افسر جورج فلوید مرگ به عنوان اعتراضات شعله ور شدن

مینیاپولیس — سفید مینیاپولیس افسر پلیس که فشرده زانو خود را به جورج فلوید گردن به او التماس برای تهویه دستگیر شد و به اتهام قتل به عنوان مقامات اعمال یک شبه حکومت سعی کنید برای جلوگیری از تظاهرات خشونت آمیز پلیس قتل آمریکایی های آفریقایی تبار است که با گسترش به شهرستانها در سراسر کشور.

هزاران نفر از معترضان راهپیمایی از طریق مرکز شهر, مینیاپولیس, گذشته حکومت نظامی و محاصره پلیس حوزه ایستگاه. “تعقیب پلیس!” برخی شعار می دادند و “می گویند نام خود را: جورج فلوید!” وجود دارد بدون خشونت اما برخی از معترضان اسپری گرافیتی در ساختمان. در جای دیگر در این شهرستان ماموران شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به درایو جمعیت معترضان.

آن روشن نیست اگر — و یا چگونه مقامات خواهد اجرای مقررات منع رفت و آمد در میان تیز سوال در مورد چگونه شهر و رهبران دولت به کار گرفته اند بحران است. محدودیت آمد و یک شب پس از معترضان را به آتش کشیدند رها شده در ایستگاه پلیس.

تجدید تظاهرات آمده همان روز افسر درک چوین, 44, بود اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. او همچنین متهم شد که نادیده گرفتن یک افسر دیگر که ابراز نگرانی در مورد فلوید به عنوان او دراز دستبند بر روی زمین شفاعت است که او نمی تواند نفس به عنوان چوین فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه. فلوید بود که سیاه شده بود دستگیر و به ظن استفاده از یک لایحه تقلبی در فروشگاه.

چوین که اخراج شد به همراه سه نفر دیگر از افسران بودند که در صحنه چهره بیش از 12 سال در زندان اگر محکوم به قتل است.

یک وکیل برای Floyd خانواده استقبال بازداشت اما گفت که او انتظار می رود جدی تر اتهام قتل و دیگر افسران بازداشت بیش از حد.

دادستان Mike Freeman گفت: بیشتر اتهامات ممکن است اما مقامات “احساس می شود آن را مناسب برای تمرکز بر روی خطرناک ترین مجرم است.”

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری را منع رفت و آمد نیز خواهد بود در محل سه شنبه و در نزدیکی شهر اعلام محدودیت های مشابه.

“من می دانم که هر چه امیدوارم که شما احساس می کنید امروز خو با شک و تردید و صالح خشم” فری در بیانیه ای گفت. “تصمیم امروز از شهرستان وکیل است اولین گام ضروری در دیگر جاده به سمت عدالت و درمان شهرستان ما است.”

تظاهرات در سراسر کشور در حال سوخت خشم بیش فلوید مرگ و خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. معترضان شکست ویندوز در سی ان ان ستاد در آتلانتا و تنظیم یک ماشین پلیس را به آتش زده و ماموران با بطری. بزرگ تظاهرات در نیویورک هوستون در واشنگتن دی سی و شهرهای دیگر در بازه زمانی از مردم مسالمت آمیز مسدود کردن جاده ها به درگیری با پلیس.

“شما disgracing شهر ما” آتلانتا شهردار Keisha لنس کف گفته معترضان. “شما disgracing زندگی جورج فلوید و هر فرد دیگری که کشته شده در این کشور است.”

پلیس در تلاش بودند برای قرار دادن فلوید در یک تیم ماشین دوشنبه هنگامی که او سفت و به زمین افتاد و گفت او از ترس یک شکایت کیفری گفت. چوین و افسر Tou Thoa وارد شده و چندین بار تلاش به مبارزه Floyd به ماشین.

چوین کشیده فلوید از سمت مسافر و دستبند فلوید رفت و به زمین رو به پایین. افسر J. K. Kueng برگزار شد فلوید را به عقب و افسر توماس لین برگزار می شود پاهای خود را در حالی که چوین قرار داده و زانو خود را در Floyd سر و گردن شکایت گفت.

زمانی که خط پرسید: اگر فلوید باید نورد بر روی سمت خود چوین گفت: “هیچ اقامت قرار داده است که در آن ما به او کردم.” لین گفت که او “نگران هذیان هیجان زده و یا هر چیز دیگری.”

کالبد شکافی گفت: ترکیب اثر بودن مهار پتانسیل باده در Floyd را از سیستم خود در زمینه مسائل مربوط به سلامت از جمله بیماری های قلبی به احتمال زیاد منجر به مرگ او. آن را نشان داد هیچ چیز به حمایت از اختناق به عنوان علت مرگ است.

هیچ جزئیات دیگری در مورد مسکرات و سم شناسی نتایج هفته طول می کشد. در 911 تماس کشید که پلیس تماس گیرنده توصیف مرد مظنون به پرداخت با پول تقلبی به عنوان “بدجور مست و او را در کنترل خود را.”

پس از فلوید ظاهرا متوقف تنفس لین دوباره گفت: او می خواست به رول فلوید بر روی سمت خود را. Kueng برای بررسی نبض و گفت که او نمی تواند پیدا کردن یک, با توجه به شکایت.

چوین او زانو در Floyd گردن برای 8 دقیقه, 46 ثانیه از جمله نزدیک به سه دقیقه پس از فلوید متوقف شد در حال حرکت و صحبت کردن در این شکایت گفت.

چوین وکیل تا به حال هیچ نظر زمانی که رسیده توسط آسوشیتد پرس.

دادستان برجسته “سرعت فوق العاده” در شارژ مورد چهار روز پس از فلوید مرگ و دفاع از خود در برابر سوال در مورد اینکه چرا این اتفاق هر چه زودتر. فریمن گفت: دفتر کار خود نیاز به زمان برای جمع آوری شواهد از جمله آنچه که او به نام “وحشتناک” ویدیو ضبط شده توسط یک تماشاچی.

اخبار از دستگیری آمد لحظات پس از مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اذعان کرد “شکست تحقیرآمیز” در پاسخ به تظاهرات این هفته و به نام swift عدالت برای افسران. Walz گفت: دولت در زمان رهبری بعد از ایستگاه پلیس سوخته است.

“مینیاپولیس و سنت پل در آتش هستند. آتش است که هنوز هم سوختن در خیابان های ما. خاکستر نمادین دهه و نسل درد و از غم و اندوه بی سابقه” Walz گفت. “در حال حاضر نسل از درد است که تجلی خود را در مقابل جهان و جهان است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید اقدام به tweeting “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” که باعث شد یک هشدار از توییتر برای “ستایش خشونت است.” مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت او با اشاره به تیراندازی که تا به حال اتفاق افتاده در طول تظاهرات.

بعد گفت: می خواهم به صحبت فلوید خانواده و “ابراز غم و غصه ام.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تصویری از دستگیری “فقط یک چیز وحشتناک به شاهد و به تماشای. قطعا آن را مانند نگاه وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن است.”

وکیل بنیامین Crump که به نمایندگی فلوید خانواده خواست به بازداشت فلوید بدن به صورت مستقل کالبد شکافی.

دکتر که کالبد شکافی مایکل بادن سابق رئیس پزشکی قانونی شهر نیویورک بود که استخدام برای انجام کالبد شکافی برای اریک گارنر سیاه و سفید مردی که در سال 2014 بعد از پلیس نیویورک قرار داده و او را در یک سبد و او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

مقامات ایالتی و فدرال نیز در حال بررسی فلوید مرگ است.

صاحب محبوب لاتین کلوپ شبانه گفت: فلوید و چوین هر دو مشغول به کار به عنوان ماموران امنیتی وجود دارد به تازگی به عنوان در سال گذشته اما روشن نیست که آیا آنها با هم کار می کرد. چوین در خدمت به عنوان یک خاموش وظیفه گارد امنیتی در El Nuevo بازار مال فروشان باشگاه برای نزدیک به دو دهه و فلوید کار کرده بود وجود دارد اخیرا برای حدود ده رویدادهای برجسته آمریکایی آفریقایی, موسیقی, مایا سانتاماریا گفت: AP.

سانتاماریا که به تازگی به فروش می رسد محل گفت: چوین کردم همراه با به طور منظم لاتین مشتریان اما نمی خواهم به کار آفریقایی آمریکایی شب. هنگامی که او انجام داد و در آنجا بود که مبارزه او را اسپری مردم با گرز و تماس با پلیس پشتیبان و نیم دوجین پیراهن اتومبیل را به زودی نشان می دهد چیزی است که او احساس “درد نمیخورد.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان استیو Karnowski و داگ شیشه ای در مینیاپولیس, Gretchen Ehlke در میلواکی و هارون موریسون و برنارد Condon در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de