مهد کودک دیدن هجوم بیشتر Utahns به نوبه خود به باغبانی در قرنطینه

سالت لیک سیتی — Jessica Wright صرف بخشی از صبح این هفته انتظار در خط در خارج از Glover مهد کودک — یک کسب و کار او هرگز فکر می رسم یک خط است.

“من انتظار برای دیدن بسیاری از قفسه های خالی گفت:” رایت که در سمت چپ مهد کودک مجهز به اندازه کافی دانه و گیاه شروع به زودی باید دلچسب باغ سبزی.

به عنوان مردم حل و فصل خود را به اقامت در خانه, روال, حیاط خلوت, پروژه های مانند باغبانی گرفته اند در زندگی جدید است. و با یک گرم و آفتابی بهار Utahns شده اند هجوم آوردند به آنها نزدیک مهد کودک. سراسر آوریل مهد کودک و باغ فروشگاه همراه Wasatch جبهه را دیده اند یک افزایش چشمگیر در کسب و کار.

“کسب و کار شده و قوی” گفت: سناتور. جری استیونسون, R-لیتون که علاوه بر خدمت یوتا منطقه 21 صاحب J & J مهد کودک و مرکز باغ در لیتون.

“در یک زمان ما فکر گوجه فرنگی گیاهان شدند و جدید کاغذ توالت,” او گفت:.

در زمانی که هزاران نفر از Utahns در حال مقابله با بیکاری در میان جارو اخراج و furloughs, استیونسون استخدام کارکنان بیشتر برای کمک به تمیز کردن فروشگاه اجرا اجتماعی فاصله و رسیدگی فوق العاده حجم مشتریان. در مارس مهد کودک تا به حال back-to-back, شکستن رکورد فروش روز — یک روند مشترک در میان دیگر محلی باغ, فروشگاه ها.

“در ماه آوریل گذشته بود که بزرگترین ماه در فروش ما تا به حال کرده اید و ممکن است معمولا ما بزرگترین ماه” سعید راد Glover صاحب Glover مهد کودک در غرب اردن است. “فروش ما در حال دو برابر آنچه آنها از یک سال پیش است.”

روند نیست خاص به یوتا و در مارس آسوشیتد پرس گزارش داد باغ و مهد کودک در سراسر کشور غرق شد با ثبت تقاضا است.

“آن را طاقت فرسا آن را قریب به اتفاق” گفت: Glover, که, کاهش, فروشگاه ساعت, به سادگی به کارکنان خود را شکستن.

در بالای برخی از قفسه رفتن لخت گاه به گاه خط به طول یک زمین فوتبال سرایت به خارج از ساختمان و به طور مداوم کامل پارکینگ Glover دیده است تعدادی از اول وقت باغبان در فروشگاه از جمله افرادی مانند رایت که گفته شده است بیش از یک دهه پس از او آغاز یک باغ.

“وجود دارد بسیاری از ما برای اولین بار-تایمر وجود دارد,” رایت گفت:. “من احساس بد برای کارکنان ما به حال بسیاری از سوالات در مورد چیزهایی که ما بسیار clueless در مورد.”

در حالی که هجوم در فروش قطعا می توان به خستگی از ماندن در خانه نیست تنها چیزی که رانندگی Utahns به باغ. ناامنی غذایی به طور فزاینده ای شایع در کندوی عسل دولت و در آوریل 24, یوتا بانک مواد غذایی برگزار شد یکی از بزرگترین درایوهای مواد غذایی در این سازمان سابقه به بیش از 5000 نفر منتظر ساعت در یک خط از اتومبیل است که به طول انجامید بیش از یک مایل. این نخستین بار بود که بسیاری از دریافت کنندگان به دنبال حمایت غذایی.

“امنیت غذایی است که کمی بیش از یک موضوع در حال حاضر با مردمی از دیدن برخی از فندک نگردند قفسه گفت:” کتی دوایر بازاریابی و ارتباطات مدیر Wasatch باغ جامعه, غیر انتفاعی, شهری مزارع و باغ جامعه نقطه چین همراه واساچ ، “من فکر می کنم مردم می خواهید کمی بیشتر استقلال و کنترل در مواد غذایی که خوردن آنها است.”

درست مثل گلوور و J & J مهد کودک, Wasatch, باغ جامعه تا به حال یک صندلی ردیف جلو به مارس باغ دیوانگی. برای اولین بار غیر انتفاعی مجبور شد به برگزاری سالانه آن گیاه فروش جمع آوری کمک های آنلاین و 14 ساعت دوایر گفت: این سازمان به فروش می رسد تمام 30,000 گیاه استارت.

“ما انتظار آن را به رفتن به سرعت,” او گفت:. “مردم فکر کردن کمی بیشتر در مورد در حال رشد مواد غذایی خود را و ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما قادر به دریافت این گیاهان به مردمی هر راه ما می تواند.”

در علاوه بر این به مهار خستگی و کاهش ترس از ناامنی غذایی باغبانی درمانی است. با کروناویروس به طور مداوم در سرفصل و مسلط بحث آن را سخت به احساس اضطراب و باغبانی می تواند ارائه دهد بسیار مورد نیاز تطهیر است.

“در روز و روز را باغبانی است که با درمان خوب” گفت: گلوور “از هر درمانگر و آنها به شما بگویم به بیرون رفتن و باغ است.”

به همین دلیل رایت اقدام به Glover مهد کودک. بین او مشغول کار آماده سازی خانه برای ناهار دره منطقه مدرسه و مطمئن شوید که بچه های خود را در بالای مدرسه خود مادر سه مشغول بوده است از زمان شروع این بیماری همه گیر.

“آن بوده است استرس زا مانند هر کس دیگری آن را سخت است برای تنظیم به حالت عادی” او گفت:. “اما این خوب خواهد بود برای کودکان و نوجوانان در حال حاضر ما می توانید تمام خارج و با هم کار کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im