OC کلانتر منطقه وکیل تماس صفر-وثیقه جهت بنیادی coronavirus گسترش خطرناک

Orange County Sheriff همین بارنز نیروهای با دادستان منطقه تاد اسپیتزر به مخالفت با “صفر وثیقه” انتشار کالیفرنیا زندان زندانیان در انتظار محاکمه در جنحه و برخی از جنایات.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه بارنز و اسپیتزر گفت: وثیقه منظور اعلام مارس 6 توسط کالیفرنیا شورای قضایی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 پشت میله های زندان می تواند خطرناک باشد.

نزدیک به 300 اورنج کانتی زندانیان هستند دنبال می شود منتشر شده در تعهد خود را تحت هیچ قید وثیقه منظور ایجاد یک logjam در قسمتی دادگاه بسته سیستم.

بارنز گفت: این شورا که نظارت بر دولت را قضات رفت و بیش از حد در ایجاد بدون وثیقه فرمان. او گفت که او استفاده کرده است ساییدگی و اوایل انتشار بدون خشونت زندانیان را به زندان جمعیت را از 5,300 به 3,309 ایجاد فضای بیشتری در میان زندانیان. هفده زندانی باید آزمایش مثبت برای COVID-19; چهار بهبود بارنز گفت.

“بیشتر مربوط به من است که (صفر-وثیقه) به منظور معتبر باقی مانده برای 90 روز و فراتر از آن (بلند کردن اجسام از کالیفرنیا وضعیت اضطراری) گفت:” کلانتر و اضافه کرد که صفر وثیقه ارائه می شود باید “نه یک روز دیگر” از اورژانس سفارش.

اسپیتزر که برای نزدیک به دو هفته مبارزه شده است در دادگاه در برابر برخی از بدون وثیقه درخواست گفت: یکی از متهمان بود که متهم به کودک آزاری. او پیش از آن گریخت و به انگلستان بود و به دنبال دریافت در تعهد خود را دارد چرا که او به آسم است. دیگر متهم شد متهم به اختلاس میلیون ها دلار و فرار به اسپانیا و سپس چین قبل از گرفتار شدن.

اسپیتزر گفت: صفر-وثیقه سفارش یک مثال از دولت دادگاه رهبران واکنش بیش از حد به سرعت باور آنها حفاظت از مکان های که در واقع آنها به خطر انداختن آن است. او اشاره کرد که وثیقه مقابله امر به متهمان فعلی اتهامات نه گذشته خود را به اتهام.

در مصاحبه بعد از کنفرانس مطبوعاتی اورنج کانتی مدافع شارون Petrosino مقابله که دو متهم به عنوان نمونه توسط اسپیتزر واجد شرایط نیست صفر-وثیقه. آنها در واقع به دنبال آزاد شود و تحت های مختلف ارائه یکی برای افراد مبتلا به پزشکی شرایط آسیب پذیر.

“او مات دو نامناسب راه” Petrosino گفت.

اسپیتزر پاسخ این است که هیچ دسته برای زندانیان منتشر می شود به عنوان پزشکی آسیب پذیر است.

“مدافع عمومی ساخته شده است که تا” اسپیتزر گفت. “او به طور کامل بهره برداری از قوانین است.”

Petrosino دفاع صفر-وثیقه سفارش و گفت: لازم بود برای جبران کالیفرنیا شلوغ زندان شرایط در زمانی که courthouses عمدتا بسته و چند زندانی در حال شنیده شدن توسط یک قاضی.

“مردم نشسته بودند در بازداشت … بدون که تا کنون شنیده ام. وجود دارد مردم بی گناه و یا افرادی که نمی باید در بازداشت” Petrosino گفت.

“ما نمی پرتاب کردن قانون اساسی هر گاه وجود یک بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de