NWSL چالش جام چهارم matchups مجموعه

سالت لیک سیتی — مقدماتی بازی های ملی فوتبال زنان لیگ Challenge Cup در Zions بانک ورزشگاه در هریمن به این نتیجه رسیدند در شب دوشنبه و در حال حاضر آن را به یک چهارم نهایی هشت تیم است.

این ترکیب هیرو به یک چهارم نهایی نیست تصمیم گرفت تا دوشنبه شب نهایی مقدماتی بازی که دیدم توانا کارولینای شمالی شجاعت ضرب و شتم نیوجرسی مبتنی بر آسمان آبی FC 2-0. که در بخش های بزرگ به دلیل عظیم چهار تیم به پایان رسید دور مقدماتی با چهار امتیاز پس از یک سری از tiebreakers به اثر رفت.

این مسابقات میزبان یوتا Royals FC زخم به عنوان 5 دانه و بازی 4 دانه هوستون داش. شجاعت را به مرحله یک چهارم به عنوان دانه بالا که در آن آنها را به صورت یک پورتلند خار تیم ملی که underachieved دو هفته اول این مسابقات است.

تازه بدوران رسیده واشنگتن روح هستند 2 دانه و آنها را به صورت آسمان آبی. واشنگتن-بر اساس OL سلطنت رسید این مقدمات به خوبی و 3 دانه, راه اندازی یک چهارم مسابقه در برابر Chicago Red Stars.

این URFC-داش مسابقه خواهد بود مسابقه برگشت دو تیم اول مقدماتی بازی به پایان رسید که در یک 3-3 قرعه کشی.

چهارم و بازی برگزار خواهد شد در روز جمعه و شنبه در Zions بانک ورزشگاه. کارولینای شمالی-پورتلند باز خواهد شد همه چیز در روز جمعه و پس از Houston-یوتا است. در روز شنبه آن خواهید بود سلطنت و ستاره قرمز در صبح و به دنبال آن واشنگتن-آسمان آبی در مشروب قبل از خواب.

مانند مقدماتی بازی های نیمه نهایی برگزار خواهد شد در 10:30 صبح و 8 بعد از ظهر روز جمعه و شنبه.

نیمه نهایی بازی ها در جولای 22 و نهایی در 26 جولای برگزار خواهد شد در ورزشگاه ریو تینتو در سندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>