OCM خواستار فروپاشی بزرگ چهار Meatpackers

واشنگتن – امروز سازمان برای بازارهای رقابتی (OCM) خواستار فروپاشی از “چهار بزرگ” بسته بندی گوشت می آمد شرکت: شرکت کارگیل, JBS, ملی, گوشت گاو و تایسون. این چهار شرکت کنترل بیش از 85 درصد از ایالات متحده گوشت گاو عرضه است. اخیر بسته بندی تعطیلی کارخانه و با توجه به COVID-19 همه گیر باعث زنجیره عرضه اختلالات است که تا به حال به شدت عواقب مضر برای تولید کنندگان از جمله بسته بندی گوشت می آمد کارگران و کشاورزان و دامداران.

“چه COVID-19 pandemic پاسخ به ما نشان داده است که بزرگترین لینک ها در زنجیره تامین مواد غذایی ما در حال ضعیف ترین” سعید بن Gotschall موقت مدیر اجرایی OCM. “در منافع اقتصادی ما مواد غذایی و امنیت ملی ایالات متحده نیاز به حذف این لینک های ضعیف با شکستن تا چهار بزرگ meatpackers و مراحل گرفتن به اطمینان حاصل شود که ما هرگز دوباره رسیدن به امروز مضر و سطح تمرکز بازار.”

با توجه به پست های اخیر وبلاگ در OCM سایت شکستن چهار بزرگ meatpackers یکی از اقداماتی که می تواند انجام شود در حال حاضر برای تقویت کشاورزی و مواد غذایی سیستم. این اقدامات شامل اجباری کشور مبدا برچسب اصلاحات از کالا amira foods uk سیستم و اجرای 1921 هکرها و Stockyard عمل می کنند.

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

OCM پیشنهاد آمده است در همان زمان مجلس سنا و مجلس خواستار تحقیقات ضد تراست به صنعت بسته بندی گوشت می آمد و همچنین به عنوان یک مهلت قانونی برای تجارت محصولات کشاورزی ادغام.

“ایالات متحده نیاز به حرکت به سوی یک مطلب غیر متمرکز سیستم غذایی—یک سیستم مبتنی بر عادلانه و شفاف و رقابتی در بازار به طوری که ما می توانیم بیشتر کشاورزان و دامداران در زمین تولید مواد غذایی با ارزش بیشتر در مکان های بیشتر” گفت: Gotschall. “مصرف کنندگان و تولید کنندگان به طور یکسان می تواند بهره مندی از یک سیستم طراحی شده نه برای استخراج سود برای چند شرکت های بزرگ اما به غنی سازی در مناطق روستایی و جوامع شهری و تغذیه کشور ما مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de