Oakridge نفره هر بازی و در اولین روز از فن یوتا قهرمانی مسابقه گلف

فارمینگتون آن شده است می تواند فقط یک دیگری دوستانه گلف در Oakridge باشگاه های کشور صبح روز پنجشنبه در میان سه اعضای باشگاه دانیل Summerhays کول Ponich و پرستون Summerhays. سه نفری بسیار زیادی وجود دارد خود را برای چهار و نیم ساعت به جز مربوطه ویلچرهای و یک تعداد انگشت شماری از پیروان.

اما این متفاوت بود حتی اگر گالری زیر سه نفر در دور اول از Korn تور کشتی را یوتا قهرمانی رسیده دو رقمی با هر نقطه از سه تا شش رسانه ها و اعضای یک زن و شوهر از داوطلبان پس از عمل است.

به دلیل COVID-19 گیر هیچ طرفداران مجاز در زمینه Oakridge به تماشای مسابقات گلف, اگر چه چند تن از اعضای خانواده سه نفره قادر به تشویق آنها را از راه دور در نقاط خاص در اطراف زمین گلف.

در حالی که آنها هر شات زیر پر برای روز 69s برای دانیل Summerhays و Ponich و 70 برای پرستون Summerhays هیچ یک از سه نفر از آنها در هر نقطه نزدیک به این منجر شود که متعلق به استفان Jaeger یک زن 31 ساله از آلمان و هری سالن 22 ساله سابق UNLV گلف باز از انگلستان که هر دو شات 8-تحت-par 63. قهرمان سابق تاتر جاش (2009), T. J. Vogel, رایان Ruffels کایل جونز و چندلر Blanchet هر شات 64 در حالی که چهار گلف بازان در آمد در 65. یک گروه بزرگ از 20 گلف بازان ایستاده در 66.

اقدام همچنان ادامه دارد جمعه با یک برش برای کم 65 گلف بازان به علاوه روابط خواهد شد که به بازی شنبه و یکشنبه.

برای دانیل Summerhays این تلخ و شیرین هفته به عنوان او در حال پخش است خود را نهایی مسابقات به عنوان یک تور گلف باز حرفه ای در این دوره او در. او تصمیم گرفته است که او در حال رفتن به آویزان کردن کفش های گلف و تبدیل شدن به یک معلم مدرسه/مربی تیم گلف در نزدیکی دیویس دبیرستان آغاز این سقوط.

به جای 500 نفر گالری که او لذت می برد سال گذشته زمانی که او به پایان رسید ششم در همان مسابقات Summerhays حتی نمی تواند همسرش امیلی به دنبال او در این سال. “همسر من در حال مرگ است که او هنوز قادر به راه رفتن با من,” او گفت:.

به جای او و زن و شوهر را چهار فرزند گرفتار یک نگاه اجمالی از او را از طریق حصار همراه شپرد خط و در یک زن و شوهر از مکان ها در این دوره که در حیاط خانه مجاور بودن این دوره است. وقتی که دانیل خواهد راه رفتن با یکی از بچه ها را بالا بردن نشانه آن است که خواندن “ما با شما در هر مرحله.”

“این آسان نیست به سعی کنید به جای اسب و گله چهار بچه 12 و زیر در کنار یک جاده شلوغ — او شگفت آور” دانیل گفت: همسرش.

Summerhays آغاز شده و با صدای بلند نورد در 25-پا زدن توپ مرغک در شماره 1 با چندین اعضای خانواده گسترده به دنبال در از راه دور. اما او bogeyed سوراخ بعدی به پایان رسید و مقابل خود را نه در حتی همتراز. Back-to-back birdies در شماره 2 و شماره 3 قرار داده و او را زیر پر و وی افزود: یکی دیگر از پرنده در شماره 7 با یک دیو در شماره 5 در میان است.

“من بازی واقعا خوب است. من هدف من — من می خواستم به پنج birdies و من که فقط با اضافه شدن چند bogeys در آن وجود دارد,” او گفت:. “به طور کلی من خیلی خوشحال برای نداشتن بازی های برگزار شده مسابقات به مدت شش ماه. من قطعا احساس اعصاب و رقابتی آب ،

Ponich که فقط تبدیل 20 در اوایل این هفته پخش برای BYU تیم ملی گلف و واجد شرایط برای اولین بار او را بزرگ حرفه ای مسابقات تیراندازی 63 در اوایل این هفته در دوشنبه مقدماتی در چنگال یارو GC.

او bogeyed سوراخ اول قبل از وارد شدن به حتی همتراز با مرغک در شماره 9. او رو به 2-در زیر با birdies در سوراخ شماره 7 و شماره 9 دومی از 18 فوت است.

“من به یک شروع کند با ور رفتن معمولا پس از آن من به توپ ضربه بزرگ در تمام طول روز اجرا شده و بازی بسیار جامد” Ponich گفت. “جفت سرگرم کننده بود. آن را سرد بود با دو بچه من می دانم که واقعا خوب است.”

هفده ساله پرستون Summerhays دو زمان دفاع از قهرمان ایالتی یوتا تازه کار تا به حال متناقض نه با چهار birdies و دو دیو. پس از ساخت یک دیو او reeled خاموش هشت مستقیم پارس در دوم نه.

سال گذشته زمانی که او همچنین بازی در یک ضامن معافیت جوان Summerhays به سختی از دست رفته برش دوم-73 روز.

“من قطعا در سمت چپ یک زن و شوهر از عکس های خارج وجود دارد, در سال گذشته, اما من احساس اعتماد به نفس رفتن به فردا به بیرون رفتن و شلیک یک کم” او گفت:.

یکی دیگر از Utahn بازی این هفته پاتریک Fishburn که بزرگ شد در اگدن و بازی گلف برای BYU. او بازی Korn کشتی تور برای اولین بار و آمد به مسابقات در 44 جایی در این لیست امتیاز به لطف جایگاه چهارم پیش از پایان این سال است. او bogeyed دو از چهار حفره اما برگشتم قوی با سه birdies در دوم خود را نه برای 68 قرار می دهد که او در یک کراوات برای جای 46.

Fishburn گفت: او با بازی “OK” و افزود: “من نمی نمره به عنوان به خوبی به عنوان من می خواهم. اما من قصد دارم به سعی کنید به پایین فردا.”

Mike Weir سابق کارشناسی ارشد, قهرمان, که در حال آماده سازی خود برای پیوستن به قهرمان تور پس از تبدیل 50 ماه گذشته تا به حال یک پایان خوب با عقاب در 15 و یک مرغک در ساعت 16 به پایان برساند در 68.

همه پنج نفر از گلف بازان محلی باید فرصتی برای ایجاد برش اما نیاز به آمده در حدود 5-تحت همتراز برای دو دور.

Jaeger برنده چهار بار در Korn کشتی (که قبلا Web.com) تور پس از سال 2016 و بازی در تور PGA برای دو سال. سالن که در حال پخش است در او دوم Korn تور کشتی رویداد گم شده و پس از برش دو هفته پیش تا به حال 10 birdies در روز, اما صدمه دیده بود توسط دو دیو در شماره 5.

“احساسات من احساس قدردانی است” دانیل Summerhays گفت. “من برادر دیوید در کیسه برای من و زوج با برادرزاده من و برادر من بوید (caddy). آن را خالص قدردانی به اینجا در Oakridge, Farmington, یوتا, Korn تور کشتی چه یک رویا برای اضافه کردن یک زیر 70 دور کمی گیلاس برای من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im