نیویورک موزه برای حذف ‘مشکل’ روزولت مجسمه

22 ژوئن (فردا) — در میان مجدد تماس در سراسر کشور برای بحث برانگیز مجسمه به پایین پاره آمریکایی موزه تاریخ طبیعی اعلام کرد و آن را خواسته است این شهر به اجازه حذف یک مجسمه برنزی از رئیس جمهور سابق تئودور روزولت که منتقدان می گویند نماد نژادپرستی نظاممند.

مجسمه 26th, رئیس جمهور flanked توسط راه رفتن بومی آمریکایی و آفریقایی ارقام برای عموم رونمایی شد در مقابل موزه مرکزی پارک ورودی غرب در سال 1940 به عنوان بخشی از یک بزرگتر ایالت نیویورک یادبود برای روزولت اما از آن شده است برای انتقاد از آن سلسله مراتبی ترکیب و توصیفاتی از مسابقه.

تبلیغات

در یک یادداشت به کارکنان خود در روز یکشنبه این موزه گفت: این درخواست برای روزولت سوارکاری مجسمه به نقل مکان کرد — یک درخواست شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهرستان حمایت خواهد کرد.

“آمریکا موزه تاریخ طبیعی خواسته است به حذف تئودور روزولت مجسمه به دلیل آن را به صراحت به تصویر می کشد سیاه و مردم بومی به عنوان اسیر و نژاد پست تر” د Blasio در بیانیه ای گفت. “شهر پشتیبانی از موزه درخواست. این تصمیم درست است و زمان مناسب برای حذف این مشکل مجسمه.”

این موزه در خواست اجازه برای حذف مجسمه به عنوان آن نشسته در نیویورک, عمومی شهرستان, پارک, آن را گفت.

الن Futter, رئيس جمهور از موزه گفت: از بین بردن مجسمه خواهد بود “نمادی از پیشرفت و از ما تعهد به ساخت و حفظ فراگیر و عادلانه موزه جامعه و گسترده تر جامعه است.”

تفاهم نامه آمد در میان تماس در سراسر کشور برای حذف بحث برانگیز مجسمه به طور خاص کسانی که تجلیل مؤتلفه سربازان و مقامات زیر Black Lives Matter تظاهرات که فوران در برابر نابرابری پس از یک مرد سیاه پوست کشته شد در اواخر ماه گذشته توسط یک افسر پلیس است.

چند جمله مجسمه شده اند پاره کردن توسط معترضان و یا حذف شده توسط سیاستمداران پس از مرگ جورج فلوید در حالی که قانون نیز مطرح برای حذف دیگران است.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا تمدید خواستار مؤتلفه مجسمه در کاپیتول هیل برداشته شود و در هفته گذشته به دستور حذف چهار پرتره از سخنرانان سابق که به خدمت در کنفدراسیون.

این موزه گفت: در آن باقی خواهد ماند سایت روزولت یادبود و که آن را به نام خود در سالن از تنوع زیستی پس از او در افتخار از نقش خود به عنوان یک پیشرو در حفاظت از منابع طبیعی.

تئودور روزولت IV, موزه امانت و بزرگ نوه از اواخر رئیس جمهور گفت که او موافق آن است که زمان را به حرکت مجسمه.

“جهان نیازی مجسمه آثار دیگری سنی است که منعکس کننده نه ارزش فرد آنها قصد افتخار و نه ارزش های برابری و عدالت” او در بیانیه ای گفت. “ترکیب سوارکاری مجسمه منعکس نمی کند تئودور روزولت میراث.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im