پرستاران اتحادیه تایید پزشکی تامین شفافیت و تحویل قانون

واشنگتن – پرستاران ملی ایران (NNU) بزرگترین اتحادیه پرستاران ثبت شده در ایالات متحده تحسین سناتور تمی بالدوین (D-WI) سناتور کریس مورفی (D-CT) و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر بر اعلام پزشکی تامین شفافیت و تحویل قانون. این قانون جدید را ایجاد موثر و شفاف سیستم به صورت فوری افزایش در تولید و تحویل تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و دیگر انتقادی تجهیزات پزشکی. این قانون خواهد بود معرفی شده در مجلس توسط نمایندگان کتی پورتر (D-CA), Jason کلاغ (D-CO), الیسا Slotkin (D-MI) و تیم رایان (D-MI) است.

“پرستاران در سراسر کشور شده اند و خطر جان خود را برای مراقبت از بیماران بدون صحیح تجهیزات حفاظت شخصی و به عنوان یک نتیجه, پرستاران, بیمار شدن و پرستاران در حال مرگ هستند از COVID-19” گفت: بانی Castillo, RN, مدیر اجرایی NNU. “کشور ما شکست خورده است و برای محافظت از مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر تا کنون و ما نیاز دولت فدرال را بلافاصله و به طور کامل استناد دفاع تولید عمل به منظور افزایش تولید از PPE و برای ایجاد کارآمد و شفاف روند توزیع. پزشکی تامین شفافیت و تحویل قانون می رسیدن به این هدف و این امر صرفه جویی در زندگی پرستاران مراقبت های بهداشتی کارگران و بیماران ما است.”

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

این قانون پیشنهادی را ایجاد یک اجرایی برای نظارت بر کسب و تدارکات برای تولید و تحویل ضروری لوازم پزشکی در طول COVID-19 بحران است. این افسر را تمام مقامات در دسترس تحت دفاع تولید عمل از سال 1950 را توصیه به رئیس جمهور در سفارشات تولید است که باید برای افزایش تولید ملی از PPE و لوازم دیگر. این لایحه همچنین نیاز به ملی ارزیابی بر اساس بارگیری در این هفته به تعیین تامین نیازهای حیاتی و تجهیزات پزشکی و لوازم و این گزارش باید شناسایی بخش های صنعت و تولید کنندگان است که می تواند گسترش تولید PPE و دیگر تجهیزات پزشکی. این قانون تضمین می کند افزایش شفافیت در توزیع لوازم و تجهیزات.

“پرستاران ملی ایران به شدت تایید این قانون و از ما خواست که کنگره شامل این قانون در آن بعدی coronavirus پاسخ بسته” گفت: Castillo.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de