نیویورک خانه سالمندان گزارش نزدیک به 100 مرده ; N. M. بسته جاده ها به گالوپ

ممکن است 2 (UPI) — این 705-تخت مرکز ایزابلا در مرکز شهر نیویورک تایید شنبه که 98 ساکنان به احتمال زیاد درگذشت از رمان coronavirus.

که حسابداری می آید پس از کنگره ایالات متحده آدریانو Espaillat, D -, n. y., نوشت, نامه ای به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و نیویورک دادستان کل Letitia جیمز خواستار رسیدگی به خانه سالمندان امکانات در پاسخ به گزارش هایی که در شهر نیویورک خانه سالمندان بود با دقت گزارش COVID-19 مرگ و میر به مقامات.

کمی بیش از نیمی از این مرگ و میر مشکوک coronavirus موارد تسهیلات گفت: ما در بیانیه ای که کارکنان نداشته دسترسی کافی به تجهیزات تست.

“در حالی که ما از آزمون که در آن ممکن است گسترده و مداوم تست در دسترس نیست. خوشبختانه خانه های سالمندان در شهر نیویورک از جمله ایزابلا در حال حاضر بیشتر دسترسی به تست” بیانیه ای گفت:.

همچنین در روز شنبه کومو گفت: تعدادی از عفونت ها و بستری شدن در بیمارستان در دولت همچنان به آهسته اما مرگ و میر افزایش کمی پس از کاهش به پایین برای چند روز.

با توجه به Cuomo, 299 ساکنان نیویورک درگذشت در حالیکه در 24 ساعت — 276 بودند در بیمارستان و 23 در خانه های پرستاری — عمدتا در شهر نیویورک است.

“شماره ای که من هر روز که بدتر است تعداد مرگ و میر” کومو گفت. “این تعداد باقی مانده است obnoxiously و terrifyingly بالا است. به طوری که اخبار بد است.”

کومو نیز گفت: 12.3 درصد از افراد آزمایش آنتی بادی مثبت بودند — از 15,000 بزرگترین حجم نمونه از هر دولت است.

تعداد کسانی که بيشتر در برانکس که در آن 27.6 درصد از تست مثبت بودند-با دیگر شهر نیویورک قصبه تست در یک نرخ بالاتر از 20 درصد — و در میان Latinos (25.4 درصد) و آمریکایی های آفریقایی تبار (17.4 درصد).

در ضمن در نیومکزیکو رژیم صهیونیستی است. میشل گریشام دستور داده است تا تمام جاده ها به داخل و خارج از گالوپ تعطیل شود پس از شهر کوچک تجربه “مهار نشده گسترش” از رمان coronavirus.

او گفت که او مجاز مستند جمعه در پاسخ به شرایط اضطراری درخواست توسط گالوپ شهردار لوئیس Bonaguidi بود که سوگند به پنج شنبه.

“من تشخیص این درخواست غیر معمول است و به منزله یک اقدام شدید و اضطراری قدرت مجموعه ای را تحت Riot Control Act باید استناد صرفهجویی” Bonaguidi گفت. “اما COVID-19 شیوع در شهر گالوپ یک بحران در بالاترین مرتبه است. اقدام فوری لازم است.”

دفتر والی گفت: McKinley شهرستان که در آن گالوپ واقع در شمال غرب نیومکزیکو است 1,027 تایید موارد COVID-19 بیش از 30 درصد از دولت تعداد کل موارد. شهرستان گزارش 207 مورد در دو روز منتهی به منظور.

McKinley شهرستان دارای جمعیتی در حدود 72,000 مردم آن را هفتم پرجمعیت ترین شهرستان در کشور است.

“نیازهای McKinley شهرستان هستند و این مهم در دولت” گفت: نیومکزیکو در کنگره پاتریشیا Lundstrom که منطقه شامل گالوپ. “افزایش تعداد و مرگ و میر نشان می دهد که ما باید اقدام فوری. همه باید این را جدی بگیرند و در خانه بمانند. این اقدامات تهاجمی هستند اما لازم است.”

ایالات متحده عهده COVID-19 همه گیر

یک مرد barbaques در یک اردوگاه چادر است که راه اندازی شده است برای بی خانمان ها در مرکز شهر سنت لوئیس در 30 آوریل. اردوگاه چادر در محل بوده است برای چند هفته باعث St. Louis شهردار Lyda Krewson به سفارش بی خانمان بود نقل مکان کرد و در مارس 1, با توجه به شرایط ناسالم و خطر coronavirus گسترش در میان 50 به علاوه چادر سایت. عکس بیل ” Greenblatt/مهر | مجوز عکس

در علاوه بر این به بسته شدن همه راه ها به مدت سه روز جهت کرکره های تمام کسب و کار از 5 بعد از ظهر تا 8 صبح هر روز و ممنوع وسایل نقلیه از حمل بیش از دو نفر است.

گالوپ مرزهای ملت ناواهو که تا به حال خود را افزایش موارد است. رزرو تبدیل به یک نقطه داغ برای همه گیر با در میان بالاترین میزان عفونت در ایالات متحده است.

چرا که برخی از 30 درصد از ساکنان زندگی بدون آب در حال اجرا و از آنجا که بسیاری از ساکنان زندگی در چند نسل خانواده دکتر Loretta Christensen, افسر ارشد پزشکی از نوجو منطقه هند خدمات بهداشت گفت: پنج شنبه.

کریستنسن گفت: در اوایل این هفته که گالوپ شیوع محور اتحاد میان ساکنان بی خانمان.

“این مایه تاسف شد شیوع بیماری را از محلی سم زدایی از مرکز که در آن مردم زندگی می کردند در یک جمع تنظیمات” کریستنسن گفت.

ناواهو وزارت بهداشت گزارش 164 موارد جدید پنج شنبه در مجموع تعداد موارد 2,141. شده اند وجود دارد 71 مرگ و میر.

جدید مکزیک بیش از 3500 مورد از coronavirus و 131 مرگ و میر به گفته نیویورک تایمز ردیاب. ایالات متحده 1.1 میلیون نفر و حدود 65,000 مرگ و میر.

در ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام کرد که سازمان مدیریت اضطراری فدرال را تایید کرده است تحویل سه Battelle مهم مراقبت از سیستم ضد عفونی که باید قادر به استریل تا 240,000 واحد از تجهیزات حفاظت فردی در هر روز برای استفاده مجدد.

در اواسط ماه مارس پنتاگون اعطا Battelle با $415 میلیون تماس به ارائه 60 آلودگی سیستم های توزیع توسط FEMA به مناطق مواجه با کمبود تجهیزات حفاظت شخصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im