رسمی: کاخ سفید نمی خواهید بگویید سالمندان به پرواز نیست

نیویورک — کاخ سفید رد مقامات بهداشتی که می خواستم توصیه می شود که سالمندان و جسمی شکننده آمریکایی ها توصیه می شود نه برای پرواز در خطوط هوایی تجاری به دلیل جدید coronavirus فدرال رسمی آسوشیتدپرس گفت.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از ارائه این طرح این هفته به عنوان یک راه از تلاش برای کنترل این ویروس اما مقامات کاخ سفید دستور داد سفر هوایی, توصیه برداشته شود گفت: این رسمی بود که دانش مستقیم از برنامه. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت باید پس از پیشنهاد افراد خاصی باید در نظر نیست اما آنها را متوقف کرده اند و از این قوی تر راهنمایی به دنبال CDC.

کسی که صحبت می کرد به AP به شرط ناشناس ماندن ندارد مجوز به بحث در مورد این موضوع. کسی نیست که دانش مستقیم در مورد اینکه چرا تصمیم به کشتن این زبان ساخته شده است.

در یک صدای جیر جیر مطبوعاتی وزیر معاون رئیس جمهور مایک پنس کتی میلر گفت که “این هرگز توصیه به نیروی کار” و به نام AP داستان “کامل داستان است.”

روز جمعه CDC بی سر و صدا به روز رسانی وب سایت خود را به بگویید در افراد مسن و افراد با شرایط پزشکی شدید مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی به “ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است” و جلوگیری از جمعیت. آن خواستار آن مردم را به “اقدامات برای کاهش خطر خود را از قرار گرفتن در معرض” اما آن را نمی کند به طور خاص آدرس پرواز.

پنس صحبت شنبه پس از دیدار با کشتی کروز رهبران صنعت در فلوریدا هدف خود توصیه های سفر به باریک تر گروه: افراد مسن با مشکلات جدی سلامت.

“اگر شما یک شهروند ارشد با جدی بیماری زمینهای این امر می تواند زمان خوبی برای تمرین حس مشترک و برای جلوگیری از فعالیت های از جمله سفر در یک خط کروز” پنس اضافه کرد: آنها به دنبال خط کروز مقامات برای عمل هدایت و انعطاف پذیری با آن دسته از مسافران است.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر پیشنهاد آمریکایی ها مسن تر و کسانی که با مشکلات بهداشتی باید به جلوگیری از جمعیت “به خصوص در تهویه ضعیف فضاهای.”

برای بسیاری از مردم شبه آنفولانزا بیماری ویروسی باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما مانند آنفولانزا — از آن می تواند باعث پنومونی و بسیار کشنده تر به مردم ضعیف ساخته شده با سن و شرایط است که آن را سخت تر برای بدن خود را به مبارزه با عفونت.

دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد, رئیس گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور در این هفته هشدار داد قانونگذاران ایالات متحده در برابر به حداقل رساندن ویروس خطر برای مردم آسیب پذیر است. در طول کنگره شنوایی او گفت: “کوروناویروس “است که مانند فرشته مرگ برای افراد مسن است.”

برخی از کارشناسان در این هفته گفت: واضح تر و بلندتر ارشاد باید به مردم آسیب پذیر به طوری که آنها را در هر مرحله ممکن است به جلوگیری از تنظیمات که در آن آنها ممکن است به آسانی آلوده می شوند.

“پیام روشنی به افرادی که جا به آن دسته است; ‘شما باید برای تبدیل شدن به یک نیمه زاهد گوشه نشین. شما رو واقعا جدی در زندگی شخصی خود را در مورد اجتماعی فاصله و به ویژه اجتناب از جمعیت از هر نوع,’,” دکتر گفت: William Schaffner, یک دانشگاه واندربیلت متخصص بیماری های عفونی.

که می تواند نه تنها شامل اجتناب از ضروری تجاری سفر بلکه کلیسا بزرگ خدمات و شلوغ رستوران های او اضافه شده است.

دکتر تام فریدن سابق CDC مدیر گفت که آیا به توصیه ضعیف و مسن جلوگیری از سفر هوایی است “یک سوال دشوار است” اما واضح است این است که زمانی که چنین مکالمات باید در حال وقوع است.

“در این نقطه خطر در ایالات متحده باقی می ماند, اما ما در حال دیدن آن به سرعت در حال گسترش. ما می رویم از آرامش قبل از طوفان به آغاز طوفان” گفت: فریدن که در حال حاضر سر حل برای صرفه جویی در زندگی یک سازمان ترویج جهانی بهداشت عمومی.

این ویروس جدید است که یک عضو از خانواده کروناویروس است که می تواند باعث سرماخوردگی و یا بیشتر از بیماری های جدی مانند سارس و MERS. مقامات بهداشت فکر می کنم آن را به طور عمده از قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه شبیه به آنفولانزا گسترش می یابد.

این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته در سرزمین اصلی چین است اما در سال جاری به طور فزاینده در سراسر جهان گسترش. بیش از 100 ، 000 بیماری گزارش شده در سطح جهان در بیش از 90 کشور و منطقه. این تعداد شامل بیش از 3500 مرگ و میر.

برای هفته موارد در ایالات متحده باقی مانده بسیار کم اما به دفعات مشاهده شده است تسریع در چند روز گذشته.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید CDC در آتلانتا در روز جمعه که در آن او در دفاع از دولت خود را از دست داده و شیوع بیماری و تلاش برای اطمینان بخشیدن به آمریکایی ها این است که دولت تا به حال این ویروس را تحت کنترل است. اما تهمت نیز detoured از این پیام تماس واشنگتن با فرماندار یک “مار” و گفت که او ترجیح می دهم که مردم در معرض ویروس بر روی یک کشتی کروز چپ روی به طوری که آنها نمی تواند اضافه شده به ملت را شمارش.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان لین بری در واشنگتن و Kelli کندی در فورت لادردیل فلوریدا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de