ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


اورنج کانتی طرفداران لازم نیست که صبر کنید برای بسکتبال پلی آف به شروع به پیدا کردن که برنده بزرگترین جایزه این زمستان.

ما در حال صحبت کردن در مورد نام اورنج کانتی بسکتبال دانش آموز مقطع از سال است.

با فصل به طور منظم بیش از ما در حال آماده به اعلام قهرمان برای 2019-20 فصل و نهایی O. C. 25 رتبه بندی.

فهرست امسال شامل هفت بخش دانشجویی که در O. C. بالا 25 در فصل گذشته از جمله سریع-افزایش گروه که به ضرب گلوله تمام راه را به شماره 8.

Capistrano ولی طرفداران تشویق تیم خود در طول Capo را 41-40 پیروزی میشن ویجو در ساحل جنوبی لیگ پسران بازی بسکتبال در میشن ویجو در چهارشنبه ، 8, 2020. (عکس توسط Kevin Sullivan, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

اما ما نیز مجبور به ترک چند بخش ساخته شده است که تاثیر قوی در این فصل است. این Trabuco تپه رم سان کلمنت با صدای بلند جمعیت ال مودنا داد و بیداد کن Rooters, بکمن, Patriot گودال و تپه آفتابی لنسر ملت را مجبور به دوباره سعی کنید در سال آینده.

اگر شما تعجب کنید که چرا ما نیست دانش آموز بخش گنجانده شده در بالا 25? ما می خواهم به شما بگویم که تقریبا هر بخش که کردم متوجه این سال فعال بود در رسانه های اجتماعی و مطمئن ساخته شده من می دانستم که در مورد آنها.

به اندازه کافی صحبت, بیایید به رتبه بندی.

OCVARSITY بالا 25

1. Capistrano دره قفس (در سال گذشته رتبه بندی: 5)

در خانه و یا در جاده قفس لرزاند هر کسی که در راه خود ایستاده.

مراقب باشید از این قفس چون آنها را در سر خود را با شعارهای خود و دیوانه با صدای بلند سر و صدا.

قفس هرگز تعطیل و یا می دهد تا بسیار شبیه به خود تیم بسکتبال.

مهم نیست که تا چه حد در Cougars را به سفر قفس وجود خواهد داشت.

قفس, گرفتار, توجه من در یک نبرد شدید در میشن ویجو که در بازی رفت به سیم. بازی به پایان رسید و با طرفداران عجله دادگاه پس از یک پیروزی دراماتیک توسط خانمها بالغ.

قفس نگه داشته و به شدت در همان سطح بالا و مبارزه با بهترین آنها را که به نحوی دره قفس 2020 OCVarsity بسکتبال دانش آموز بخش از سال!

“بله!” قفس رهبر بروک لارسن گفت. “ما بسیار هیجان زده به OCVarsity دانش آموز بخش از سال! قفس است که قوی ترین آن را به حال شده است و ما مفتخر به دریافت این جایزه!”

2. Servite پناهندگی (در سال گذشته: 1)

پناهندگی نگهداری دیوانه پس از رفتن سال گذشته مجنون تم. پناهندگی بسته بندی بدنسازی در خانه و در جاده ها و گاهی اوقات حتی در زمان بیش از یک حریف ،

پناهندگی با صدای بلند و شعارهای خنده دار بودند. با بهبود نجومی از Friars بسکتبال پناهندگی به حال مقدار زیادی به تشویق کردن در مورد.

برنده یا از دست دادن پناهندگی برادران خود را دوست دارد. ایمان!

“مردم می آیند به بازی یک بازی بسکتبال را لرزاند توسط پناهندگی” پناهندگی در بیانیه ای گفت. “در هفته, هفته از, پناهندگی تند تیم های دیگر. ما به حمایت از برادران ما.”

3. ویلا پارک آبی خدمه (سال گذشته: 2)

هیچ چیز تغییر در طول سال تحصیلی با ویلا پارک دانشجو بخش است. تنها تغییر نام — از سیاه و سفید بسته (فوتبال) به آبی خدمه (بسکتبال).

در حالی که استیو سرخ کن و من لذت بردم از عشق و نشانه های آبی خدمه ساخته شده و برای ما هیچ نقاط یکجور دوربین عکاسی داده شد که این رتبه بندی را به دست آورده بود.

آبی خدمه مشغول به کار اجتماعی قوی رسانه ای بازی در این سال و آن را همسان با یک حضور قوی در می ایستد. این جای تعجب نیست که اسپارتها تنها از دست چهار بازی این فصل است. آبی خدمه کاملا محرک.

ویلا پارک طرفداران تشویق تیم خود در طول 52-42 دست دادن به دره در فلوریدا لیگ بسکتبال پسران بازی در ویلا پارک در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. (عکس توسط Kevin Sullivan, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“ویلا پارک آبی خدمه همیشه تشویق تیم ما” آبی خدمه رهبر ناتان Pham گفت. “ما خیلی در روحیه و غرور برای ما و ما امیدوارم که همیشه برای قرار دادن در یک نمایش. اسپارتها #1 هستند!”

4. Northwood دن (در سال گذشته: 13)

اگر چه آن نبود معمولی فصل تیمبرولوز در گذشته داشته اند را متوقف نمی دن. مخالفان نمی تواند تمرکز در خط پرتاب آزاد با دانش آموز بخش واقع در پشت backboard.

در حالی که آنها ممکن است فکر هیچ کس متوجه آنها ما قطعا انجام داد.

“من فکر کردم که دن بسیار under-the-رادار این سال” دن در بیانیه ای گفت. “تیم مخالف متنفر هنگامی که آنها تا به حال به ساقه رایگان می اندازد در کنار ما! ما آغاز شده و بسیاری از منحصر به فرد شعارهای و حتی سنگ ترانه های کودکان. هر چیزی برای کمک به تیم ما برنده!! برجسته از فصل ما بود قطعا ما سکوت شب, که در آن دانش آموز ما بخش رفت و پس از تیم خود را به ثمر رساند هشتم نقطه. مردم را از دیگر Pacific Coast لیگ مدارس به تماشای این ویدئو ما توییتی در روز جمعه گفت: آنها آرزو داشتند یک دانش آموز بخش مانند ماست.”

5. دره قبیله (سال گذشته: 3)

دره عمیق و باریک قبیله تا به حال یکی از بهترین های بسکتبال, دانشجو, بخش بیش از یک دهه گذشته و نگهداری آنها به سنت زنده در این فصل به عنوان آنها را به تماشای خود Comanches خود را سوم مستقیم فلوریدا لیگ.

آن را به کمک یک محرک بر روی نیمکت, دره عمیق و باریک Superfan دستیار مربی و دره Hall of Famer Mitchell Siegel.

قبیله همیشه به ارمغان می آورد بهترین خود را در طول نبرد تپه ها در برابر ویلا پارک. در سفارش برای قبیله سنت به زنده ماندن هر بازی است که دانش آموزان مجبور به خرید در.

دره عمیق و باریک طرفداران تشویق تیم خود در طول دره عمیق و باریک 52-42 پیروزی بیش از ویلا پارک در فلوریدا لیگ بسکتبال پسران بازی در ویلا پارک در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. (عکس توسط Kevin Sullivan, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“در دره عمیق و باریک, قبیله است که بیش از فقط ما دانشجو در بخش” قبیله رهبر الکس رابینسون گفت. “این مدرسه ما فرهنگ ما راه زندگی است. هنگامی که ما برای اولین بار در اینجا همه ما خریداری شده به آن است. و به عنوان من فکر می کنم شما می توانید ببینید این طرز فکر واقعا می رود راه طولانی!”

6. ادیسون ظروف سرباز یا مسافر (سال گذشته: 8)

پس از ساخت ظروف سرباز یا مسافر از دانش آموز بخش جهان آخرین بسکتبال فصل ظروف سرباز یا مسافر نگه اعتیاد به مواد مخدره در این فصل است. آنها وحشیان در غرفه نسبت به مخالفان و مخالفت با دانش آموز بخش است. اگر سر و صدا کافی نبود streamers داخل ورزشگاه اضافه شده افزایش می دهد.

آنچه که من در مورد این دانش آموز بخش آن است که همه در سرگرم کننده و آنها نشان می دهد که بعد از بازی.

ادیسون طرفداران پرتاب streamers در نیمی از زمان خود را در طول 74-60 دست دادن به لوس آلامیتوس در یک غروب لیگ پسران بازی بسکتبال در ادیسون دبیرستان در هانتینگتون بیچ در چهارشنبه ، 29, 2020. (عکس توسط Kevin Sullivan, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“در این فصل برداشت تا سمت راست که در آن ما به سمت چپ خاموش” ظروف سرباز یا مسافر رهبر کول Koffler گفت. “ما مطمئن ساخته شده هر تیم که بازی ادیسون شنیده می شود و ما مطمئن ساخته شده حضور ما احساس شد در طول هر بدنسازی بودیم. ظروف سرباز یا مسافر تبدیل به یک طرز فکر که بدان معنی است که مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم در بخش دانشجویی ما بودند رفتن به بلندترین گروه از مردم وجود دارد. به دانش آموزان نشان داد حمایت گسترده برای هر ورزش در زمستان و ما ادامه خواهد داد برای سوار شدن است که حرکت به بهار ، برو شارژر! بیایید کثیف است.”

7. لوس آلامیتوس Locos (سال گذشته: 12)

این Locos برداشت تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش در طول فصل فوتبال و رفت دیوانه!

مؤلف از تفریحگاه های این Locos نگهداری دیوانه در بالا و مبارزه با دیگر دانش آموز بخش در حالی که پمپاژ Griffins تا در سختی گشت و گذار لیگ.

“Locos برای حمایت از دانش آموزان محو کند پس از سقوط اما همچنان به ساخت مدرسه روح برای تمام رشته های ورزشی” در Locos در بیانیه ای گفت. “ما نورد به فصل بسکتبال و ساخته شده و هر بازی جدید, تم, Loco سبک!”

8. تسبیح داد و بیداد کن Royals (سال گذشته: رتبه بندی نشده)

من هرگز دیده می شود یک دانش آموز بخش به عنوان کرات تا برای همکلاسی های خود را از سلطنتی داد و بیداد کن. به سلامتی و شعارهای بدون توقف. اگر تسبیح نیاز به یک افزایش انرژی, داد و بیداد کن Royals آن را تحویل داده است.

تسبیح طرفداران خود را در حمایت از یک پرتاب آزاد در تیم خود را 65-55 پیروزی بر مادر Dei در یک تثلیث لیگ بسکتبال دختران بازی در سانتا آنا در سه شنبه, ژان. 7, 2020. (عکس توسط Kevin Sullivan, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“وجود دارد هیچ crazier, rowdier, red & gold-چادری گروهی از طرفداران ورزش از همه-دختر داد و بیداد کن Royals” تسبیح مدیر ورزشی تام Tice گفت. “خود را با انرژی و شور و شوق رقص و آواز قرار داده و تیم ما است.”

9. Sonora جنگل (سال گذشته: 9)

جنگل است که هیچ چیز به ظروف سرباز یا مسافر با در خانه. نبرد با آنها و شما را از دست بدهند.

جنگل افتتاح مدرسه جدید ورزشگاه با شعارهای و صداهای بلند و در عوض لذت بردم آزادراه لیگ قهرمانان اروپا از اظهارات.

این Sonora جمعیت آشنایی حمایت خود را در طول یک پرتاب آزاد خود را در طول 59-56 پیروزی لا هبرا در آزادراه لیگ پسران بازی بسکتبال در Sonora دبیرستان در لا هبرا در سه شنبه, ژان. 21, 2020. (عکس توسط Kevin Sullivan, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“جنگل سنگ بنای مدرسه ما روح” جنگل گفت. “ما در اجرای این جنگل!”

10. نیوپورت بندر Tarpit (سال گذشته: 11)

این Tarpit نشان داد و رفت این فصل و این نیاز بود. هر بازی مهم در گشت و گذار لیگ از جمله جاده-بازی پیروزی در جنگ خلیج در برابر Corona del Mar. که برنده شده اند ممکن است تفاوت در گشت و گذار عنوان قهرمانی لیگ.

نیوپورت بندر طرفداران رفتن وحشی به عنوان تیم خود را طول می کشد سرب در اواخر سه ماهه چهارم برابر Corona del Mar در ساحل نیوپورت در جمعه 17 ژانویه سال 2020 است. (عکس توسط Paul Rodriguez, کمک عکاس)

“من بسیار تحت تاثیر قرار با Tarpit این سال در طول فصل بسکتبال,” نیوپورت بندر ورزش تحلیلگر Teran رودریگز گفت. “با وجود پسران تیم بسکتبال داشتن خانه خود را اول بازی تا شروع سال 2020 به Tarpit واقعا خود را نشان داد روح مدرسه در پسران بازی بسکتبال به خصوص در خانه. یک بازی است که من فکر Tarpit ساخته شده تفاوت زیادی در نبرد خلیج وقت اضافه بازی در Corona Del Mar.”

11. Corona del Mar پادشاهان و جلف Krew (سال گذشته: 16)

پادشاهان و جلف Krew شد وحشیان در غرفه این فصل است. هیچ بازیکن مخالف بود ایمن از پادشاهان و جلف Krew به عنوان آنها آماده به سر و صدا, بازیکنان و سر خود را. اگر تند کار نمی کند, من مطمئن هستم که خرس عروسکی بازی شیر یا خط اشتباه حریف.

“رفتن به پادشاهان و جلف Krew بازی بسکتبال همیشه بسیار سرگرم کننده و روحیه.” پادشاهان و جلف Krew رهبر Lauren Jones گفت. “این سال ما شروع به یک سنت جدید از یک خرس عروسکی بازی شیر یا خط. آن را فوق العاده عالی برای دیدن هر کس در میان جمعیت پرتاب کردن یک خرس عروسکی بر روی زمین و برای آنها به اهدا کرد.”

12. نارنجی لوتری کد قرمز (سال گذشته: 7)

با وجود سختی های نجومی در تثلیث لیگ, کد قرمز هنوز هم نشان داد و رفت, وحشی برای خود Lancers. داد و بیداد کن دانش آموز بخش به مخالفان سردرد در این فصل است.

نارنجی لوتری فن اجازه می دهد تا یک برای تشویق تیم خود در طول ترینیتی بازی لیگ در برابر سانتا مارگاریتا در رنگ نارنجی در جمعه 10 ژانویه 2020. (عکس توسط Paul Rodriguez, کمک عکاس)

13. لا هابرا قبیله (سال گذشته: 4)

قبیله آمد و آماده برای رفتن به محافظت از خود Highlanders و راه خود را محافظت آنها در تیم وحشیانه شعار است. این قبیله است که با بهره گیری فوق العاده بازی بسیار رنگارنگ بسکتبال. آن را به خوبی متناسب با این رنگارنگ دانشجویی بخش است.

لا هابرا طرفداران نشان می دهد حمایت خود را در طول یک پرتاب آزاد خود را 59-56 دست دادن به Sonora در آزادراه لیگ پسران بازی بسکتبال در Sonora دبیرستان در لا هبرا در سه شنبه, ژان. 21, 2020. (عکس توسط Kevin Sullivan, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

14. سانتا مارگاریتا لانه عقاب ها (سال گذشته: 6)

اگر چه در این فصل به یک چالش برای سانتا مارگاریتا در عقاب لانه هنوز هم نشان داد و حمایت خود را از تیم ملی بسکتبال. از لانه عقاب است یکی از بهترین در هر سال است.

15. Tesoro Titan ارتش (سال گذشته: 13)

Titan ارتش ساخته شده سریع گذشته با برداشت های قوی نشان اوایل این هفته. شما فرض آنها همیشه وجود دارد با تیتان با داشتن یکی دیگر از فوق العاده سال, اما مدرک تصویری است که مهم ترین چیز در دانش آموز بخش بازی و تیتان ارتش ارائه شده است که.

16. میشن ویجو دیابلو دوزخ (در سال گذشته: 21)

دیابلو دوزخ نشان داد تا این فصل و تف آن آتش گرم است. دوزخ محافظت بدنسازی صفحه اصلی خود را نشان داد و عشق خود را برای Diablos در سختی ساحل جنوبی لیگ.

میشن ویجو طرفداران تشویق تیم خود را در طول ماموریت 41-40 دست دادن به Capistrano دره در ساحل جنوبی لیگ پسران بازی بسکتبال در میشن ویجو در چهارشنبه ، 8, 2020. (عکس توسط Kevin Sullivan, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

17. JSerra غرور (سال گذشته: رتبه بندی نشده)

شما می خواهم که غرور بیش از حد اگر شما یکی از بهترین تیم ها در شهرستان. غرور همیشه به شیرها نشان می دهد و شیرها همیشه نفع بازگشت.

18. پرتلا Dogpound (سال گذشته: رتبه بندی نشده)

این دانش آموز جدید بخش ساخته شده است بزرگ پاشیده این سال تحصیلی و آنها آن را لرزاند در ورزشگاه در این فصل است. من مطمئن هستم که آن را مفید بود در Bulldogs’ اجرا به سواحل اقیانوس آرام عنوان قهرمانی لیگ.

19. Fairmont دبستان با صدای بلند جمعیت (در سال گذشته: 23)

با صدای بلند جمعیت نه تنها نشان داد و لرزاند مخالفان در خانه و در جاده ها, اما آنها به رسانه های اجتماعی بازی بودند و مشتاق به کشف کردن آنچه در آن زمان برای رسیدگی به هر جنبه ای از دانش آموز بخش بازی. این جمعیت گرسنه.

20. Pacifica مسیحی گوه (سال گذشته: رتبه بندی نشده)

گوه ممکن است یک دانشجو, بخش, اما آنها آن را تشکیل می دهند با بچه ها و صداهای بلند! این Tritons مبارزه را به یک سهم از عنوان قهرمانی لیگ در سختی San Joaquin لیگ. پخش کردن, گوه!

21. سنت مارگارت در آشپزخانه (در سال گذشته: رتبه بندی نشده)

آشپزخانه پخته شده و همه چیز در این فصل به عنوان Tartans یک سال در راه خود را به آکادمی لیگ. این است که یک دیوانه و وحشی گروهی از بچه ها!

22. El Dorado Hawks Nest (سال گذشته: 20)

من عشق عجیب و غریب و این دانش آموز بخش عجیب و غریب است! دیوانه لباس و منحصر به فرد شعارهای رفت و با اولین نسخه از توالت کاغذ بازی شیر یا خط از 2019-20 فصل است.

23. مادر Dei دن (در سال گذشته: رتبه بندی نشده)

با وجود اینکه تحت الشعاع قرار توسط بهترین بسکتبال استعداد در شهرستان دن هنوز هم نشان می دهد و جغجغه مخالفان. در خانه و یا در جاده پسران یا دختران بسکتبال دن به ارمغان می آورد گرما.

24. سرو CypHype (سال گذشته: 10)

این کوچک اما توانا, دانش آموز بخش نشان داد و رفت دیوانه برای خود Centurions که در زمان خود سوم مستقیم امپراتوری لیگ.

25. Troy Warzone (سال گذشته: رتبه بندی نشده)

انجمن ایران هات دیوانه دسته و آنها اختصاص داده شده در غرفه برای هر دو گروه پسران و دختران بسکتبال جوخه های. انجمن ایران هات عاشق رزمندگان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im