ارائه مدل برای ملت مبارزه با شیوع نیویورک AG تعلیق همه پزشکی و مجموعه بدهی

در یک حرکت است که ترقی خواهان می گویند باید اجرا شود را به صورت دائمی و در سراسر کشور نیویورک, دادستان کل Letitia جیمز اعلام کرد که دفتر او به طور موقت تعلیق مجموعه ای از پزشکی و بدهی وام دانشجویی در تلاش برای کمک به نیروهای جدید را به عنوان آنها مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس.

“نیویورک نیاز به تمرکز بر روی نگه داشتن خود را امن و سالم از coronavirus.”
—Letitia جیمز نیویورک دادستان کل

بلافاصله موثر نیویورک دفتر دادستان کل (OAG) “را متوقف کنید مجموعه ای از پزشکی و بدهی دانشجویان بدهکار به ایالت نیویورک و با اشاره به OAG برای مجموعه ای از 17 مارس سال 2020 از طریق مارس 16 سال 2020” جیمز در بیانیه ای گفت.

سیاست جدید نیز متوقف تعهدی از بهره های پزشکی و بدهی وام دانشجویی به اطمینان حاصل شود که نیویورکی نیست و حتی بزرگتر پرداخت زمانی که مجموعه از سر گرفته است.

“در این زمان بحرانی از دفتر من نمی خواهد اضافه کردن استرس بی مورد یا زین نیویورکی با بار مالی غیر ضروری” گفت: جیمز. “نیویورک نیاز به تمرکز بر روی نگه داشتن خود را امن و سالم از coronavirus و بنابراین می توانید بقیه مطمئن است که دولت های پزشکی و بدهی دانشجویان مراجعه کننده به دفتر من خواهد شد جمع آوری نمی شود و در برابر آنها را برای حداقل 30 روز.”

جیمز گفت که او بلافاصله شروع به پذیرش برنامه های کاربردی برای تعلیق تمام انواع دیگر بدهی به عنوان به خوبی.

“این زمانی است که نیروهای جدید نیاز به تجمع در اطراف هر یک از دیگر و انتخاب هر یک از دیگر گفت:” جیمز “به همین دلیل است که من متعهد به انجام همه چیز را در قدرت من به حمایت از دولت ما شهروندان است.”

ترقی خواهان جشن James’ تصمیم گیری در حالی که ابراز نیاز به رفتن خیلی بیشتر به طور دائم لغو همه وام دانشجویی و بدهی های پزشکی سراسر کشور که دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-Vt.) ساخته شده است که یک مرکزی تخته از مبارزات انتخاباتی خود را.

“برنی ساندرز شده است تنها نامزد در شلوغ زمینه برای همیشه باید یک طرح برای لغو بدهی های پزشکی” Briahna شادی, خاکستری, ملی مطبوعات وزیر ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری توییتی در پاسخ به جیمز’ اعلام. “و آن را یک بحران برای او به درک ما می تواند آن را انجام دهد. و ما باید آن را انجام دهد.”

نزدیک به 1500 نفر را آزمایش مثبت برای coronavirus در نیویورک از صبح روز سه شنبه با توجه به نیویورک تایمز.

“اعداد در حال دلهره آور” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در مصاحبه مطبوعاتی روز سه شنبه. “آنچه ما انجام می دهند ؟ همه چیز را ما می توانیم.”

در بیانیه ای کومو گفت: این تعلیق موقت پزشکی و بدهی وام دانشجویی مجموعه “کمک خواهد کرد که کاهش تاثیر مالی از شیوع بیماری در افراد و خانواده ها و جوامع و کسب و کار در نیویورک به عنوان ما همچنان به انجام همه چیز ما می تواند به سرعت گسترش ویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de