NYT سرزنش برای تام پنبه Op-Ed خواستار نظامی آمریکا به استفاده از ‘قریب به اتفاق نشان می دهد از زور علیه تظاهرات

به نیویورک تایمز به خود جلب کرد انتقاد شدید روز چهارشنبه برای انتشار یک op-ed by جمهوری خواه ایالت روحانی خواستار نظامی مستقر این کشور در خیابان ها برای پاسخ به اعتراضات پلیس قتل جورج فلوید.

Op-ed شد با عنوان “ارسال در آینده افغانستان است.

در op-ed, پنبه (R-ارک.) ادعا کرد که “[o]utnumbered افسران پلیس encumbered توسط feckless سیاستمداران با مته سوراخ کردن فشار از خشونت” از ناآرامی. او افزود که برخی از “نخبگان باید عذر این موج خشونت در روح رادیکال شیک خواستار آن قابل فهم پاسخ به عمدی جورج فلوید.”

او همچنین پیشنهاد کرد که پیشنهاد معترضان هستند “پوچ گرا جنایتکاران… به سادگی برای غارت و هیجان تخریب با کادر از چپ رادیکال مانند antifa نفوذ تظاهرات به بهره برداری فلوید مرگ خود را برای هرج و مرج اهداف است.”

برای پاسخ دادن به عدالت اجتماعی قیام پنبه به نام “قاطع نشان می دهد از زور برای متفرق کردن بازداشت و در نهایت جلوگیری از lawbreakers” و تصریح کرد تماس خود را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد قیام عمل به استقرار نظامی به خیابان رد مخالفان با استفاده از آن 1807 قانون به عنوان “تحریکی از منتقدان نادان از هر دو قانون و تاریخ ما است.”

“برخی از فرمانداران باید بسیج گارد ملی و در عین حال دیگران رد و در برخی از موارد تظاهر کنندگان هنوز هم تعداد پلیس و گارد ترکیب شده است. در این شرایط قیام قانون اجازه رئیس جمهور به استخدام ارتش یا هر وسیله دیگر’ در ‘موارد از قیام و یا انسداد به قوانین,'” ادعا پنبه.

“چرا نیویورک تایمز چرا ؟” توییتی Jason Lyall یک دانشمند علوم سیاسی در دارتموث.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه تنها مشکل این کشور ایم” نویسنده و مورخ ماسیمو Faggioli. “من با اشاره به بهداشت ، پنبه بلکه به NYT انتخاب به انتشار این.”

دیگران در پاسخ به op-ed متمرکز پنبه زبان و ادعا می کند.

“این آشکارا استبدادی قطعه از نوشتن از من خواندن از یک سیاستمدار آمریکایی است که در قدرت در طول عمر ایم” نویسنده و HuffPost خبرنگار ژاک کارتر.

“تام پنبه فاشیستی ایم” روزنامه نگار واکر Bragman. “نفرت oozes از هر کلمه ای از این dehumanizing درد دل.”

پنبه در حال حاضر خواست تهمت به استناد قیام عمل در روزهای اخیر گفت: در یک شنبه مصاحبه با فاکس نیوز “اگر اجرای قانون محلی ضعف است اگر سیاستمداران محلی را نمی خواهد انجام ابتدایی ترین کار برای محافظت از شهروندان ما بیایید ببینید که چگونه این آنارشیست ها پاسخ می دهند هنگامی که لشکر 101 هوابرد است که در سمت دیگر خیابان.”

این بار قبلا pubished, op-eds توسط پنبه از جمله یکی از آخرین سال است که در آن او استدلال می کند که آمریکا باید خرید گرینلند خرید تهمت نیز مطرح کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de