اگدن مرد مجروح در مبارزه با چاقو به اتهام اقدام به قتل

اگدن — یک اگدن مردی که چاقو توسط همسر خود جدا دوست پسر جدید بود به اتهام اقدام به قتل در روز سه شنبه دادستان تعیین می شود او متجاوز و پسر بود اقدام در دفاع از خود.

جان دیل پری 54 متهم در 2 دادگاه منطقه با اقدام به قتل درجه یک جنایت در اختیار داشتن یک سلاح توسط یک فرد محدود یک سوم درجه جنایت و حمله به یک کلاس B بزه.

روز شنبه پلیس نامیده می شدند به 2080 Washington Blvd. در یک گزارش از یک سلاح سرد.

“پری منتقل شد به مک کی-دی بیمارستان برای آشکار سوراخ زخم به سمت چپ و کشاله ران شد و در وضعیت بحرانی شدید خونریزی” با توجه به شارژ اسناد و مدارک.

پری که جدا شده از پری به مدت شش ماه و دوست پسر او گرفته شد به اگدن مقر پلیس برای بازجویی.

این زن به پلیس گفت که او در راه رفتن با او شریک جدید “هنگامی که او به طور ناگهانی دیدم جان شارژ” در آنها در حالی که برگزاری یک چاقو اتهامات دولت است.

دوست پسر نقل مکان کرد و در مقابل زن و او و پری شروع مبارزه, پلیس می گویند.

“زن را به یاد می آورد دیدن و جان (دوست پسر) نوسانی و لگد زدن در هر یک از دیگر” با توجه به اتهامات عنوان شده علیه.

پری و سپس توجه خود را تبدیل به همسر خود جدا و “پیچیده بازوی خود را در اطراف پشت گردن او کشیدن خود را نسبت به او در حالی که گرفتن مو با موی دم اسبی. نیروی این عمل باعث به عقب نشینی گرفتن جان با او” اتهامات دولت است.

این دوست پسر جدید خود و سپس شروع به مبارزه پری برای بار دوم. این بار هر دو مسلح بودند با چاقو و با توجه به اتهامات عنوان شده علیه.

“به مردان جنگیدند زن به یاد می آورد دیدن جان به طور ناگهانی متوقف کردن مبارزه با شتاب در قسمت پایین شکم خود و سقوط به زمین” این اتهام می گویند.

دوست پسر پلیس گفت که پری تا به حال تهدید به کشتن او و همسر خود جدا و قبل از که او می دانست که پری تا به حال سابقه حمل چاقو با توجه به اتهامات عنوان شده علیه.

در حالی که مبارزه با پری دوست پسر پلیس گفت که او “تولید شده خود چاقو را از جیب خود (و) ترس برای خود و زن زندگی چرخش تیغه یک بار در میانی جان” اتهامات دولت است. “(او) ساخته شده چندین بیانیه در مورد چگونه او احساس او تا به حال انجام کاری اشتباه است اما نمی دانم چه چیز دیگری را انجام دهد. او احساس کردند که او تا به حال هیچ انتخاب است.”

زمانی که مصاحبه در بیمارستان پری گفت که او تا به حال شده است ردیابی همسر سابق خود و بستری بودن ناراحت رابطه او با مرد دیگر با توجه به اسناد دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>