Ocasio-کورتز: “من درک ناراضی رای دهندگان چون من یک بار بود یک

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز روز دوشنبه گفت در توییتر که او را درک احساسات از رای دهندگان ناراضی شده یکی خودش و خواست رای دهندگان در سال 2020 دموکراتیک اولیه به این کمپین امیدوار کننده “مترقی جرم-حرکت سیاست است که گسترش می یابد رای دهندگان و مبارزه برای طبقه کارگر و مردم به حاشیه رانده شده.”

“بازگشت ساعت صدا ممکن است جذاب به برخی از, اما ما باید درک کنیم که ما چگونه به اینجا رسیدیم در وهله اول” Ocasio-کورتز اضافه شده است.

“من درک می کنم رای دهندگان ناراضی چون من یک بار یکی گفت:” Ocasio-کورتز.

Ocasio-کورتز نظرات به نظر می رسید به یک اشاره به انتخابات ریاست جمهوری از سوی دیگر ، برنی ساندرز (I-Vt.). این دانشجوی سال اول دموکرات کنگره در نیویورک تایید ساندرز رئيس جمهور در ماه اکتبر.

Sanders کمپین تاکید کرده هدف خود را از آوردن غیر از رای دهندگان به روند دموکراتیک و متمرکز در یک پیام با هدف طبقه کارگر خواستار یک تغییر عمده در نحوه اقتصاد و جامعه آمریکا در حال اجرا است.

حامیان کنگره مانند RAICES رئیس وکالت افسر اریکا Andiola موافقت با Ocasio-کورتز ارزیابی که نارضایتی.

“من درک می کنم ناراضی رای دهندگان حتی اگر من نمی تواند رای گفت:” Andiola.

مواد واقعیت های زندگی او قبل از کنگره روز شد نقطه مخالف چگونه Ocasio-کورتز به یاد تلويزيونى توضیح اقتصاد زمانی که او در 20s, او گفت:.

“به عنوان یک پیشخدمت زن من می خواهم به تماشای صاحب نظران در تلویزیون بحث در مورد چگونه ما نمی نیاز به بهبود ACA مقدار زمانی که تقریبا هیچ کس من می دانستم که می توانیم بیمه” Ocasio-کورتز گفت. “و یا آنها می خواهم به بحث در مورد چگونه بزرگ اقتصاد بود که همه من می دانستم که تلاش می کرد.”

“و در حالی که مردمی در تلویزیون رفت و در مورد چگونه ما اصلا نیاز به تغییر اساسی در امریکا به خاطر همه چیز که بد نیست “من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم به دروغ گفتم” این کنگره ادامه داد. “کوه بدهی های دانشجویی. دوستان کار و مشاغل متعدد فقط به پرداخت هزینه اجاره. نه یک نفر کار می کردم تا به حال بیمه.”

که زندگی تجربه باقی ماند تا با او Ocasio-کورتز گفت و باعث می شود او برای حمایت از یک مسیر متفاوت است.

“همیشه وجود خواهد داشت افرادی که این مورد در برابر تحول, تغییر,” او گفت:. “اما امروز نسل ما چشم انداز در حال بدتر از ما پدر و مادر. امروز مردم در حال مرگ هستند چرا که آنها نمی توانیم به انسولین. امروز برای سود caging از مردم عادی است.”

“من برای یک, انتخاب, تغییر,” گفت: Ocasio-کورتز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>