پیام از مغلوب ساختن پیشی جستن در تثلیث آزمون سالگرد نیست به طور خاص ذکر است شروع هسته ای آزمایش دوباره و نه آن را ذکر downwinders.

اما رئیس جمهور گفت: سلاح های هسته ای همچنان به تعهد آمریکا به امنیت ملی و backstop دفاع ملی.

“به منظور ادامه حمایت از امریکا حیاتی امنیت منافع من کارگردانی, دولت برای احیای و نوسازی امریکا, هسته ای پیچیده امنیتی برای حفظ معتبر بازدارنده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال سرمایه گذاری در قابلیت تولید پلوتونیوم چاله به حمایت از ذخایر ما نیاز دارد و برای بهبود زیرساخت های این سلاح اکوسیستم.”

دولت همچنان به پیشبرد زمین بر اساس استراتژیک بازدارنده B-21 بمب افکن های دوربرد بن بست سلاح و کلمبیا-class submarine.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>