پرستاران ارسال درخواست به کنگره خواستار فوری حمایت در طول COVID-19 شیوع

واشنگتن – پرستاران ملی ایران, بزرگترین اتحادیه پرستاران ثبت نام شده ارسال درخواست به کنگره آمریکا امروز با یک چهارم از یک میلیون امضا خواستار آن است که کنگره اطمینان حاصل شود که پرستاران و کارکنان مراقبت های بهداشتی هستند و بلافاصله با توجه به حمایت آنها نیاز به اجتناب از قرار گرفتن در معرض COVID-19.

این اتحادیه که نشان دهنده بیش از 155,000 ثبت نام پرستاران در سراسر کشور به نام در کنگره به قیمومیت که ایمنی و بهداشت شغلی دولت اعلام اضطراری و موقت استاندارد برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در سوم COVID-19 بسته محرک در حال حاضر در حال مذاکره است.

استاندارد گنجانده شده است در ساعت 6139/S. 3475 این COVID-19 مراقبت های بهداشتی کارگر قانون حمایت از معرفی با تشکر. بابی اسکات (D-VA) و سناتور Tammy Duckworth (D-IL). این امر دستور اضطراری و موقت OSHA استاندارد به طوری که خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران درمان COVID-19 بيمار لازم تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) آنها نیاز به جلوگیری از آنها را از ابتلا به ویروس خود را.

در حال حاضر در بیمارستان در سراسر کشور, پرستاران و پزشکان و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی هستند گفت: برای مراقبت از پتانسیل و تایید COVID-19 بيمار بدون کافی PPE. کارفرمایان نیز عدم اطمینان از ایمن بودن سطح نیروی انسانی و ارائه مناسب آموزش و پرورش و آموزش در مراقبت از بیمار و حمایت COVID-19 بيمار. بیشتر وجود دارد و یک مقدار ناکافی از جداسازی اتاق های مورد نیاز برای مراقبت از بیمار امن برای COVID-19 بيمار.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به مسائل بدتر مراکز کنترل بیماری ها گفته بودند که این مسئله برای کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان بالقوه و تایید COVID-19 بيمار به پوشیدن ماسک های جراحی و حتی روسری و bandanas با وجود این واقعیت است که فولاد ماسک, شال و bandanas هیچ چیز برای جلوگیری از مراقبت های بهداشتی کارگران از پیمانکاری ویروس. پرستاران اشاره می کنند که N95 ماسک حداقل تجهیزات حفاظت فردی لازم برای مراقبت های بهداشتی کارگران به امن باقی می ماند.

“این ظالمانه است برای CDC برای گفتن بیمارستان که پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی لازم نیست حداکثر دنده محافظ برای جلوگیری از آنها را از گرفتن بیمار در طول این بیماری همه گیر” گفت: بانی Castillo, RN, مدیر اجرایی ملی پرستاران ایران. “این است که چرا آن را ضروری است برای کنگره به عمل بلافاصله به شامل HR 6139—بدون هر گونه تضعیف اصلاحات—در سومین COVID-19 محرک.

“زمانی که پرستاران و پزشکان مریض از این ویروس که در حال رفتن به سمت چپ به مراقبت از ؟” او ادامه داد. “اگر آنها نمی خواهند کل سیستم مراقبت های بهداشتی به سقوط کنگره باید فورا عمل برای حفاظت از خط مقدم ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im